bugün

saat 22:40 itibariyle 10ar kişiden 2 zirveye bölünmüş oldugunu farkettim.
hemen bir arabulucuk yapıp bu 20 kişiyi tek zirvede topladım.*
msn imi patlatan zirve olmustur.
arude50 nin bizlere hediyesi olan ve halen daha devam eden zirvedir.ve bitcek gibide görunmüyor.*
katıldığım gibi msn yüzünden koptuğum zirve...
nasıl katılınır bu merete dedirten zirve
arada bir zirveye dalıp konuyu öğrenip 2 espri yapıp kaçtığım zirve..
her kafadan bi ses.kafam götürmüyo walla *
(bkz: sevgi kelebekleri)
efem onur * kontrolden çıktı durduramıyoruz. yorulmadı bir türlü cntrl+c, cntrl+v *
bağlantı sorunlarım nedeniyle bir dakika kadr kalabildiğim zirvedir.zaten ders çalışmam gerekmektedir.arkadaşlara selam eder,diyemediğim pai pai i burdan derim...
18 saattır suren zırve. an ıtıbarıyle kımse kımseyı anlamamakta ve mıllet kendı kafasına gore takılmaktadır
arada çıldıran zirvedir..
öğlen sınavım nedeniyle bir kaç dakika kaldığım zirvedir..an itibariyle tekrar katılmak istemekteyim..evin önünden biri beni alsındır...
ortama dalıp irc ttnet net tr uludağ sözlük reklamı yapıp kaçtığım zirvedir.* *
katılan yazarlar zirveye katılmadan msn nicklerine sölükteki rumuzlarını yazsınlar dediğim zirvedir.
herkes birbirini eklemiş olmadığı için sonradan değiştirilenler gözükmüyor sanırım.
benımde katılmak ıstedıgım zırvee
sanırım sözlükte aktif olarak yazan hemen hemen tüm yazarların katıldığı tek msn zirvesi.
gençler zirve hala açıktır. katapılmaması için özenle, canla başla çalışıyoruz. kutsal pencerenin kapanmamasını daha nice geyiklere vesile olmasını isteyenlerin şahsıma pm* atmaları rica olunur.
an itibariyle herkese bir iki saat kadar izin verdiğimiz ama iki kişi nöbet tutarak dönecekleri beklediğimiz zirve.*
dedikodu var mı, kim kiminle nerde, bunları söyleseniz dediğim zirvedir. varsa buraya entry olarak girin. * *
biz bize devam ettiğimiz bir iki saat içinde tekrar coşacak zirve.*
kargayla ben kaldım ama o da meşgul konuşmuyor. ben de acıktım, gideyim bari.
daha bitmedimi sasırdım dedıgım zırvedır*
100. entrysi ben olayım istediğim zirve.
adı "asosyalleşiyoruz mütemadiyen" zirvesine dönebilecek zirve.*
gülücüklerin, uzun uzadıya birer san'at eseri nicklerin arasında tek tük konuşmaların geçtiği, ha bi de bi ara dedikoduların da döndüğü çok tatlı, e biraz sıkıcı ama enerji dolu hocam...

durduyamıyoruzzzzz*