bugün

işin siyasi kısmını bırakın, askeri kısmını bırakın, terör kısmını bırakın, herşeyi bırakın bir kenara ve düşünün. 8 tane insan, 8 tane çocuk, 8 tane genç. henüz yaşı 20 olan 8 ayrı insan öldürülüyor! acımasızca. kim nasıl açıklayabilir hayalleri bambaşka olan bu insanların ölümünü. kim beni nasıl ikna edebilir. söyleyin bana, göz yaşım dinecek mi bir süre sonra? peki analarının, babalarının, sevgililerinin, kardeşlerinin?.. nasıl bir beyindir bu? bu nasıl bir yürektir ki nasırlı, küflü, kokmuş?

evinden ayrıldın birgün. gittin allahın siktir çektiği dağa. oraya gidene kadar belki senin kavgan değildi ama oradayken öldürmek için orada olduğunu öğrendin. sonra kalleş bir pusuda can verdin.

yok bunun bir açıklaması. size 8 şehit diyorlar ve bitiyor. gözlerini kapat ve düşün be arkadaşım. 8 tane ayrı ayrı insan, kocaman yürekli, cesur, türk..

anneni, babanı, kadeşini, sevgilini, kuzenini vs vs vs öldüğünü düşün. hepsinin aynı anda namertce, kalleşce, şerefsizce öldürdüklerini düşün. eğer şimdi canın o kadar yanmıyorsa siktir et beni. sana anlatacak lafım yok!

tek işi kınamak olan bu insanlar başımızda oldukca -alıştık- demeye devam edersiniz. yazık!
(bkz: allah rahmet eylesin)
Filistin'e gösterdiğimiz hassasiyeti artık kendi evlatlarımıza da göstersek ve açılım istemiyorlar ondan oluyor bahanesini bıraksak dedirten, dedirtirken delirten olay. Allah rahmet eylesin.
(bkz: #8413912)
birileri bu evlatların katliamına son vermezse birgün bu fena dönecektir . aynı ermeniler gibi bazıları türkler bizi feci sikip attı diye zır zır zırlarlar .
Acım büyük..Kardeşlerim can verip yatarken orada, Benim topraklarımda! Tavrım net ve kesin, kimse bana siyaset yapmasın kimse bilmişlikte taslamasın. Bırakın bu açılımı ve sözde kardeşlik ayaklarını! Ergenekonla boğmayın benim askerimi, BIRAKIN! O zaten işini bilir ve hakkını verir yaptıgı işin. Gün halkın askeri yücelteceği gündür. Zaten bu millet asker değilmidir. Çanakkale'de, Sarıkamış'ta, izmir'de ve heryerde. allah rahmet eylesin kardeşlerim.

Not: akepe sempatizanları basın eksilere.
bir mayın patlaması sonuçu şehit sayısı 2 arttı. 2 abim daha şehit oldu. * *
(bkz: 10 cesur yürek)
verdiğimiz bu şehitlerden sonra tbmm denilen şanlı türk halkını temsil eden temsilcilerin arasında bdp, dtp denen ne olduğu belirsiz, pkk yanlısı yaratıkların varlığı beni deli ediyor. buna kim son verecek bilmiyoruz, ancak bir değişiklik gerekli artık, kökten bir değişiklik.
bazı pkkcı kürtlerin kürdistan yolunda katlettikleri 10 vatan evladıdır.

-lo hasso hadi gıçımıza hint kınası yakak loo.