1. 1.
  uefa kupasından bahsedilince o geçmişte kaldı bırakın onları artık diyen fenerli arkadaşlarımızın her sene hatırladıkları, hatırlattıkları ve herkesin kendi çapındaki başarıları haklı olarak ileride hatırladıklarını gösteren bir tarih...

  (bkz: 6 kasım 2002 fenerbahce galatasaray maci)
  (bkz: uefa kupası)
  (bkz: galatasaray in uefa zaferi)
  10 -12 ... rhnegatif
 2. 16777215.
  "6 kasım 96 bu hep aklımda kaldı : Y nokta Ö nokta K yani YÖK!!! yökün yıldönümüydü!!" bulutsuzluk özleminin beni benden alıp dağlara bayırlara uzaklara götüren parçası..
  1 ... nobran ne ya
 3. 0.
  evet bugün 4. yıl doldu... ne mactı ama tarihe gececek en unutulmaz fb-gs maclarındandı süphesiz. hala gözüme gs li futbolcuların caresizligi ve acizligi ve fatih terim in o donuk hali gelir bu macı düsündügümde! işte 6 kasım bana o inanılmaz günü hatırlatır...
  5 -4 ... like a_ rolling stone
 4. 1.
  2006-2007 eğitim öğretim yılının, büyükşehir belediye bursunu kazanan talihlilerin (ya da torpillilerin mi demeliydim(?)) açıklanacağı tarihtir.
  ... jynxcello
 5. 2.
  başka bir 6 kasım mümkündü o da oldu 4 sene önce!
  2 ... sessiz harf
 6. 3.
  (bkz: 6 kasım 2006)
  ... faithful lover
 7. 4.
  mesafelerin hüznü varken, mutlu olabilme yetisinin kazanıldığı gündür.
  1 ... karga
 8. 5.
  Her sene yök'ün kuruluşunun protesto edildiği acı gün. en son olarak 6 kasım 2006 tarihi ile bülent ecevit vefat etmiştir. anlaşıldığı gibi pek güzel anılamayan gündür, 6 kasım. bunun yanında bir de gs-fb derbisinin günüdür, fakat o ayrı bir başlık konusudur.
  1 ... kisil
 9. 5.
  fenerbahçe'nin övünç galatasaray'ın utanç duyduğu tarih.*
  (bkz: bir galatasaraylı olarak 6 sayısının uğursuzluğuna inanmak)
  4 ... kaytan biyikli dilber
 10. 6.
  galatasaray' ın, fenerbahçe tribünlerinden yağdırılan yabancı maddeler sebebiyle doğru dürüst antreman yapamadan çıkıp, fenerbahçe' ye, fenerbahçeliler' in bile inanmadığı bir skorla 6-0 yenildiği gün. galatasaray, fenerbahçe karşısında 2 avrupa kupası, bir 7-0, bir de 5-1 ile açık ara üstün olduğu için, kıskanç fenerbahçeliler' in ısıtıp ısıtıp önümüze koyduğu tarih. öyle ki övünülecek avrupa zaferleri yoktur, hak vermek lazımdır, kendi çaplarında sevinsinlerdir.
  3 -7 ... legend of the stranger