bugün

içimizden geçtiler 4-0 ve bir 45 dakika daha var.
(bkz: galatamadrid)
bakmadan geçme.
RTÜK ' ün yayın yasağı getirdiği maç.
bir fenerbahçeli olarak altı olacak diye çok korktuğum maç.
real geleneği bozmadı. malum 6 kasım olduğu için 6 attılar. dua edelim ayın 16'sında oynanmadı maç.
A l t ı tane atılır mı bee?? Ohaaaa reaall maaddrriiiiidddd...
görsel
6-0 olmasın diye dua ettik amına koyim yapılır mı bu son dakikada ahahahahha.
görsel
Sigara yaktıracak kadar çekici bir maç oldu. Rahmet dilerim.
ne zaman real madridle karşilassalar 5-6 senedir ya 6 ya ya 5 ya 4 toplasan dört beş maçta 25 gol yemişlerdir en az. Bu nedir biliyormusunuz destekle,şaibeyle,hileyle şampiyon olan karaktersiz ve boş takimin adil şartlarla tecavüze uğramasıdır. Bak Beşiktaş'ima bileğinin hakkiyla şampiyon olup 2 senede avrupada diş geçirdi çoğu takima.

Böyle bir rezil takimin formasında şanli Türk bayrağınin olmasindan büyük üzüntü duyuyorum.
Bence real madrid fenerbahçe nin ruh öküzü..
Yoksa bunun başka bir izahı olamaz.
aldığınız paralar haram olsun ibneler.
yapacak şaka kalmadı hepsini yaptınız amk.
görsel
:)))
Tam bir Fazia...
Biz de seni sikelim köpeğe bak itin sictigi.
taklitlerimizden sakınınız.

- fenerbahçe spor kulübü...
guti'den babel'e 6'lık öpücük yollanan maç.

son iki yıldır hak yiyerek şampiyon yapılan takımın hocasının dediği gibi; ''şampiyonlar liginde maçlar sahada kazanılıyor.' o yüzden son beş yılda avrupa'da sadece 2 galibiyeti olan büyük balonun bu sezon hiç gol atamaması üstüne kasmayan real'e 6-0 yenilmesi tabii ki bizleri hiç şaşırtmadı.

şanlı galatasaray'ın terra pizza yerine turkish airlines sponsorluğunda sahaya çıktığı şampiyonlar ligi maçı. özellikle ilk yarı ve ikinci yarı son 10 dakika seyir zevki oldukça yüksek olan bol gollü karşılaşma sonrası akıllara gelen ilk soru avrupa fatihi imparator'un 6'lık aslanları real mağlubiyetini nasıl kutlayacak? ispanya'nın meşhur ve çok güzel sangriaları ile party başlasın devamı kumkapı ve cumartesi antep'te şalgamlı kebaplı saturday night fever .

ps; 90+2 'deki 6. gol ile nirvana yaşatan real, ilahi adalet sesimize ses verdin tişikkirlir.

6 kasım 2019'da real'den 6 gol yiyen cincon 11 aralık 2019'da psg'den kaç yer? kafamızda deli sorular...
video edit işleriyle uğraşan arkadaşları, 6 kasım 2002'de oynan özet maçın gol seslendirmelerini bu maça entegre etmeye davet ediyorum. gözümün önüne geldikçe gülüyorum lan asdfghjklşi
Real madrid'in daha iyi olduğu ve gs'nin daha kötü kadrolarla oynadığı zamanlar real madrid'i yenebiliyorken, şu durumda 6 yememizin tek nedeni ruhsuzluk. gs tarihi boyunca en kötü oynadığı maç kesinlikle bu maçtır.
her ne kadar dogru olmasa da skora cok guldum. bu mac galatasaray'in sampiyonluklarinin masa basi oldugunun ispatidir. hakkiyla iki yil ust uste sampiyon olan takim bu seviyede futbol oynamaz beyler. kendinizi kandiriyosunuz. fatih terim denen adamin pesinden gidiyorsunuz hala. olaylara genis acidan bakabilseniz su an gs taraftarinin sosyal medyada buyuk bir algi yaratmaya calistigini gorebilirsiniz. en basitinden ekşide adamlar whatsapp'tan organize olup belli bir konuda hoop algi olusturuyorlar. ben bir fenerbahceli olarak eski gs-fb rekabetini ozledim. su an iki takim arasinda sacma sapan konularda sidik yaristirma disinda hicbir sey yok. gsli arkadaslar silkelenip kendine gelsin. gordugunuz gibi bu dur sadece futbolumuza zarar veriyor. kendi kendimizi dibe cekiyoruz.
1905 tl.maaşla bu kadar ...
galatasaray takımının varlık bile gösteremediği maç. 6 fark oldu ama oynanan oyuna göre fark daha çok olmalıydı muslera kurtardı. 8 farkı çok rahat geçebilecek bir karşılaşmaydı. acı bir skor ama bundan daha acısı bu ölü real madrid takımından bu farkın yenilmesi ve tepki bile verilememesi. avrupa maçlarına çıkınca aradaki farkın ne kadar çok olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz.

not:bjk
görsel
MimPARAtor oleyy.mafrupa matihi.