bugün

Bir 4 aralık 1992 sigma olomouc fenerbahçe maçı değildir. En azından real madrid futbol devi…
Malum camianın yine 6 kasımda 6 tane yediği bir başka maç. Hahahaha.
Gassarayım 6 kasımda 6 yediği bir başka maç.
real madrid'in 6 kasımda fenerbahçe'ye nazire yaparcasına gassarayı 6-0 yendiği şl maçı. gslilere göre marifettir. ulan o değil de, bir takım, 2 kere, 6 kasımda 6-0 yenilmeyi nasıl başarabiliyor amk ahahaha.
galatasaray’ın uğursuz gününde oynanmış bir maç.
duyan da sanır 3 ay önce kendileri aynı takımdan 5 yememiş.
t: sampiyonlar ligi grup maçıdır.
görsel
Aynı takımdan iki defa 6 yemiş takımın dingil taraftarlarınca hala liverpool maçı hatırlatılarak unutulmaya çalışılan maçtır.
E be gerzek tek maçta 8 yememize rağmen o grupta 4 puan topladık -15 averaj yaptık. Sen gelenden geçenden 4 yeyip sikindirik bir takımla berabere kalıp 1 puan alamasan hem eksi averaj rekoru kırıp, hem sıfır çekmiş olacaktın onu neden söyleyemedin?
Her fark yediğinizde liverpool diye diye anasını miktiniz uefa ülke puanının.
6 0 sonuçla galatasaray tekrar 6s olmuştur.
görsel
Real Madrid'in içine Fenerbahçe kaçmış.
geçen sezon GS şampiyonluğu hakemler tarafından hediye edildi. haketmedi çünkü oyun olarak iyi oynamadı ve oynamıyor. şu an 4 maç 1 puanla son sırada. teşekkürler Bülent Yıldırım and Others!
real madrid’den 6 yedi diye galatasaray ile dalga geçen kitleye bak; biri 12 yıldır şampiyonlar ligi'ne gidemiyor, biri de şampiyonlar ligi'nde liverpool karşısında alınan 8-0’lik skor ile en farklı mağlubiyet rekorunu elinde bulunduruyor.
çek oradan bi akhisar, takım kupa alacak.
Ayağına sağlık Madrid oh keşke daha çok atsa idin.
sözlükte bulunan edebi ile yazan kibirsiz galatasaraylı arkadaşlara gönülden geçmiş olsun. belli idi böyle olacağı o yüzden daha kötü bir skordan kurtuldukları için sevinsinler gene. bu fatih terim ile maalesef ki olmaz. bir jenerasyon ( ümit - okan - emre - suat - hakan vs ) yakaladı üstüne hagi gibi popescu gibi taffarel gibi süper starlar olunca zamanında avrupada başarı geldi. ancak o jenerasyonu 2.defa zor yakalarsın. o başarı terimin değil o futbolcuların başarısıydı. adamda teknik taktik diye bir şey yok. o jenerasyon ve milli takımdaki hemen hemen herkes türk olduğundan gazlayıp sahaya salarsın ama 11 tane yabancıya sökmez onlar. o yüzden taktik zekan da olması lazım. kendisinde bu yok. bizim ligimizde hakemler itekliyor zaten büyük takımları. avrupada ise görüyoruz ak koyun kara koyunu. 4 tane takımımız var avrupada daha 1 kere 3 puan alabildik toplam 12-13 maçta..

diğerleri için ise iyi oldu. dün buraya ne yazılsa burunları kaf dağında gibi "siz konuşamazsınız biz avrupa fatihiyiz şöyle uçarız böyle kaçarız real kimmiş" diye atıp tutuyorlardı. demek ki neymiş ; erken ötmeyeceksin. takımını çok seviyor olabilirsin anlarım. ancak bu kibir işte böyle adamın başını yer. 6 kasımda 6 lık yaparlar tekrardan. arada sırada burnundan kıl aldırmayı da bilecek kadar olgun olacaksın. nick vermek istemiyorum özellikle bir iki arkadaş dün sabahtan akşama "fenerbahçe sıfır çekti fenerbahçeliler konuşmasın bilmem ne çocukları" diye ağızlarından salyalar saçıyorlardı. laf bana da değdiği için takip ettim akşama kadar hiç durmadan sallayıp durdular. iyi kapak olmuştur onlara ama utandıklarını zannetmem gelirler az sonra gene.
bazı malların rotasyon diye ağladığını görüyorum. yıldız topçuları kesip gençleri oynatırsan, devre arasında a takımdakileri nasıl satacaksınız.
"Hatırla, 6 Kasım gecesini hatırla.
Patlamayı, ihaneti ve komployu.
Bu ihaneti unutmak için hiçbir sebep göremiyorum."

V For Vandetta:))
Hala suç bende deyip kadroda hiçbir revizyon yapılmaması taraftarı aldatmak değil mi?
Piknik yapmaya çıkıyorlar sanki. Hareket için Ocak'ı işaret etmek de saçmalıktır. Ne yapalım şimdi? Ocak'a kadar olan maçları hükmen mağlup sayalım o zaman.
"Hiroşimalar Olmasın" diye bir şiir vardı, artık "6 Kasımlar Olmasın" diye de var.
MimPARAtor oleyy.mafrupa matihi.
görsel
galatasaray takımının varlık bile gösteremediği maç. 6 fark oldu ama oynanan oyuna göre fark daha çok olmalıydı muslera kurtardı. 8 farkı çok rahat geçebilecek bir karşılaşmaydı. acı bir skor ama bundan daha acısı bu ölü real madrid takımından bu farkın yenilmesi ve tepki bile verilememesi. avrupa maçlarına çıkınca aradaki farkın ne kadar çok olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz.

not:bjk
1905 tl.maaşla bu kadar ...
her ne kadar dogru olmasa da skora cok guldum. bu mac galatasaray'in sampiyonluklarinin masa basi oldugunun ispatidir. hakkiyla iki yil ust uste sampiyon olan takim bu seviyede futbol oynamaz beyler. kendinizi kandiriyosunuz. fatih terim denen adamin pesinden gidiyorsunuz hala. olaylara genis acidan bakabilseniz su an gs taraftarinin sosyal medyada buyuk bir algi yaratmaya calistigini gorebilirsiniz. en basitinden ekşide adamlar whatsapp'tan organize olup belli bir konuda hoop algi olusturuyorlar. ben bir fenerbahceli olarak eski gs-fb rekabetini ozledim. su an iki takim arasinda sacma sapan konularda sidik yaristirma disinda hicbir sey yok. gsli arkadaslar silkelenip kendine gelsin. gordugunuz gibi bu dur sadece futbolumuza zarar veriyor. kendi kendimizi dibe cekiyoruz.