bugün

Kişiden kişiye göre değişkenlik gösterdiğinden pek de yorum yapılabileceğini zannetmediğim durum. Bazı insanlar "a" der bazıları "b" o yüzden karışmaya gerek yoktur efenim.
Seksli meksli biseylerdir heralde.
Biliyoruz biliyoruz. Ama böyle ulu orta paylaşılmaz. Yıllarımızı verdik neticede o kadar olsun.
Benden hoşlanmaz arkadaşlar 87 yaşındayım çünkü.
Benim gibin çıtırlardan.

Şaka şaka
samimi olun adam olun sulu olmayın yeterli.
Vuuu teyze coştu..
(bkz: gılman)
Resim yapmak, yaşıtı arkadaş gruplarıyla gezilere katılmak gibi hobileri vardır sanırım.
iyide neden asla bilemiyormuşuz ablacım? devlet sırrı mı bu? 18-25-30-35 bandında ne seviyorsa aşağı yukarı aynı şeylerdir herhalde. daha ayakları yere basan ve önünü görebilir isteklere dönüşür sadece.
Para. Parayı görünce ağızlarının suyu akıyor.

O yaştaki kadın sadece paraya bakıyor.
Tek kol mesafesi ikişerli hizaya geçin, Ön sıra çöksün, arka sıra rahatta dinlesin anlatıyorum beyler, gözünüzü kulağınızı dört açın dinleyin;

40 yaş üstü kadın herşeyden önce artık rahat etmek ister, fiziken ve ruhen yorulmuştur, üniversite yıllarındaki sevgiliniz gibi gelip evi toparlayıp, yemeğinizi yapıp, çamaşırlarınızı yıkayıp, bi de üstüne sizinle sevişip gitmez, şimdiye kadar bunları kendi becerinizle yapma alışkanlığı kazanamamışsanız sizinle işi de olmaz.

40 yaş üstü kadın yoğun fiziksel aktivitelerden sıkılır, yüksek müzik, dans yerine bedenini ve ruhunu dinlendirebileceği şeylerden hoşlanır, şezlongunda uzanıp, denizi seyreder, eşşek değilsiniz bi güneş kremi çalın lan.

40 yaş üstü kadın yüksek volümlü alkollerden nefret eder, viski filan teklif etmeyin bile, kahveli, vanilyalı, Hindistan cevizli hafif likörler, kahlua, sheridan veya kuvvetle muhtemel karamelli baileys’e bayılır. Çok özel zamanlarda bile şarap yerine belki biraz şampanya teklif edebilirsiniz. O da ertesi gün baş ağrısı yapmaması için brut veya SEKt.

40 yaş üstü kadın artık şımartılmak ister, elinize yapışmaz bi sefer de kahvaltısını siz hazırlayın ama mutfağı çok batırmayın ama illa ki sofrayı toplayın.

40 yaş üstü kadın sevişmekten öte bedenen ve ruhen sevilmek ister, okşanmak ister, sürekli yoğun bir stres altında olduğundan dayanılmaz omuz ve sırt ağrıları vardır, trapezlerine masaj yapın.

40 yaş üstündeki kadının belli bir entelektüel birikimi vardır, hemen her konuda çok keyifli sohbetler yapabilirsiniz, hatta çoğu zaman beni nasıl bu derece iyi anlayabiliyor diye hayrete düşersiniz.

40 yaş üstündeki kadın iyi bir arkadaştır, ruhunuzu dinlendirir, nimete hor bakıp adamın canını sıkmayın lan!
Sürekli tartıştığı Kocasını aldatmaktan.
olgun tavırlar, güzel jestler ve anlayış.
sessizlik, sakinlik ve huzur.

bunlar olgunlaşmış herkese keyif verir.
yaşla alakası yok.
Huzur istiyorlar. Huzur onların olmazsa, olmazidir.
alış veriş yapmaktan, sürekli mobilya değiştirmekten sürekli müge anlı ve survivor izlemekten.
Anlaşılmaktan.

Bilir ki, anlaşılmak bu dünyadaki en yüce duygudur.
Cevap vermem için birkaç senem var.
Ama 30 yaş üstünü şuan çok iyi biliyorum:)
benim gibi bir erkekten.
ancak 40 yaş üstü kadınların bilebileceği şeylerdir. kadınlar bile kendilerini bilmiyorken biz nereden bilelim arkadaş..

kanatlı hanımın entrysini okurken direkt aklıma bu karikatür geldi.

görsel
güvenebileceği adam gibi adamlardan hoşlanır.
40 yaş üstü Bi kadın hoşlanmaz.

Tşk.
(#45734091) kral ya.
40 yaş üstü olunca entry gireceğim arkadaşlar söz son 11 sene.