bugün

(bkz: karnıyarık ici)

Yukarıdaki tipin hesaplarından biridir.
mustafa kemal atatürk'ü, aşık veysel'i, kemal sunal'ı, şener şen'i bile dhkp-c'li yapacak kadar ***** bir troll.
edit: *** yerinde Şuursuz kelimesini kullandım diye entry'mi silmişler, şuursuzu hakaret kabul etmişler. Pek de alıngan oluyorlar, kıyamam.* Hadi Atatürk'e ne kafanız basıyor ne anlıyorsunuz ona ok de, Aşık Veysel'e, Kemal Sunal'a dhkp'li diyebilen bir gargamele ne demek gerekiyor aferim mi?
maalesef çomar.
(#39951749) bir insanı tanımadan nasıl bu kadar kolay iftira atabildiğini merak ettiğim yazar.
normalleşmiş yazar. çomarlığı bırakınca okutabiliyor kendini.
you were the choosen one you supposed to destroy the sith not join them, demek istediğim yazar.
iyki doğdun yazarı.
bak ara ara yine akpli oluyosun, nane limon, yeşilçay bal yap iç artık. bak valla iyileşiceb.
Şarbon salgınına solcu safsatası demiş. iyi bol bol bim den kırmızı et al ye o zaman genç adam.
https://m.uludagsozluk.com/e/40237731/

hm akpli hem meriç.

aman aman aids gibi herif.
Biraz troll bir yazar ama nazik ve üslubu düzgün.
çomarlık yapıyor ama bu etiketi kabul etmiyor. en sevmediğim insan türü.

çomarlığını yap ama kabul et canımı ye. bu şekilde olmaz hacı.
Acemi aktroll.
Tam yapamıyor. Zamanla tecrübe kazanır artık. *
ülkenin aydınlarının, demokratlarının ve tek zeki kesiminin (!) katar avrupa'da mı lan diye çıkıştığı yazardır. be kültürünü bafilediklerim, ortadoğu ülkesine de organizasyon verilebiliyor teması üzerinde duruluyor o entryde.
yürüyen cehalet.
(bkz: #40385164)

şu kritere uyan birine hallenip burada paylaşsana bak noluyor ondan sonra...

insanın fikri neyse zikri de odur. kimse halleneceksin demedi zaten. yerse dedik sadece.
(bkz: gözlükle bakıyorum halen cahilsin)
kız olduğundan şüpheleniyorum.
her şeye muhalefet. nasıl akpli anlamıyorum. ayrıca kendisi bir erkekten beklenmeyecek derecede kibardır. kız olabiliteside mevcut. kız ise türbanlıdır kesin.
ne güzel edebiyat dökmüşsünüz ama boş dökmüşsünüz ne akpliyim, ne kızım, ne türbanlıyım ne de muhalif takılıyorum. oturma organına oturma organı deyince garibine gidiyor bazılarının.

çomar da senin babandır. oh rahatladım.
Eleştirel de olsa genelde Seviyeli yazıyor.
https://m.uludagsozluk.com/e/40796715/

Devletin memuru mesai saatinde akşama kadar devletin bilgisayarı ve internetiyle sözlükte geziyor. Ayıp değil mi? Kul hakkı olmuyor mu bu?
(#40901835)

Birisi şu trolle tülbent ile şulebaş türbanın aynı şey olmadığını anlatıversin. Tabi anlama gibi bir kabiliyete sahip ise.
kendi işiyle ilgili yazı yazarken devletin kalemini değil çantadaki kalemi kullanan yazara atılan iftiraları izleyebildiğimiz başlıkaltıdır. çoğu zaman telefondan giriyorum, bilgisayardan girdiğimde de yapılacak veya bekleyen iş yoksa giriyorum, bir tane vatandaş masklavi işimi aksattı desin, sen yine helal etme.
kimse kimseyi neden sözlüğe nasıl ve nerden giriyorsun diye sorgulayamaz.
güncel Önemli Başlıklar