bugün

entry'ler (167)

lost

--spoiler--
o değil de bardaktan boşalırcasına yağmurlu ada finali de süper oluyormuş yahu.
--spoiler--

survivor

Bünyesinde barındırdığı yarışmacıları görünce "ah be acun sen bu hallere düşecek adam mıydın?" diye kendisine sormak istediğim prodüksiyon. Bir insan belirli bir kadroyu illaki zengin edeceğim diye bu kadar mı uğraşır yahu. Takmış peşine 10-15 kişiyi ya aynı yarışmada 2 kez yarıştırıp ödülünü ikiye katlıyor ya da yeni bi yarışma üretip aynı kadroyu yine orada 500 bin TL için kapıştırıyor. Birde bu yarışmacılar "ülkemden uzaktayım,ailemi özledim... vs." tripleri yapmıyorlar mı işte ona kıl oluyorum.

abdul kader keita

lyon'un kendisini neden bıraktığını açıkça bize göstertmiş topçudur. Haftası haftasını tutmaz. Maçtan önce bugün nasıl oynayacak sorusuna günlerce kafa yorsanız genede cevabını veremezsiniz bu sorunun.

google adsense

kesinlikle hilesiz hurdasız kazandığım 90 $'ımı banlayan sonrada şikayet etmek için form doldurtan, fakat şikayetime 1 haftadan fazla bir süredir cevap vermeyen saçmalık.hayır ben zaten paramın üzerine soğuk suyumu içtim de neden parama el koydunuz onu bilmek istiyorum.

christoph waltz

soysuzlar çetesi filminin son bölümünde tekrar tekrar bingo demesi beni bitiren ve oynadığı rolün kesinlikle hakkını vermiş oscar ödüllü oyuncu.

the hurt locker

kesinlikle "en iyi film" oscarını almış filmler arasında izlediğim en kötü film.Boşuna harcadığım 2 saat bir yana, zamanında Kurtlar Vadisi Irak filmini eleştirdiğime yanıyorum.

7 mart 2010 inci sözlük ün pi sözlük e saldırısı

modların tüm kadro disko kralına gitmesinin bedelini çok ağır ödemişlerdir başlıkları silecek mod yok sanırım .

diyarbakırsporluların istiklal marşını ıslıklaması

türkiye 1. futbol liginde maç oynanıyor, istiklal marşı ıslıklanıyor bence burada oturup düşünmek gerekir.
(bkz: ne oluyor lan)

pi sözlük

açıldığı günden 1 ay geçmesine rağmen diğer sözlüklere klon diyerek beni gecenin 3'ünde kahkahalara boğmuş sözlük.

jack shephard

6. sezona öyle bir giriş yaptı ki sanki lost karakteri olmaktan bezmiş bir havası var.Saçlardan aklar fışkırmış,sağı solu deviriyor,olan bitene tepkisiz bitse de şu lanet dizi çekip gitsek havası var resmen.

fabio alves da silva bilica

kesinlikle bekir'in harcandığını bu akşam anlamamı sağlamıştır.kendisini buradan lanetliyorum.

ali taran

yarın canlı yayında ettiği küfür videolarını birçok sitede görebileceğimiz yetenek sizsiniz jürisi.

takas

kesinlikle olmamış temposu prime-time a göre yerlerde sürünen bir show tv yarışması,1 ay bile çok uzun süre yayında kalması için.

okay karacan

düşüşte olan kariyerinde bugün eline geçen şansı değerlendirmek amaçlı olsa gerek Galatasaray amigosu gibi maç sunmuş fakat Galatasaraylıları bile kendinden soğutmayı başarmıştır.Bundan sonra hayatta kurtaramaz o kariyeri geçmiş ola.

hülya avşar

zeki müren tarzında türk sanat müziği söyleyen yarışmacının söylediği şarkıyı ve tarzı çağdışı bulduğunu söyleyerek yine saçmalamıştır.

barcelona kadrosuna direkt girecek türk futbolcu

(bkz: volkan demirel)

24 ocak 2010 inter milan ac milan maçı

hakem daha 3. dakikada beckham'a gösterdiği gereksiz sarı kartla derbide gereksiz kart yüküne girmiş ilk yarıda önüne gelene gösterdiği kartlarla maçın kontrolünü kaybetmiştir.

ilkokuldan akılda kalanlar

(bkz: simiiiiiiiit)
(bkz: zımbaaaaaaaa)

bu devirde hala berberde tıraş olmak

(bkz: sen neymişsin be abi)

çin seddi bitiminde türklerin ilk tepkisi

-ne bakıyorsunuz oğlum bir el verinde tırmanalım.