bugün

entry'ler (219)

hoşlanılan kızın elinin kafasından büyük olması

şebnem ferahın "kalbim ellerim kadar küçük değil" sözlerini hatırlayıp, nerde öyle yüreği büyük insan die serzenişte bulunduran durum.

çocukken yapılan piçlikler

bütün bir sınıf, okumayı çözüp kırmızı kurdelesini kapar, lakin tembel teneke neco hala kurdelesini alamamamış ve evden baskı görmektedir. zamanın genel birinci sınıf zekasından üstün olan şahsın kendisi, çakal çakralarını açarak, bir okul çıkışı kırtasiyeye giderek kurdele alır. kırtasiyeci amcayıda kafa kol alıp,fiyonk şeklinde göğsüne iğneletip eve güle oynaya döner. tabi bu hikayenin sonrasıda var. çakalın mumu yatsıya kadar yanmıştır o da ayrı bir başlık altına daha çok gider. daha bir atarimiz bile yoktu ama ne çakal çocuklardık.
edibüdüt: lafı bile edilmeyecek kadar küçük bişey.

çizgi film replikleri

aşık olursan,maceraya zamanın kalmaz. kaptan yosun- flapjack.

unutulmaz film replikleri

dattiri dit dit, di dit. (bkz: şabanoğlu şaban)

sigaranın kibritle yakıldığı an oluşan hava

kibrit çöpünün, aşağıdan yukarı sert bir şekilde çakılması sonucu kibritten kopan küçük bir parçanın, gece karanlığında alev topu misali yüzüne doğru fırlamasına rağmen kolay kolay terkedilmeyecek kadar alışkanlık yapan havadır.

pazar günü mangal yapmayan aile

ailenin reisi kabul edilen babanın ayyaş, müptezel olup gününü başkalarıyla geçirmesinden kaynaklanabilecek durumdur.

müslümanın tarifi

püf noktası akşamdan, bir toplu iğne ucu bile kuru kalmayacak şekilde ıslatılmasıdır. bir ileri mertebe başlığıda müslüman'ın resmidir.
edittirdim: imla

uzaya fırlatılan füzede sevişmek

spermlerin, yerçekimsiz ortamda aldığı şekilleri ağzı açık şekilde izlenmemesi gereken yer.

sıçarım illuminati nize ha

gün itibariyle twitter'da illuminati hakkında bilgisi olan yada olmayan herkesin, tt'de bizimde tuzumuz olsundan yola çıkarak saçmalamakta tavan yapmalarına tepki gösteren yazar söylemi.

bunu bilen liseli değildir

pepee izleyen. kuvvetli muhtemel daha ilkokullu bile değildir.

uzayda yetiştirilen ilk bitki

ilk tohumu eken bir türk olsaydı kuvvetli muhtemel anason olucak bitki. velhasıl fast food manyağı bir halk olan merikanların şaşırtmayan tercihi patatesdir.

13 yaşındaki kıza tecavüz eden 28 kişi

Madem yaptıkları tecavüz değil küçüğün rızası var o halde aldıkları cezaları özel hücrelerde değilde, diğer mahkumların arasında çekmeleri gereken ve insana "yaşasın orman kanunları"dedirten insan suretinde ki hayvanlardır.

sigara böreğine sigara koyan tiryaki

içine ot koyup, kalem gibi sararak otlu kek'e alternatif yaratan uflantunun kardeşidir.

21 yüzyılda hala abdullah öcalan asılsın diyen mal

21. yüzyılda silahla, kanla sorun çözmeye çalışan malların yanında göze batmayacak istektir.

the big bang theory

sheldon karakterini oynayan jim parsons'ına bir kez daha, en iyi komedi aktörü dalında emmy ödülü kazandıran dizi.

9 eylül 2011 fc augsburg bayer 04 leverkusen maçı

karşılıklı gol var oynayanların, 8.dakika'da maçın 1-1 olmasıyla rahatladığı maç.

saldıray abi

züleyha: hoşgeldin saldıray abi.
saldıray: hoşgelmedim züleyha. buğün bi motelde argadaşın biriğnen seğişiyoz. seğişmen sonuna doğru telefon çaldı.
züleyha: eee!
saldıray: önce dedim şu seğişmeyi bi bitireyim de öyle açayım. karşı tarafa da ayıbolur biliyon mu?
züleyha: e tabi abi karşı tarafın da hislerini düşünmek lazım.
saldıray: neyse ben bi müddet açmadım. baktım hala çalıyo. biz seğişiyoz o çalıyo, biz seğişiyoz o çalıyo. derken naaalet olsun dediğm kalktığm açtım.
züleyha: e isabet olmuş abi yoksa uzayacaktı.
saldıray: kim arasa eyi?
züleyha: valla o arada kim arasa iyi değil saldıray abi. malum sevişme ortamı.
saldıray: züleyha evleniyo dediler. bende apar topar zıpladım geldim. allah seği inandırsın, o argadaşı ekiz yatağın üstünde öyle bıraktım geldim.
züleyha: eksik olma saldıray abi zahmet etmişsin.
saldıray: ee eyvah nedcet evli.
züleyha: sahi mi söylüyosun saldıray abi?
saldıray: yalanım varsa şurdan şuraya sevişmek nasip olmasın. yani gitmiiyim diyom.
züleyha: ulan eyvah necdet, ulan eyvah necdet bu yaptığın son kahpelik olacak.
saldıray:züleyha dur nereye gidiyon? yoğ canım bu buğün benimle katiyyen sevişmez.

moderatörlerin baştan savma entry silmesi

(bkz: kalan sağlar bizimdir)

eyvah nejdet

bir demet tiyatronun sevimli kötü adamı. türk televizyon tarihinin yazılmış en national geographic karakteridir. durum analizlerini sürekli hayvan aforizmaları ile başarılı bir şekilde yapar. özlenmiştir.

eyvah nejdet: şimdi bukalemunlar düşmanlarından korunmak için renk değiştiriolar ya karşısındakinin renk körü olucağını hiç hesaba katmıyolar.

-bir tilkinin kümese girmesinde şaşılacak bir şey yoktur züleyha. lakin şaşırtıcı olan tavuğun tilkiyi kümese davet etmesidir.

sözlük yazarlarının sevdiği top 3 korku filmi

anketlerle yaşıyorum
anket kokulu kadınlar
anket beni affet.