bugün

Karşılaştırma yaparsam 2020-2021 den sonra iyi gelmedi yarımyamalak oldu bitti.

çok şey kaçırdığım yıldı bunu 2022 de kafaya çok takar oluyordum.
Sonradan kanıksamaz oldum bunu akışına bıraktım.
2020-2021-2022 de neden bu tür şeylere bu kadar çok kafaya taktığımı bilmiyorum içimde kalan hevesler yüzünden mi yoksa kaçırmak istemediğim için miydi.aslında yapsam bile yine bişey eksik olacaktı bunu bilmeden dik başlı gidiyordum.
Ya da ocakta hevesimi alamadığım şeyin başına kötü bişey gelince psikolojim bozulmuştu belkide bilmiyorum.
2023 de de olsa fazlasını bile yapardım ama.
O dediğim hevesime 4 hafta bile bakmadım bu sene.
Belkide bazı hevesler söndü bir ara..
istanbul'da yeni yerler, yeni yollar keşfettiğim, bursa'ya kendi başıma gidebildiğim, gezdiğim, adalar'a gittiğim, ünlüleri gördüğüm, sık sık kütüphaneye gittiğim, konsere gittiğim, 2021'e göre daha çok yüzdüğüm güzel bir yıldır benim için.
2019 gibi buda gitti diğerleri gibi.
Ama içimde hala hafif bir üzüntü var bu yılla ilgili kendisine çok emek vermiştim
Bende özledim.
2022'yi çok özledim...
Çok çabuk bitti. Aralık ayına girişimiz dün gibiydi.
Benim icin hayal kırıklıkları ile dolu bir yıldı geçmişe donup baktığımda hatırlanmaya değer hicbir sey yasamamisim gibi geliyor. Cok yorulduğum üzüldüğüm tükenmişliğe ramak kala hissettiğim ve her an her seyden vazgecebilme potansiyelim olan bu gecmis yıldan sonra umarım 2023 te toparlanabilip kendim icin en dogru adimlari atacagim. iyi ki bittin 2022.
Olmadı bu ya baştan mı alsak.
Türkiye'de yaşıyorsanız yılın iyi geçme ihtimali çok düşük zaten fazla beklenti içinde olmayın. 2022 de gayet boktandı.
Hoşça kal sevmiştim seni.
2019 a önceden üzüldüğüm gibi buna da
üzüldüm biraz.Uzatmalara alabilseydik iyi di.
Son gününü nöbet ile bitireceğim yıl. Olumsuzlukları merkeze almak istemiyorum. Çok güzel anılar biriktirdim. Her biri ayrı güzel ve özeldi. Yaşadık ve bitti. Belki son ayları çok sancılı geçti fakat yinede neticede bitti. Umarım yeni yıl tüm insanlık için iyiliğe ve güzelliğe dair şekillenir.
Herkese ve her şeye rağmen evet, bu yılda bitti.
iyisiyle kötüsüyle bitiyor.
Bugün son günü.
Bence çok aranacak yıl.
Yani 31 Aralık 1 ocak arası ülkemizin level atlayacağını düşünmüyorum.
galatasaray'ın lider olarak bitirdiği yıl.
görsel

bitince ülke olarak uçacağımız sene.
bitmek üzere olan yıldır. tabii ki yalan değildir. her yıl gibi bu yıl da bitmiştir. koskoca bir yıldır.
2019-2020 sonrası arada kaldım zaman algıma yediremediğim yıllar gibi oldu.
2021 olurken hiçbir yerden ses olduğunu hatırlamıyorum bile aşı dışında çok arada bir yıl gibiydi.3 ayı sonra 2021 yokmuş gibi yani 2021 yalanmış gibi 2022 geldi falan.2022 bitmese de olurdu farketmezdi benim için.2023 hatırlanır belki daha sevinilcek mi bilmiyorum,bana ucube yıl gibi geliyor hayırlı gözükmüyor.2018 den sonra bir seçim daha gibi işte aynı monotonluk 23 ile devam edecek sanki.
içinde bulunduğunuz bitmek üzere olan sene.
2021 gibi hızla geçiyor. Bunu yazalı 31 gün olmuş
Hızlı geçtiği konusunda beynimi bulandırmış beni şoka uğratmıştır.
çok çabuk geçen bir yıl oldu. daha beşiktaş meydanında konser vardı, demirlerden geçmiştim, 11 ay olmuş.
bu yıl aklımda kalan en önemli olay cüneyt arkın'ın hayatını kaybetmesidir. çok sönük geçen bir yıl oldu.
kötüsüyle kötüsüyle genel olarak kötü bir yıldı.
zaman yavaşlamış gibi.
2021 gibi hızla geçiyor.
güncel Önemli Başlıklar