bugün

Lise numaramız 317 olduğundan mütevellit severiz kendisini.
Kendini bilmez hadsiz şerefsiz şereftir. Evet.
Sokak lambası altında ders çalışan şeref, Büyüyüp kaymakam olmuş şeref. Derin devlet tiplemesi var ama kendisinde.
mahmut hocasının yanında sigara içecek kadar yüzsüz bir insandır.
Paltonun hakkını ödemiştir.
gece gece aklıma geldi bak, terbiyesiz sen kimsin de koskoca özel çamlıca lisesi'ni kapattırıyon.

t; sivas lisesinin fakir ama gururlu öğrencisinin zengin ama gurursuza dönüşmüş hali. bir de utanmadan mahmut hocasının önünde sigara yakıyor. insan mahmut hocasına da kahve söyler adam o kadar yoldan geldi.
Allahım ben ne yaptım:
görsel
an itibariyle show tv'de hababam sınıfı tatilde'de görülmekte olan filmin gizli efsanelerinden biri. "nevet, kazandım hemde çok kazandım" repliği görülmeye değerdir. bu vesileyle ali yalaz'ı bir kez daha rahmetle anıyorum.
Mahmut hocanın eskidenki fakirligini yüzüne vurdugu eski öğrencisi yazık yha.
sivas lisesi mezunudur, okuyup zengin olmasında mahmut hocanın paltosuyla beraber elektrik kurumuna ait elektrik direğininde etkisi vardır. bu hikayedeki en büyük pay elektrik direğinindir.
türk sinema tarihinin en hakkı yenmiş karakteridir. son derece hukuka uygun olan sözleşmenin gereklerini yerine getirmeyip borcunu ödemeyen okul yönetimini, yasal hakkını kullanarak tahliye ettirmiş olmasına rağmen sanki çocukların eğitim hakkını elinden alıyormuş gibi gösterilmiştir. aslında sadece yasal yoldan ticaret yapan bir iş adamıdır 317 şeref. *
güncel Önemli Başlıklar