bugün

çok yakında atv'de başlayacak olan yeni bir televizyon dizisi.

mine tugay ve ali sunal başrollerde, ekibi büyük çoğunlukla şen yuva kadrosu oluşturuyor.
şen yuva severler için alper kul ve okan çabalar'ı görmek yüzleri güldürmüştür.

şöyle de bir oyuncu tanıtımı vardır:

http://www.facebook.com/v...video.php?v=2070291474763
dün akşam atv'de tanıtımını gördüğüm yakında başlıcak olan yeni dizi.
komedi dükkanı taklidi. zaten ali sunal'ın komik olabileceğini düşünemiyorum.
çgh ve komedi dükkanı karışımı saçma sapan program. en fazla 5 bölüm o da adıyla uyum sağlasın diye.

edit: lafımı bana yediricekler galiba. bayağı sağlam bir şeye benziyo şu ilk 20 dakika bana o izlenimi verdi.

edit 2: avrupa yakası'ndan sonraki en iyi atv işi.

edit 3: bu hızla behzat ç, üsküdar'a giderken ve leyla ile mecnun'dan sonra 4. büyük olabilir.
an itibariyle yardırıyor.
ilk bölümde böyle güldürüyorsa diğer bölümlerin oturup ciddi ciddi izlenilmesi gereken program. uzun zamandır böyle gülmüyordum lan ben.
Alper kul ve okan çabalar namı diğer Tankut için izlediğim ama pek bir numarası olmayan yeni başlamış program.
okan çabalar'ın ünlülerin tuvalete gitmediğini söyledikten sonra birtakım michael jackson dansları ve ağız efektleriyle sıçma taklidi yaparak gülmekten kanırttığı program. bildiğin ''hoo hoo'' tipik michael jackson efektiyle sıçma pozisyonu aldı.* *
amacı ne bunların diyorum bi yarım saattir . ama oyuncu bayanları hoş .
Hiç bir amacı olmayan saçma sapan bir programdır. Nedir yani ne oldu çok mu komiktiniz? Dramadan daha zordur beyler mizah. Yapmayı bilmiyorsanız girişmeyin.
ilk bölüm gerçekten harikaydı. görmeye alışık olmadığımız farklı bir konsept. oyunculuklar harika. irem sak şenyuva ile dikkatimi çekmişti bu yapımlada oyunculuğunu kanıtladı. uzun soluklu olması dileklerimle.
kafa şişirmekten başka bir şey değil.

bir de bir "ekibi" farklı yapımlarda tekrar görmekten sıkılıyorum artık. bu; çghb için de geçerli, söz konusu yapımdaki şenyuva için de geçerli.

ömrünün uzun olmadığını düşünüyorum.
televizyon zaplarken denk geldiğim 1 dakika boyunca boş gözlerle baktıktan sonra anında değiştirdiğim yeni atv dizisidir. ancak birkaç kişinin bile beğenmesi iğneyi kendime batırmama sebep oldu ve bir daha denk gelinirse etraflıca izlenilmesi gereken dizi olmuştur an itibariyle.
sadece ve sadece güldürme amacı gütmeyen ortaya güzel şeyler sunmaya çalışan bir program. yepyeni bir tarz. şu piyasadaki kalitesizliği gördükten sonra bu programa burun kıvırmak biraz fantezi olur. beni ziyadesiyle etkileyen ilk bölüm ve umarım üstüne koyarak yoluna devam eder.
"dedeyi tokmaklamak" esprisiyle yardırmış, eğlenceli bir iştir. devamını bekliyoruz. türk televizyonları böyle hoş komedilere hasret kaldı.
(bkz: hiç bitmesin lan)
uzun zaman sonra televizyonda izlenicek bulduğum tek programdır. çok güldürür, ağlatır. *
(bkz: bari bunu kaldırmayın)
çok sevdiğim oyuncular var diye izledim ve de onlardan feci şekilde soğudum bu ne lan.
Piyasadaki kalitesizliğe ziyadesiyle katkıda bulunmuşlar, eksik olmasınlar, valla bravo! Mübalağa sanatında çığır açar bu ekip.
gel kız üç kez gül yüzüme şarkısıyla gülümseten dizi.
genel olarak programdan bir şey anlamasamda michael jackson tarzı sıçma tarzına yarıldığımdır.

edit: yav bi tamamını izliyim dedim, yarım yarım yarılıyorum arkadaş. bunlar nasıl oyunculuk performanslarıdır böyle. komedi açığını dolduracak gibi. ciddi olarak sahne disiplininin farkındalar. özellikle hakkı yı canlandıran adama ve şen yuva dizisinde şarkı söyleyen adama bayıldım. isimlerini bilmiyorum ama harika taklit yeteneğine ve muhteşem sahne ışığına sahipler. davulcu skeci neydi öyle ya

--spoiler--
evet, eyk eyk eyk kımon yeke
--spoiler-- *
kaliteli bi program. ilk bölümün çok az bi kısmını izledim ama bu kısımlarında en az dört kere sağlam gülme krizine girmişimdir. michael jackson sıçması, tarkan ve diğer popçu göndermeleri kafadan bombadı zaten. bir de şu uzak mesafeler skecinin sonları çok komikti me maybe yes but she is no but maybe shame on you diye bağırdığı yerde cidden çok çok güldüm. ilk başta biraz sığ geldiyse de fikrim çabuk değişti. uzun ömürlü olmasını dilerim bu şovun.

ek: bunu okuyan sevgili sözlük yazarı ve okuyucusu insan. bak, hepimiz ilk başta ne sikim şey lan bu dedik, boktan geldi bize de... ama izle bir kerecik, yemin ediyorum sana kopartacak. skeçlerin başları çok sıkıcı ama sonlara doğru hepsi kopartıyor. etme eyleme, önyargını kır izle işte bi kere, beğenmezsen amenna. ama ben tipine bakıp beğenmeyip de sonradan çok güldüm... samimi söylüyorum, muadili addedilen diğer tiyatro şovlarından (çghb ve komedi dükkanı) daha iyi olabilecek potansiyele sahip bir şey, ekip çok iyi hazırlanmış.
fena sayılmayacak bir program ama tek sorunu ali sunalın skeci durdurarak tavsiyeler vermesi bu da ister istemez arayı soğutuyor.
çok güzel program olmuş lakin ismail' in tüm incici gençlere selam çakması olmamış. bunlar reklam kokan hareketler şen yuva inci' de yazıldı çizildi diye selam çakmak niyedir acep.

basit ama komik skeçlerle süslenmiş program. tutar mı diye soracaksanız fifty fifty diyorum.

ayrıca bengisu değil de diğer hatun taş gibi hatun, hakkı yenmiş. *
oyuncuları son derece başarılı olmasına karşın program bütün olarak yavan olmuştur. bu oyuncu kadrosundan, fazlasını bekliyorduk. zannımca olmamıştır.
güncel Önemli Başlıklar