bugün

görsel
henüz özetini dahi izlemedim, hızlı bir akşamdı, ancak flashscore bildirimlerinden takip edebildim maçı.

90+3 de atmış fenerim, ancak yalnızca kiev ağlarına sokmamış golü.

aşağıdaki isimler de belli ki hissetmişler arkalarında;

(bkz: sosyete ekrem)
(bkz: komodin bahattin)
(bkz: masklavi)
(bkz: mecburistikamet)
(bkz: mb isimli cocugun anilari)
(bkz: carbonara)
(bkz: stephen kusku)
(bkz: ulu tengri)
(bkz: karton toplayan cocuk)
(bkz: micheal)
(bkz: at avrat hard rock)
(bkz: tacettin limoncuoglu)
görsel
Dinamo Kiev maçlarına göre taktik analiz yapmayı doğru bulmuyorum. Futbolu ne hale soktuklarını gördük. Ancak değinmemiz gereken bir iki nokta varsa;
- Topsuz oyunda açık ara ligin en iyi ekibiyiz
- Ön alan presinde ligin en iyi ekibiyiz

Gel gelelim top bizdeyken saçmalıyoruz.
Bu dizilişten midir oyun anlayışından mıdır bilemiyorum ama top bizdeyken üretim kalitemiz düşüyor. Tabi şunu unutmamak lazım; süper ligde Kiev seviyesinde savunma yapacak, çamura yatacak takım zor bulunur. Aynı anlayışı 4-1-3-2'de de görmek lazım.
fener koyuyor, icimizdeki ukraynaliar agliyor....
fener tecavüze direnen kieve 93 dakikada vazelinsiz geçirerek 2-1 öne geçtiği maçtır.
--spoiler--
lan putin saksocuları
--spoiler--

ne var lan zelen-siki saksocusu!?!
Zajc, teknik ekibe brezilya asilli oldugunu anlatmaya calisirken.
görsel
dinamo kiev, putin saksocularına yine sapladı ve 1-1 oldu.

lan putin saksocuları, hani seviniyordunuz?
görsel
Yabanci siniri kalkar kalkmaz ilk is kaleci almak olmali abi.
Altay’i asiri seviyorum, burda ilk gunden veri berke boklayip altay ovdum overim ama onu zorlayacak kisi irfan degil sapasaglam yabanci kalecidir diye yazdik kufur yedik. Yemiyecen abi bu golu banane ya yemeyeceksin.
altay'ın koltuk altından kaçırdı topla 1-1'e gelmiş maç. klasik türk takımı maçı, ikiyi atıp rahatlayalım derken olana bak !
fenerbahçe'nin göze hoş gelen baskılı futbolu ile ilk yarıyı 1-0 önde bitirdiği maç. 2 veya daha fazlası gelecek gibi ama rakip pek açık vermiyor. hata yaparlarsa fenerbahçe cezayı net keser...
Fenerbahçe’ye başarılar dilerim,nazi çocuklarının eline verip gönderirler umarım.

Edit: BJK.
An itibariyle koyuyoruz. içimizdeki kiev piçlerine de koyuyoruz. Noldu lan, hevesiniz kursağınızda mı kaldı, geberin.
Kiev 2-1 yapar.
Nazar değmesin takım çok iyi.
Bu maç bizim, Kiev'in içinden geçicez..
fb alır.
Tahmin, 2.1.
hakem kievi doğruyor.
Kiev gol gol gol
Kiev gol gol gol
Bu Putin sevicilerine vurdun gol olsun..
Şu koreografinin güzelliğine bakın..
Yurtta sulh, cihanda sulh..

görsel
görsel

Gel Kiev gel..
Putin sevici fener karşısında
Savaş gazisi toprakları için aileleri için savaşan kiev topçu birliğine başarılar dileriz.
hem dışarıdaki kanı bozuklara hem içerideki kanı bozuklara vurup geçeceğimiz maç olacaktır.

--spoiler--

kanımız bozuk, aramız değil. başarılar kiev.

--spoiler--

kendisi yazmış ben kansız demiyorum..
görsel

Futbolcular sahaya çıktı. Artık söz onlarda.