bugün

Yanına bir de sj yakışır.
Bir doğal sayı.
Fenerbahçe'de oynadığı zamanda slimaninin forma numarası.
Telefon numaramın sonu 31 ile bitiyor. Yıllar önce dikkatsiz davranarak almıştım bu numarayı. Sonrasında da "çok fazla arkadaşımda numaram kayıtlı" diyerek değiştirmemiştim. Kim uğraşacak herkese tekrar yeni numara vermekle...

Ne zaman birine numaramı telaffuz etsem, o son sayıdan sonra yüzünün alacağı şekli dikkatle izliyorum. Bazıları sırıtıyor, bazıları da ciddi görünmeye çalışıyor. Kim bilir içlerinden neler söylüyorlardır. swh
Yenikapıdan Yenibosna kuyumcukent arasında sefer yapan, bahçelievlerden Yenibosna kuleliye kadar kalabalıklaşan sonra çoğunluk daha ilerideki duraklarda indikleri için boşalan güzel bir hat. 31e'den daha çok geçer.
Şuan ki yaşım. Aklıma geldikçe moralim bozuyor!
Robin Van persie’nin uğurlu sayısı imiş.
çekilmesi zevkli bir şey.

edit: herkes eksilemiş. amk günde 5 posta atmayı biliyonuz ama?
yıl 2031. gezegen olarak cümleten siki tutacağımız tarih.
hala bunun mizahı yapılıyor ama. ergen olduğum dönemler cidden gülerdim 31 e.

hala 31 e gülüyorum ama bu sefer komik oluşuna değil, komik olmayışına.
erkeklerin aklına kötü şeyler getiren sayı.
32 , 33 , 34 … ? Ne olmuş yani ?

Tanım : iki haneli bir sayı .
görsel
görsel
Ulan ismet çektin sözlüğe geldin demi.
yenikapı'dan çok geçen bir otobüs hattı. yenikapı'daysanız yusufpaşa'ya yürümenize gerek yok otobüse binmek için.
BiR SAYI.
Bir sayı.
Bazı istatisliklere göre Kızların erkeklerden daha fazla yaptıkları mastürbasyon eylemi.

görsel
memleketimin plakası.
bir sayı. tr içinde değişik anlamları var.
memleket plakası.
çoğu ayın son gününün ait olduğu rakam. fesatları bilmem, benim aklıma bu geldi.
asal sayıdır. hatayın plaka kodudur. osmanlı'da mastürbasyon'un yani el çekme kelimesindeki el harflerinin ebced değerlerinin 31 olması sebebiyle mastürbasyon'a 31 denmektedir.
güncel Önemli Başlıklar