bugün

söyleyecek söz bulamıyorum, gerçekten çok üzgünüm. ama ne acı ki yine hiçbir şey olmayacak. yine 1 hafta içinde unutulacak. klasik terörü lanetleme şovu, kınamalar, analar ağlamasın diyerek kürt piçlerini masum göstermeye çalışan ermeni sevicileri. ama madalyonun öteki yüzünde ocaklarına ateş düşen aileler yanacak, yine acıyı onlar çekecek. bizler şehit düşen kardeşlerimize üzüleceğiz belki ama ciğeri yanan ömrünün baharında çocuklarını toprağa veren aileler olacak.

şimdi burada şunları da söylemeden geçemeyeceğim: hani neredesiniz darbe protestocuları meydanları doldursanız ya yine, onlar bizim evladımız değil mi? yazın başkomutan emir verdi diyerek meydanları dolduranlar şehitlerimiz içinde doldursanız ya meydanları.

allah rahmet eylesin kardeşlerimize, mekanları cennet olsun. hdp denen o vatan haini terör destekçisi pkk'lı soysuzların da artık gazi meclisimizden atılması şart olmuştur, gereği neyse yapılmalıdır. sen hem dağdaki piçi savunacaksın hemde milletin parasını cebine indireceksin yok öyle yağma.
allah şehitlerimize rahmet etsin.

televizyonlara çıkıp lozan şöyleydi böyleydi demeye devam etsin devlet böyüklerimiz.
başımız sağolsun.
allah şehit ailelerine sabır versin.

evet bugün 10 şehit verdik. ilk değildi, sonda olmayacak muhtemelen. belki birilerinin ihmali vardı, belki yoktu. belki o 10 şehitten birisi de biz olacağız.

lakin bildiğim tek bir şey var. istedikleri kadar saldırsınlar aç köpek misali. türk öncesinde oradaydı, bugünde orada ve yarında orada kalmaya devam edecek.

bazen miskinleşiyoruz, uyuşukluk nüksediyor hayatımızda. lakin biz türkler bu gibi zor durumları defalarca kez yaşadık. ve atlattık. tarihte her bir türk'ün zor anlarda bir türk devleti demek olduğunu herkese gösterdik. bundandır bizle uğraşmaları. bundandır kerkük'e, tebriz'e, kaşgar'a, karabağ'a günyüzü göstermek istememeleri.

yeniden aşacağız bugünleri.
karanlığın ardında güneşli günler..
hakkari, şemdinli, bombalı araba saldırısı. bunlar o kadar tanıdık ki. aynı şekilde aynı yerde saldırıları yapıp bu adamlar bu kadar kişiyi öldürüyorsa ya adamlar çok iyilerdir ya da bizimkiler çok kötülerdir. 30 yıldır şu örgüte bi şey yapamamak komik artık. hükümetin böyle olaylardan beslendiği açık.
Megri megri daye megri.
terör örgütü son çırpınışlarını yaşıyor diyen man kafalara ders olması gereken saldırıdır 9 vatan evladının şehit olduğu bu saldırı tabii siz ne anlayacaksınız siz anca kürsüden birbirinize laf atıp ay başında da parayı cukka etmeyi bilirsiniz neyse Allah ana babalarına sabır versin kolay değil 9 can.
Öyle bi halk ki "akp sayesinde artık daha kolay şehit oluyoruz, onların sayesinde cenneti garantiliyoruz" diye bile oy verebilirler.
"Yüksekova'da ölenler arasında Pervin Buldan'ın yeğeni de var"

Bu haberden sonra bekliyordum malesef. Zırhlı aracın makineli tüfeğinin kendi kendisine çalışıp pervin buldan ' ın yeğeninin de ölümüne neden olduğu olay.

Şimdi herkes emin olsun ki meclisteki bu grup pkk ile sırt sırta. 9 canımız gitti . Durduk yerde ortalığı karıştırdılar yine.
Türkiye sen çöp dürtme onlar gibi kökünden çözsene şu meseleyi. Atsana şunları meclisten. Gebertsene tüm pkk ' yı birden. Dağlarını korusana.
9 şehit 9 . Az mı ? Yeter artık.
Yüreğimiz yandı. ulke dingonun ahırına döndü. Göz gore göre ülkemiz elden gidiyor.
cahil ve din ticaretiyle uğraşan aptal Herifin birinin yanlış politikaları yüzünden günde en az 5 insan ölüyor , en az 5 şehit ..

Turkiyede istikrar ve huzur adıyla iktidara gelen bir akp ve geldiği günden bu yana onlarca patlama yuzlerce ölüm , yüzlerce şehit , kendi beslediklerince işgal girişimi.

işte bunların tüm hesabını bu iktidar sahipleri ne destek veren beyinsiz halk kitlesi verecektir , bir gün .

Neymis ? Teroru kınıyoruz , lanetliyoruz , çok üzgünüz , acimiz buyuk , hesabını soracagiz ? Siktir lan siktir .

Bu arada 9 asker 17 kişi hayatını kaybetmiş , 27 yaralı var .
hakkari Valiliğinden yapılan açıklamaya göre 9'u asker 17 kişi hayatını kaybetmiştir.

http://www.haberturk.com/...aracla-saldiri-duzenlendi
yine gariplerin evlerine ateş düştü. şimdi çıkar konuşurlar utanmadan şehitlerimiz, vatan, millet diye..

allah belanızı versin.
Heryerde 15 temmuz sehitlerine yardim pankartlari ama .. ya bilmiyorum ya dusunuyorum meslegini icra ediyosun. Orospu cocugunun biri gelip olduruyo seni. La biz bu kurtlere nettik. Elektrik calarlar sesimiz cikmaz hepimiz toplanip kimbilir kac tane dogu okulu actirdik kitap yardimi yaptik elbise yardimi yaptik. Ya en kucuk ornek ben ne yaptim mesela. Bu gerilla kullanarak cozulcek bi problem mesele degil bi artik diplomatik bi problem. Ya mit ne bok yiyo. Pkk ya o silahlari kim veriyo. Ya o kadar insan oluyo rte hala tunel yok kopru yok havaalani derdinde. Ne kadar onurlu bi mucadele (!).

Yav pkkli tipler isinize geliyo di mi normal insanlari oldurmek asil derdiniz olan kisiye gotunuz yetmiyo. Burdan bile onursuz gurursuz oldugunuz ne kadar belli.
Başbakan Yıldırımın açıklamasına göre 10u asker 18 kişi hayatını kaybetmiş.

http://www.gazetevatan.co...a-yapiyor--993567-gundem/
üzmüştür.
Deminden beri yazıyorum sonra yazdıklarımı siliyorum. Ne söyleyeceğimi bilemiyorum çok Üzgünüm.
evladini kaybeden annenin acısını, babasını kaybeden evladın, yoldasini kaybeden eşin acısını ne hafifletebilir ki... Rabbim sabırlar versin..
Şehitlerimizin onuru korunsun ölümleri boşa olmasın, kanları yerde kalmasın.
Ama gerçek şu ki Hükümet Terörle mücadele etmiyor Türk ordusuyla mücadele ediyor.
Bu da kimbilir kaç bininci kanıt.
güvenlik zaafiyeti bu seviyelerde ise kusura bakmayın çok daha kötü günler yaşayacağımız açıktır, hiç mi ders almıyor bu yetkililer, yahu bu ne gevşekliktir, 25 milyar dolar suriyelilere, 10 milyar dolar diyanete harcanmış, bu paraları iç güvenlik sorununu çözecek teknolojik yatırımlara aktarmanız gerekmezmi.
http://www.youtube.com/watch?v=vUMyQZLxN4M
ya söyleyecek söz bulamıyorum. kime lanet etsem bilemiyorum. yıllardır insanımıza ''şehit'' adı altında kabul ettirilmiş gencecik çocukların ölümüne mi, yoksa silah sanayiisinin rantı için göz yumulan danışıklı dövüşe mi ?

evet resmen silah sanayisinin rantı bu. terör örgütlerine silah satabilmek, bu piyasadan para kaldırabilmek için yıllardır bitmeyen bi terör çatışması. ortada bir çatışma olmasa bu kanla beslenen silah sanayiisi silahda satamaz haliyle. bizde burda birbirimize yıllardır neden bitirilemiyor bu terör diyelim. bu bitmeyen terör de başta devletimizin olmak üzere bir çok büyük gücün kazancı, rantı var.

sadece çıkarlar bi iki kınarlar olur biter. kınamanızın ta amına koyim. olum bu çocukların kanları sizinde elinize bulaşmış vaziyette.

malesef durum bu. yaşları 20-45 arasında değişen ordu personellerimiz bir hiç uğruna ölüme yollanıyor. özellikle erlerin zaten durumu o kadar vahim ki.

bende hakkari şemdinli'de yaptım askerliğimi. 2013de. o gittiğimiz ktm'lerin halini bir görseniz, böyle devletin de milletinde amına koyim dersiniz neyin vatan sevgisi. göz göre göre hedef diye bırakıyorlar gencecik çocukları it durmaz tepelere.

bi annenin, babanın acısını düşünmeye çalışın. çocuğunuz canınız ciğeriniz bir hiç uğruna katlediliyor. bu insanların vebalini ne burda ne ötede veremeyecekler.

allah'dan en büyük acıları dilerim sorumlularına.
(bkz: ülkenin terörle yaşamaya alışması/#33938437)
Anasını siktimin evlatları orospu çocukları sinirden kendimi sikicem koskoca ülkenin geliği hale bak bunların hepsini canlı canlı yakıcaksın başka çare yok.
oruspu cocugu demirtaş. karını eşekler siksin.
(bkz: çözüm sürecini zafer diye yutturdular)
1000 yıllık kardeşlerimiz bugün de 10 aslan kardeşimizi şehit etti.