bugün

aytaç kara, alpaslan, sekidika, ömer bayram, arda turan falan oynuyordu. kadromuz yoktu. yenilmemiz kaçınılmazdı. tabi bazı beyinsizler anlamaz.

her şeyde bir hayır vardır. avrupa liginde 1. olduk en azından.
Bir 6 kasım 2007 liverpool beşiktaş maçı ya da 4 kasım 1992 sigma olomouc fenerbahçe maçı olamaz. O kadar fark yemeyiz.

Edit: işine gelmeyince eksile hemen ! *
Olm maç istanbul'da. Başlık bile yanlış. O derece siklemiyor Avrupa fatihleri.*
Gs ye 8 gol yeter.
2-0 oldu.
gol van ginkel.

haydi fati'nin aslanları. yemeden 8 gol atarsak tur bizim.
görsel
imparator yine buz kovasına oturdu.
Noldu lan yayın gitti tribünden biri mi indi bişey oldu göremedik aq.
45 dakka sut atamadik kaleye
Nolcak canim kredisi var uefamiz var im(lpara)tor fatih terim.
şaka maka hollandalılar ii tecavüz etti. psv kim mk?
Masal anlatir gibi yazmayin edebiyat cekmeyin bu ulkenin kurtulmasi gereken 2 kisi var biri miladi dolmus terim biri miladi dolmus senol yok turk futbolu sole turk futbolu bole yenilikller3 acik degilz felan birakin bos konusmayi bi yabanci teknik adam getirsen bu takimlar ucar ucar..
Hiçbir Türk takımı artık avrupa'da tur atlayamaz şeklindeki entrymi hunharca eksileyen alagavatlara gelsin maçın skoru...
Son 39 avrupa macinda 4 galibiyet.

Soranlara avrupa fatihi dersiniz.
tecavüzdür. evlilik şart oldu !..
Sen hala ardadan medet umarsan sonuç böyle olur.
doksanların ilk yarısındaki maçları hatırlatandır. o zamanlar psv gibi takımlar güçlü takımlardı, ezilmemek için sahaya çıkardık. daha sonraları psv ayarından takımlar bize zor gelen takım anlayışından çıkmış, güzel kura falan demeye başlamıştık. dünkü maça baktım, yine doksanların ilk yarısındaki bir türk takımı var gibiydi. hem de psv eski gücünde olmamasına rağmen. artık günümüzdeki türk takımları avrupa kupalarında güçsüz takım hüviyetine döndü tekrar. bununla beraber bana maçta doksanları hatırlatan başka bir şey de psv'nin golllerinden sonra statta çalan alman techno grubu zombie nation'ın kernkraft 400 parçasıydı. galatasaraylılar kusura bakmasın, bu parça nedeniyle her psv golü sonrası tv'nin sesini açma gereği duydum. hollandalı taraftarların da parçaya eşlik etmesi mükemmeldi.

o parça:

https://www.youtube.com/watch?v=z5LW07FTJbI
Cidden yazık olan maç.

Gs her ne kadar türkiye'nin en dalavereci takımı olsa da, netice de türkiye'yi temsil ediyorlardı.

Yenilen 3üncü gol hariç hepsi hata ile yenilmiş goller hep. Gs resmen antrenmana çıkmış.

Türk futbolu artık iyice kötüye gidiyor, sıralamada da her sene geriliyoruz. inşallah bundan sonraki maçlarda 5 temsilcimizde iyi sonuçlar alır. Yoksa halimiz duman.
Galatasaray'ın maçtan haberi var mı?
türkiye gerçeği.
iyi ki 6 atmadılar amk yoksa kuşlar 10 sene daha öterdi buna.
Turnuvanın çok gizli favorisi olduğu için kimsenin göremediği milli takımın tüm kupa tarihinin en yetersiz takımı olmasının akabinde, avrupanın b-c sınıfı takımı psv'nin avrupa fatihimizi patates ettiği maç. Karşısında rakip olmadığı için belli etmedi ama şu psv de 10-15 sene evvelinin 2. Torbadan şl ye katılan takımı değil.

Cortlama sırası diğer tc takımlarina da gelecek.

Tablo bu iken Ben genç olup futbol falan takip eden kitleye anlam veremiyorum. Bizim zamanımızda alternatifi yoktu da ondan takipteydik.
5 yedik bitti. Olan oldu. Devamına bakacağız artık.
maça 11'de başlayıp 90 dakika oynayan adam taçta topu kendi kafasına attı. Ozan Tufan'ın kenarda oyuna girmek için bekleyen futbolcunun koşu yoluna attığı pastan sonra tarihteki en komik olay.
PSV zayıf rakibine biraz açıldığı için beşte bıraktı.
Gerçekleri tarih yazar.
psv nin 5 - 1 yerde takması hadisesidir. gerçekten çok yazık.