1. 1.
    çok yakında atv'de başlayacak olan yeni bir televizyon dizisi.

mine tugay ve ali sunal başrollerde, ekibi büyük çoğunlukla şen yuva kadrosu oluşturuyor.
    3 ... metafizik_cell
  2. 2.
    şen yuva severler için alper kul ve okan çabalar'ı görmek yüzleri güldürmüştür.

şöyle de bir oyuncu tanıtımı vardır:

http://www.facebook.com/v...video.php?v=2070291474763
    2 ... o da demis ki o palyaco benim
  3. 3.
    dün akşam atv'de tanıtımını gördüğüm yakında başlıcak olan yeni dizi.
    ... diar
  4. 4.
    komedi dükkanı taklidi. zaten ali sunal'ın komik olabileceğini düşünemiyorum.
    1 -5 ... dun gece radyodaki deli benim
  5. 5.
    çgh ve komedi dükkanı karışımı saçma sapan program. en fazla 5 bölüm o da adıyla uyum sağlasın diye.

edit: lafımı bana yediricekler galiba. bayağı sağlam bir şeye benziyo şu ilk 20 dakika bana o izlenimi verdi.

edit 2: avrupa yakası'ndan sonraki en iyi atv işi.

edit 3: bu hızla behzat ç, üsküdar'a giderken ve leyla ile mecnun'dan sonra 4. büyük olabilir.
    3 -4 ... yastigimi rahat birakin
  6. 6.
    an itibariyle yardırıyor.
    1 ... yalan dostum
  7. 7.
    ilk bölümde böyle güldürüyorsa diğer bölümlerin oturup ciddi ciddi izlenilmesi gereken program. uzun zamandır böyle gülmüyordum lan ben.
    1 -1 ... dont boredom
  8. 8.
    Alper kul ve okan çabalar namı diğer Tankut için izlediğim ama pek bir numarası olmayan yeni başlamış program.
    1 ... bu da ne demekse
  9. 9.
    okan çabalar'ın ünlülerin tuvalete gitmediğini söyledikten sonra birtakım michael jackson dansları ve ağız efektleriyle sıçma taklidi yaparak gülmekten kanırttığı program. bildiğin ''hoo hoo'' tipik michael jackson efektiyle sıçma pozisyonu aldı.* *
    3 ... papergangsta
  10. 10.
    amacı ne bunların diyorum bi yarım saattir . ama oyuncu bayanları hoş .
    1 ... beserk