yaşananların aramızda kalmasının farz olduğu zirvedir.tek bildiğim an itibariyle -ki saat 04:10- acaip makara bir ortam oluştuğudur.ha birde majikdaimonun bizden nefret ettiğinin kesin olduğu zirvedir.arude50 hariç diğer bütün arkadaşlarla zirve vesilesiyle tanışmış olmamda enteresan tabi.
mrym in verdiği bu bilgiyle bir daha ki sefere sözlükteki bütün erkeklerin akın edeceği zirvedir.**
mirc olmadı bari suna katılalım dedigim zirve**
an itibariyle girmiş oldugum ortam herkesi bekleriz dedigim zirve.***
bütün sözlüğün sabah karşı çılgınlar gibi eğlendiği zirvedir.bu başlığı yarın görenler muhtemelen böyle bir şeyin bu saatte bu sayıyla olduğuna inanmayacaklardır.
soradan katıldığım zirvedir ben gündüz vardiyasıyım. ama gülüp eğleniyoruz söyleyeyim..
teknik bir arızadan dolayı maalesef katılamadığım, bu kadar saat sürdüğü için hayrete düştüğüm, hatta uyudum uyandım, ikinci kere uyudum uyandım daha da konuşuyorlar. bu kadar ne buldular konuşacak dediğim* zirvedir.
(#473447) kesinlikle katılıyorum biri banada söylesin bende gün içinde online olduğum sürece katılmak istediğim zirvedir
acıkan midemin sesine uyup terk-i zirve yaptım ben. ama hoş bişiydi.
yazıları okuduğumda imrendiği ama henüz katılamadım. Ama elbet birgün katılırım diye umut ettiğim zirvedir.
arude50 nin entry rekoru kırdığı zirve başlığı.
"ben de ben de" diye katılmak istediğim zirvedir. devam ediyosa tabe.
cabalayıp beceremedigim zirve.bilgisayarın azizliğine ugrayıp cıkmak zorunda kalmısımdır.beni davet eden * sonsuz minnettarlarımı sunuyorum. *
bu hızda giderse akşama kadar en çok entry girilen başlık olması muhtemel başlık. *
arude50 lilithe evlenme teklif etti az önce bu zirvede.bu zirve daha nelere gebe.*
az önce gördüğüm kadarı ile, 15 dakikada 6 kişinin evlendiği, 4 kişinin boşandığı, 2 kişinin sözlendiği, 4 kişinin akşama kına gecesi yapacağı, 2 kişinin maldivlere balayına gideceğini gördüğüm kaynaştırıcı zirve. rengarenk yazılar, yarasalar havada uçuşuyor. bi değişik hacı.
an itibariyle benimde dahil olduğum zirve. hayırlı zirveler*
sarmayan zirvedir
3.nesilleride bekledıgımız zırvedır.
uyuyup uyanıp devam ettiğim 48 saatle rekora koşturmak istediğmiz zirvedir.ayrıca
(bkz: içimizdeki narkotikçiler)
abantta mangal zirvesi' ne gebe msn zirvesidir.gayet de keyifli olmuştur.ihanet,entrika,yalan,dolan,aşk,ihtiras hepsi burada. *
hakkında bu kadar entry girilince öldüğünü sandığım yazar. hayda hatlar karıştı.
sohodo'nun sevimliliğiyle,
med cezirin adamı sarsan esprileriyle,
confusedynin nezaketiyle,
karganın bir türlü konuşmamasıyla,
redwinemanianın ortamı şenlendirmesiyle,
armyynin sempatisiyle,
prince of darknessin eğlencesiyle,
dave mustainenin muzipliğiyle,
onrin beyaz converse aşkıyla,
tucimanianın deli kahkahalarıyla,
africanın ıslama köfre merakıyla,
liber liberanın bitmeyen coşkunluğuyla,
omaryanın sarsıcı açıklamalarıyla,
dopdopun geyiğiyle,
tutunamayanlardanın gülümsemeleriyle,
tmr trnin sıcaklığıyla,
ehven-i şerin ağır abiliğiyle,
mrymnin yazıları okumaya çalışmasıyla,
lockun varlığı yeter halleriyle sürüp giden, süper ötesi zirvedir.
"güldük içtik eğlendik daha ne olsun" dediğim zirve.
çok konuşuyorLar ya başım ağrıdı vaLLa dediğim zirve * gayet güzeL iLerLiyor...biLgi içerikLi yazıLar biLe yazıLıyor...örnek ; msn'nin şifresi değiştiriLebiLiyormuş * * * * *
gülücüklerin, uzun uzadıya birer san'at eseri nicklerin arasında tek tük konuşmaların geçtiği, ha bi de bi ara dedikoduların da döndüğü çok tatlı, e biraz sıkıcı ama enerji dolu hocam...

durduyamıyoruzzzzz*