bugün

Bunyeyi ciddi olarak sarsan bir durumdur ve maalesef kiyafetleriniz bol gelir.
+1' kg ile geçtiğim eşiktir hem de 3 ayda.
kaçtan verildiği önemli. 200 kilodan 180 kiloya inersen o kadar da bol gelmez kıyafetler.
Dukan diyeti sayesinde verdiğim kilodur . Bir bozukluk yok taş gibiyim . Ama plates şart . (bkz: dukan diyeti)
kıyafet konusunda da çalışıyoruz çok şükür , babamızda sağolsun pek problem olmadı .
ve ardindan 21 kilo almaktir.
Gercekten faydalidir. Ben yaptim.
eskiden 78 kiloydum.
eskiden 85 kilo olan bünyemin geçen yıldan beri 57 kiloyla sabit olduğu durumdur. fazlasıyla falan geri alınmaz.tecrübeyle sabittir.
Bu yaz yapacagim hede.
Sa beyler insan mıyız?
yazın fazla kilolarından kurtulanlar kışın bol bol o kiloları alır. önemli olan sağlıklı kilo vermek. 3 ayda 20 kilo verirsen su ve kastan başka bir şey kaybetmezsin. ideal olanı ayda 1-1.5 kilo vererek 1 yılda 20 kilo eksilmek. işte o kalıcı kilo kaybıdır. her yazılana çizilene inanıp sağlıksız hareketler yapmayın. günde 1500 kalorinin altına düşmek zaten tehlikeli. bazal metabolizman ortalama 1800 olsa. 300 oradan. 1 saat orta derece fiziksel aktivite 300 kalori ordan. eder 600. günde 600 kalori harcamak en idealidir. şimdi bazı yerlerde görüyoruz 1 haftada 5 kilo veriyor yani vücut günde 5000 kalori harcamış. eğer senin spor geçmişin yoksa, sürekli oturmakla geçtiyse günlerin birden kilo vermek uğruna saçma sapan 4-5 saat spor yapmak kalp krizi riskini, ciddi ritim bozuklarını tetikleyebilir. verilen hızlı kilo ise iradesiz kişilerde ki diyete başlayanların sadece % 2-3 ü başarıyla sonuçlanır. verdiğin kilolar sana bol bol geri döner. ayrıca verdiğin ilk kilolar su ve kastan başka bir şey olmadığı için göbek, basen olduğu gibi kalacak anca şekil bozukluğu oluşacaktır.
3 ayda 20 diyenleri görüyorum, yapmayın arkadaşlar çok sağlıksız.

Ben 3 ayda 10 kilo verdim buna rağmen diken üstündeyim çok mu hızlı gittim diye.

120 130 kilo değilseniz ayda 3 4 kilo üzerine çıkmamanız tavsiyemdir. Çünkü fazlası sudan ve kastan gider. Bu da ilerisi için yarar değil zarardır.
Ben de bunun iki katını vermeliyim. Ama üşeniyorum
askerde kolaylıkla yapacağınız şey.

hatta bunun için aç kalmanıza bile gerek yok. düzenli bir hayat ve her gün mecburi sporla eşşekler gibi kilo verirsiniz.
8 kg ile eksiltiyorum.
güncel Önemli Başlıklar