bugün

saat 21:00'da ali sami yen stadı'nda başlayacak olan tsl 3. hafta maçı.
iki renktaş ekibin kapışmasında gönüller istanbul aslanının üçte üç yapmasından yanadır;bu arada geçen sene yaralı aslana darbe vuran çakallar yavaş yavaş bu tarafa gelin bakalım yaklaşın yaklaşın...

(bkz: intikam soğuk yenen bir yemektir)
galatasaray'ın mor formayı giyeceği karşılaşmadır. galibiyet bekliyoruz.
kayserispor' un ali sami yen stadı' nda pek başarılı sonuçlara imza atmadığı ve kadrosuna yeterliği takviye yapamadığı anımsanınca ev sahibi ekip lehine bir galibiyet bekleyenlerin çoğunlukta olacağı mücadele.
ne olursa olsun rijkaard dönemindeki galatasaray'in vereceği ilk ciddi sınav.
mor formayla sahaya cıkacagı acıklanan galatasaray'ımızın favori oldugu ve kazanacagı karsılasma.ayrıca rijkaard'ın bu macta da ufak degisiklik yapması bekleniyormus.elano da muhtemelen ilk 11 de olacakmıs.
galatasarayın farklı kazanacağı maç ardanın solda oynaması ile daha etkili olucaa maçtır ayrıca.
kayserispor un bu sezonki ilk ciddi sınavını vereceği karşılaşma.
anadolu takımları arasında belki de defansı en kuvvetli takım olan kayserispor ile galatasaray'ın yapacağı maçtır. eğer galatasarayımız bu maçı da rahat kazanırsa gerçekten bu hücum hattının durdurulmasının epey zor olacağı anlaşılacaktır. kayserispor karşısında zaten 3-4 farklı kazanmak zor ama bence iki farklı bile kazanılması takımın gayet iyi yolda olduğunu göstererir. neyse önemli olan kazanmamız, umarım puan kaybı olmadan atlatırız.
kayserispor'un bu sezon ligdeki ilk maglubiyetiyle karşılaşmasının yakın oldugu mücadele. zira galatasaray'ın hücum gücüne dayanabilecek kapasieleri yok.
avrupa' da ikiden fazla farkla maç kaybetmemiş ve maç esnasında abartı olarak değil, ciddi manada tam 11 kişi defans yapmış olan bir takımı 5-0 yenen galatasaray' ın bu sezonki bol gollü performansını devam ettireceğini düşündüğüm karşılaşmadır.

şimdi tabii ki levadia ile kayserispor' u karşılaştırdığım yok kalite açısından fakat ne olursa olsun avrupa' da bu adamlar 2den fazla yememişken 5 yediler ve bu yüzden kullandım bu karşılaşma için. bu sene bu performans devam ederse gerçekten çok zevkli ve gollü bir lig izleyeceğiz.

(bkz: in rijkaard we trust)
kayserinin ali samiyen de hüsranla ayrılacağı maçtır.

galatasarydaki ofans gücüne dur diyemeycek olan kayserinin en az 4 tane gol yiyeceğini öngörmekteyim.
rijkaard'ın rotasyona gitmeyeceği maçtır. estonya'da rotasyona gidecekmiş.
galatasaray ın bu yıl oynadığı tek ciddi rakibin gaziantep olduğu, onları da 3-2 yendiklerini unutan ultra aslanların 4 gollü galibiyet beklediği karşılaşma. burası türkiye yok öyle, olur mu olur sayın seyirciler 2 penaltıyı çıkartırsak 2 gol kalıyor geriye.
galatasarayın çok rahat alacağı* maçtır efendim. Minimum 3 gol beklenmektedir.
galatasaray'ın mor forma ile çıkacağı maç.
bazılarının penaltının futbolun içinde bir kural olduğunu hatırlaması dahilinde galatasaray'ın kayseri'ye 4 atabileceğinin çok da zor olmadığını anlamasına vesile olabilecek maç. ha ben galatasaray illa 4 atar 5 atar diye iddia etmiyorum ama bu seneki galatasaray her hangi bir takıma 4 atarsa şaşırmam diyorum. tabi bir galatasaraylı olarak 3 puan olsun diyorum futbolsever olarak da bol gollü galibiyet olsun.
Elano'nun tam süre sahada görmeyi istediğim bir maç..
tüm içerdeki maçları kazanma hedefini gerçekleştirmek için,şu ana kadar en düzeyli rakip ile maça çıkacağız..
Geçen seneki çelik kayseri defansını düşündüğümüzde,sanki uzaktan şut ile gol atacağımızı düşünüyorum..
Keita sallar umarım,baros atarsada dahda moral olur..keza attımı seriye takıyor geçen seneden belirli..
2288 ile sahada olacak 11 aslan ın goller atmasını beklediğimiz karşılaşmadır..
diğer maçlarda devleşip özellikle bazı maçlarda -muhtemelen bilerek- saçma sapan hatalar yapan souleymanou hamidou faktörü nedeniyle galatasaray'ın kazanmasının hemen hemen kesin olduğu maç.
elano'nun ilk 11'de olmadıgı karsılamadır.galatasaray'ımızın ;

leo franco
sabri
servet
gökhan zan
hakan balta
mustafa sarp
ayhan
aydın
keita
arda
baros

11 i ile sahaya cıkacagı belirtildi.ayrıca harry kewell'ın sakatlıgı sebebiyle kadrodan cıkarıldıgını belirtmekte fayda var.
Galatasaray ile Kayserispor, lig tarihinde az sonra 29. kez karşı karşıya gelecek. Galatasaray'ın, Kayserispor'a karşı galibiyet sayısında açık ara üstünlüğü bulunuyor. Geride kalan 28 maçta Galatasaray 18, Kayserispor ise sadece bir galibiyet alırken, 9 maç da berabere sonuçlandı. Galatasaray'ın toplam 61 golüne, Kayserispor 21 golle yanıt verebildi.
(bkz: 2288)
(bkz: yok mu abi)
kayseri ilk dakikalarda çılgın bir top oynamaktadır.

buna enerjileri ne kadar yeter, orası bilinmez tabi.