bugün

Galatasaray fark yiyebilir.
görsel
böyle maçlar benim için ayrı bir keyif oluyor çünkü kim kazansa içten içe seviniyorum...
3-0 Manchester alır gibi.
Galatasaray kalitesiz ligde vasatlarla oynamaya alıştı.
Okan buruk maçı şimdiden sikti.

Kaan ayhan yerine sergio,
Zaha yerine mertens olmalı ve kerem solda olmalıydı.
Davinson sanchez yerine de nelsson olmalıydı.
Yuru be galatasaray.. su kuşçulari çatir çatir çatlatin.
Mençiztir nolmus la oyle yarrak gibi bi takim olmus bence 2-1 3-2 yenebiliriz ve yenmemiz lazim Boyle mal bi takimi.
o top o garip golden başka hiç bir ihtimalle o kaleye girmezdi, yine gese balı devreye girdi...
Çatla amk :d
Ya sikerim skorunu da oyununu da. Ulan çok bişi istemiyoruz, 3 pas yapamıyoruz ulan 3 Pas.
Arkadaş bu türk basını hakkaten Türk futboluna en büyük düşman. Cılız takımlara oynadığımız futbolla uzay takimi falan gotleri havaya kaldırıyorlar. Ama bı dünya eksiği olan ve hakkaten cok kötü olan Man Utd karşısında 3 Pas yapamıyosun. Bırakın gidin allaaskina ya.
Biz ne izledik ilk yarı ya süper lig maçından halliceydi.
Üzülerek söylüyorum ki gs 1 farklı yenilecek.

Ent.
Şikeci orospu çocukları galatasaray balı diye ağlarlar birazdan.
bugün manuyu tutuyoruz, attığın gol olsun manu diyen sözlükteki yavşakların götüne giren maç olmuştur.
Galatasaray 0 çeker 1 puanla sonuncu olur diyen orevlatları onlayn mı.

Bi şey diyecem zahahaha.
Avrupa Fatihi Galatasaray diyeceksiniz..
Çok güzel oldu özlemişiz.
sonucunda uefa ülke puanına takımının formasından daha çok değer veren tüm türklerin sevinçten uçtuğu, takımının formasına uefa ülke puanından daha çok değer vermekle kalmayıp bu gece manchester united forması giymiş bazı türklerin ise üzüntü duyduğu maç.
uefa ülke puanına takımının formasından daha çok değer veren herkese galatasaray' ın haklı galibiyeti kutlu olsun !
Uzun yıllardır ilk defa hem fb hem gs taş gibi oldu bunda beni çok sevindiren şey ise teknik direktör olarak her ikisi de kendi evladı olan insanlar ile bunu yakaladılar kaliteli yabancılar da olunca çok hoş bir ligin bizi beklediği düşüncesindeyim bjk nin acilen başkanı kovmaktan başlayarak bu rekabete uyanması lazım yoksa bir senede on yıl geri kalacak duruma gelirler..
GS Nin farkı kaçırdığı maç oldu.

Malum bir iki yazar inlerine kaçmış belli ki.
https://www.uludagsozluk.com/e/46683011/

Nasıl acı var mı acı, acıdı mı?
Gaysaray'in yine bala gote kazandigi mac olmustur. Swh.
bir fenerbahçe'li olarak ezeli rakibimiz ebedi dostumuz galatasaray'ın başarısını kutlar, ülke puanına yaptığı katkılar için teşekkürler ederiz. avrupa maçlarında rengine değil de göğsünde olan ay-yıldız'a bakıp takım tutarız. bu gece galatasaray'lıydım. fb gs tartışmaları yapılır, eleştirilir o başka... o zaman bu zaman değildi.
United içinizden geçer diyen arkadaşları öncelikle bir sahneye alalım.

Demek ki neymiş, o işler her zaman öyle olmuyormuş.
Takım tutmuyorum, futboldan'da zerre zevk almıyorum ama, dün akşam galatasaray' ın galibiyetine sevindim gerçekten, Türk takımı sonuçta Türk futbolu adına sevindirici bir gelişme, umut ediyorum Galatasaray yine tekrar UEFA kupası ile şereflendirir türkiyeyi.