bugün

en güzel yaşlardır, tam olarak kandinizi bulduğunuz yaşlardır. ne güzel yaşlar anlar, keşke hem 20li yaşlarda üniversitede kalsak da hayatın yükü omuzlarımıza hiç binmese.
ne olduğunu anlayamadan ortasına düştüğümüz aşkların içinde yandığımız yaşlardır. hani diyor ya yunus emre; "hamdım, piştim, yandım." 20'li yaşlarda pişilir.
öncesinde o yaşlarda olmak için heveslenilen ama nasıl geçtiği anlaşılayaman yaşlardır. hızla geçiyor, bir bakmışsın 30 olmuşsun.
ergenlikten sonrası, kafa karışıktır, gelecek kaygısının tavan yaptığı zamanlardır, hatalara müsaittir.
sadece bilmeni istedim ki
sen 20'li yaşlarımdaki en güzel şeydin
ve hala benimsin..

30 ma girerken bu şarkıyı söylücem de 20 li yaşlarımın aşkı yok henüz.bulmak umuduyla..
kıymeti sonradan anlaşılan bir hazine.
Üniversite okurken hayatın tozpembe gibi yaşanması vur patlasın çal oynasın yaşlardır. Tabi mühendislik veya tıp haricinde. Vay be yavaş yavaş sonuna geliyorum bu yaşların. 30 lu yaşlara doğru yola çıkmayı göze alamıyorum. 20 li yaşların kıymeti 30 larda anlaşılıyor gerçekten.
Şu an bu yaşların başındayım. 10'lu yaşlar, 20'li yaşlar diye sürüp gidiyor.
hızlı olduğun zamanlardır.
insanın en güzel yaşları. mesela gençlik yakışıklılığı/ güzelliği bu yaşlarda belirginleşiyor. bu yaşlarda yaşadığın ilişkiden, yaptığın seksten keyif alıyorsun mesela. geleceğin bu yaşlarda şekilleniyor. bir şeyler başardın, başardın, başaramadın, başarman artık iyice zorlaşıyor.
20' li yaşlardaki heyecanımı asla 30' lu ve 40' lı yaşlarda bulamadım. 20' li yaşlarda hayallerim vardı artık hepsi iyice zorlaştı. 20' li yaşlardaki kadınların güzelliğini, duruluğunu asla 30' lu ve 40' lı yaşlardaki bir kadında bulamadım. çoğu bezgin, yaşadığını yaşamış, bıkmış durumda zaten. hiç ilgi duymuyorum.
galiba buraya kadarmış. eğlenip umut ve coşkuyla varolduğumuz günler varmış, yaşamışız bitmiş. ne hayallerini gerçekleştirebiliyorsun ne de intihar edebiliyorsun. şimdi seni daha iyi anlıyorum camus.
sağlık, sıhhat, enerji, gençlik ve taze duygular olarak en iyi yaşlar olmasına rağmen;

çalışma hayatına başlanacak yıllar olması hasebiyle en berbat olan yıllardır. hele ki kıytırık bir işe düçar olunduysa eyvah eyvah. en az 30-35 yıl çalışmak zorunda.
sırasında yaşanmayan bazı şeylerin ilerleyen yaşlarda insana çözümsüz problemler olarak ağrıyla geri döndüğü yaşlar. bu yaşlardaysanız suç teşkil etmediği sürece istediğinizi yapın. yoksa geri alamadığınız gibi bitmeyen bir depresyona giriyorsunuz.
hayatın boktan olduğunu daha iyi kavradığınız yıllardır.
Çabuk geçiyo çocuklar, sondan bildiriyorum. Kıymetini bilin..
güncel Önemli Başlıklar