bugün

entry'ler (934)

istegelsin

Ortak liste olayını kim akıl ettiyse helal olsun. Google drive’da dosya paylaşır gibi liste oluşturuyorsun, evdeki herkes girip o listeye kendi eksiğini ekleyebiliyor. Hiç whatsapp’tan falan konuşmaya bile gerek yok direk uygulama üzerinde hallediyorsun. Zaten whatsapptan yazılan her şeyi unutuyordum. Çok iyi oldu… *

arkadaş ortamlarında çıkarılmaması gereken nesne

8.5 tl ye aldığınız parliament reserve pakedidir efendim.

mike tyson

maçını izlemek için sabahın saat beşine kadar uyuymamak için direndiğiniz kahve içtiğiniz ve yarı kapalı gözlerle maça yetiştiğiniz zamanda , boks maçını 7 saniyede bitirip "bütün bunlar bunun için miydi" diye sövüp yattığınız boksör. üdtad.

en şanslı erkek

adriana lima'nın kocası olacak tipsiz orospu çocuğudur. adı aklıma gelmiyor affedin..

göğüsü 75 olan 25 yaşındaki kız

ortalama bir erkeğin bile göğüsünün 60 larda gezdiğini hesaba katarsak, bu kız tam bir moral bozukluğudur. acilen büyütmesini , büyütmese bile sokakta gezmemesini rica ediyoruz.

uludağ sözlük aşık atışması

bir yar gördüm adı deniz
lisenin en kaşarıydı şüphesiz
siz bile hallenirdiniz o götü görseydiniz
ama çocuktuk bilemedik kıymetini sebepsiz
şimdi başkalarının kucağındadır şüphesiz
memeleri 85 ti hey gidi hey
ne 31 ler çektim onu düşünerek bir bilseniz..

babanı sikeyim

babanın 1.90 olduğu ve yaklaşık 100 kilo olduğunu bilen arkadaşların pek de söyleyemediği küfür. kendimden biliyorum.

türk kızı beta

en yakın zamanda v2 patchini istediğimiz sürüm. bir an önce güncellenmesi ve yeni dünyaya ayak uydurması lazım artık.

tatava sözlük

en kaynak sözlük olmasını beklediğim sözlüktür. zira sloganı * içindeki entryler bunu gösteriyor. açılalı 1 saat olmadı daha. yeni keşfim.

http://tatava.sozlukspot.com/

ergenlerin sınır tanımaz fantezi dünyaları

şu an sözlüğü kirletmektedir efendim bu fantaziler. en son adriana lima ile yağlı güreş başlığını görünce patladım haliyle. oğlum bak burası sözlük. dinliyor musunuz ben? ben burada hikaye anlatmıyorum. hadi fantezi olur da onunda usturuplusu var kardeşim ya.

counter terrorist win

(bkz: kenır terörrist fiin)

sol frame e gelmesi engellenmiş başlıklar

(bkz: mustidy)

gelsin artık ya. bi patlasın artık güzel yorumlarla. en son 4 ay önce bi iki saniye görünmüştü. *

mastürbasyon yaparken ezan okunması

insanın ateist olmayı düşünmeye başladığı olay. düşün artık iğrençliğini.

kolera

(bkz: yerde bulduğum her paranın üstünde cimri yüzün kabartması)
(bkz: bir sözü)
(bkz: acaba)

omuz omuza

türkiye'de en iyi yapan taraftar grubu ultraslan'dır.

http://www.youtube.com/watch?v=AzCA70A4-QQ

28 şubat 2010 galatasaray kasımpaşa maçı

(bkz: işte bu)

uzun zaman sonra galatasaray'ı bu kadar istekli bu kadar hırslı görmemiştim. harikaydık tek kelime ile. rijkaard takım savunmasını öyle güzel aktarmış ki futbolculara 90 dakika boyunca 5 kişi rakip sahada pres yapıyorduk. bir an 96-00 yılları arasındaki hakan şükür önderliğindeki önde savunma olayı geldi. defansata bugün neill yine çok harikaydı. servet'te biraz toparlanır gibi oldu hatasız oynadı. caner'i pek duymadık. sabri ise uzun bir aradan sonra oynayabileceğinin en güzelini oynadı bi söz söylenemez.

bugün gözlerimi yaşartan santos oldu. bugün inanılmazdı. bir kıvılcım gerekiyordu. o kıvılcım oldu. bakıyorum dakika 60 top kalecide santos pres yapmak için depar atıyor. güveni yerine gelmiş. barça'daki günlerindeki gibi aynı olağanüstüydü. arda turan derdi de inanmazdım ben bu takımda defans bile oynarım diye. gerçekten öyleymiş. 10 numara pozisyonunda harika bir maç çıkardı. presi hiç unutmadı. ciğeri patlayana kadar oynadı. teşekkürler büyük kaptan. keita yine muhteşemdi. alıştık zaten ona. son sözüm ise jo'ya. muhteşemdi. bu adamın bonservisi 10 milyon euro osla bile alınmalı. harika işler yaptı. olumsuz bir pasını görmedim. ayağına gelen her topu tuttu. muhteşem paslar verdi. ilk golün asistini yaptı. galatasaray'ın en büyük sorunlarından biri ileride çoğalamamak ve top tutamamakta jo sayesinde bu olay kalkmış görünüyor. 10 puanda ona.

maçın yıldızı mı? tabii ki santos. bu kadar baskıya rağmen bugün özgüvenini topladı ve aslanlar gibi oynadı. top ayağına çok yakışıyor.

en mutlu olduğum anlardan biri ise nevizade gecelerini uzun bir aradan sonra yeniden duymaktı. gerçekten özlemişiz. ve bir de sabri'nin üçlüsü. harikaydı. şampiyonluğa başı dik yürüyoruz. haydi aslanlar. böyle devam..

guiza ya söylenecek tek cümle

(bkz: seni seviyoruz)

adidas eşofman üstü

şimdilerde moda olan kıyafettir. yani en azından fakir sınıfının yoğunlukta olduğu okullarda.

22 şubat 2010 fenerbahçe bursaspor maçı

ilk yarısı 0 olan maç. sistem kuponlarında iy-0 ms-0 denenebilir. olmadı ms-0. ama ilk yarı 0 daha garanti. *

yaban ve kadir inanır temalı petrol ofisi reklamı

sadece yaban karakterine kadir inanır'ın karşı çıkmadığını göstermek amacıyla çekilmiştir. izlemeyin efendim. çıkarsa kapatın televizyonu.