bugün

Perşembenin gelişi çarşambadan bellidir derler ya hani, işte 2017'den de fazla bir şey beklememek gerek sanırım.
Pek ümidim yok ama gene de Biraz huzur, barış, terör belası bitsin falanlar filanlar işte...
Mutlu bir şekilde girdiğim yeni yıl. 2.5 aydır hayatımda çok sevdiğim bir insan var. Böyle olacağına hiç inanmazdım. O aşk acısının benı kavuracagini düşünürdum. Çok iyi geldin sevgilim. Yeni yıla seninle girmek nasıp oldu çok sukur. Umarım daha çok yeni yıllar görmek nasip olur .
Herkese mutlu yıllar diliyorum. Herşey dilediğiniz gibi olsun. Seviyorum len sizi.
inşallah güzel bi yıl olur.
https://twitter.com/oguza...status/815311242025988096 2017 yılının en iyi troll'ü olmaya aday
Zamanlar farklı olsa da mekan aynı mekan,
Değişse de bin yıllar insanlar aynı insan.
Çok isteğim yok. Sadece hayatımın bok olmadığı bir yıl olsun yeter.
Umarım 2016 yı aratmazsın.
gelen gideni aratırmış hoş geldin 2017.
rabbim’den marifet ufkumuzun genişlediği, o’na iman ve itaatımızın muhkemleştiği, hürriyet, huzur ve sükunetle dolu mes’ud bir sene dilediğim yeni yıl.
Umarım iyi bir yıl olur.
ben kahin değilim ama güzel geçmeyeceksin, biliyorum.
2017 yılının ilk entrysi kendim için. Umarım bu yıl dünya için daha yaşanabilir bir yıl olur. insanların ölmediği, öldürmek için değil yaşatmak için yaşadığı, savaşların, açlığın, sefaletin, yoksulluğun, yolsuzluğun, olmadığı, bombaların patlamadığı, çocukların aç kalmadığı, anne babaların evlatlarını kaybetmediği, iş kazaların ve işçi ölümlerinin olmadığı, herkesin mutlu olduğu, sağlıklı,başarılı ve en güzel temennilerin olduğu bir yıl olur.
terör saldırısyla girdik. allah sonumuzu hayretsin.
Daha ilk saatlerden umudumu kaybetmiş olduğum yıldır. Keşke güzel geçse. Nolur güzel geçsin.
çam ağacının dibinde karşıladığımız yeni yıl.

görsel

hızlı başladı.
daha fazla ataerkil oğlanın feministler tarafından çürütülmesi dilenen yıldır.
Ortalık karışık.ben iki gün sonra gireceğim.
2016'nın en çok ve son terör saldırısı bizdeyken 2017 terör olayında çıtayı bir tık daha yukarı çekerek ilk saldırıyı ilk saati içerisinde yine bizde gerçekleştirdi.
4 basamaklı bir tek sayıdır. 2016'dan tek farkı birler basamağındaki rakamdır.
2017 de tüm dünyada barış bütün ayakkabı kutuları dolu. Sağlıklı mutlu ve huzur dolu olur inşallah.
Yeni bir yıl yeni bir bok.
gelen gideni aratır sözünü bize göstermez umarım.

t: içerisinde bulunduğumuz miladi yıl.
Tuhaf ve sert geçecek bir sene gibi Allah yardımcımız olsun... Bir sene daha geçti fani ömürden bir sene daha geldi Fani ömre.
Bundan 10 sene önce ne güzel msn şifremizi hatırlıyoduk. Ne biliyim bir titreşim gönderiyoduk bu kadar sık titreşim gönderemezdik.

Güzel yıllarda enine boyuna hiç bi şeyi sorgulamıyoduk.