bugün

pier loti de halic i izliyoruz zirvesi' nde dağıttığı kavanoz kapaklarıyla akılda kalmış kapağı saklanılası düşünceli insan. *
#11521821 saçmalayan yazar.

bak müdür,

birincisi:

24 nisan 2011 ales rezaleti isimli başlığı ben açmadım, benim açtığım ales te 500 kişiye hatalı kitap dağıtılması isimli başlıktır ki moderatör bu başlığa yönlendirmiştir. bu başlığın ekşiden döndüğünden bile haberim yok, ben gazete okurum, gündemden haberdarım. önce gazetelere bakarım, ekşiye bakmam ki onlar da bu sitelerden esinlenir koyar.

ikincisi:

sözlük yazarlarının tek cümlelik özgemişleri isimli başlığı zaten ekşideki sözlük yazarlarının tek satırlık özgeçmişleri isimli başlıktan esinlendiğimi zaten söyledim. iyice okursan görürsün. herkes başlık çalar, kopyalar ama ben bunu yapmam. sen demekki intihal yapıyorsun ki başkasını bu kadar basit biçimde suçluyorsun! sezarın hakkını sezara teslim ederim. ayrıca bilmiyorsan, kurucusuna mesaj at sor, burası ekşinin klonu olarak açıldı. sen kalkmışsın bana başlık kopye etmeyi söylüyorsun.

git şu nikini doktora düzelttir gel sen önce, gözümü bozacak nerdeyse.
nihat doğan'ı çok sever ve beni sevmezsen taciz ederim'i dinleyip göbek atar.
ayrıca seferim takip ederim.
#2659531 nolu entrysiyle tüm nefretimi kazanmış yazar.
tam anlamıyla bir 100 metre koşucusudur. koşarken çıkardığı rüzgar ile küçük çocukları sürükleyebilir. * *
tam anlamıyla ada vapurudur. çok içer sigarayı. içine de çeker. kül tablası diyebiliriz kendisine kısaca. insanı duman avcılarına katılmaya zorlar. *
kahkahasıyla ortalığı yıkabilir. güldür güldür güler. bu kimi zaman zararlı olabilir. * yaptığı şakalarsa insanı kısa süreli paralize edebilir. (bkz: how are you miyaw are you) kimden etkilendiği çok önemlidir. ustasına buradan saygılarımı sunuyorum. *
sabahları bir huysuz olur bir huysuz olur. allahım bölesi enerjitik bi insan nasıl böle bişeye dönüşür anlamıyorum. resmen ağlatır insanı sinirden. sonra... sonra bi güler bi şaka yapar bi kahkaha atar. insanın ağzı kulaklarına varır. * *
burada olma sebebim *
(bkz: starbuck)*
ilk zirvemde tanıştığım bir başka hoşsohbet yazar. ben wolf dediğimde wolfshade sandı beni, ben de tırstım haliyle. ama yanlış anlaşılma çabuk giderildi, biz de sohbetimize devam ettik, evet.
küfürbaz damgası yemiştir. bu sözlükte giydirme hakkı onundur. taklitlerinden sakınınız.
biraraya geldiginiz andan itibaren her an herseyin olma ihtimalinin ufak bir tedirginlik ve cok eglenceli bir hal yarattigi yazar.akliniza gelicek hersey olabilir.kafaniza fil dusebilir, kizarmis patatesler cantanizdan firlayabilir.her turlu sacmaliga hazirlikli olunmalidir.tedbirlerin en buyugu alinmalidir bulusulmadan once ve cilgin eglenceye hazir olunmalidir.
doğum günü kutlu olası yazar. bu bir iade-i ziyarettir. tekrar bekleriz. çayımızı içsin yine.

bir de nikini hep "patateskabak" okuyorum hayırdır.
radyodaydık, seçim dönemiydi. uludağ sözlük bekarlığa veda partisi çatısı altında toplanmış cem uzan'ı bile(hakkaten bir cem uzan vardı ne oldu ona?) kıskandıracak tarzda vaatlerimizi sıralarken bir kapağa beş tabak verilecek sloganımızı bulmamızı sağlamış yazarsır.
kendisi kahkaha atarak karşılık vermişti ama olsun.*
doğum günleri güzeldir, "nice yıllara" falan der bir sürü insan. tıpkı benim şu an yaptığım gibi.
doğum gününü kutlamayacağım başka şeyler yazacağım yazar. bu o kadar terbiyesiz bir yazar ki doğum günü entrymi sildirdi. sana yazacak bir şey bulamıyorum.

halen sözümdeyim, nolaki doğmayaydın. * * *
(bkz: seni anan bizim icin dogurmus canim)

mutlu yillar kardes dedigim sekerlik.
7 temmuz 2007 makina zirvesinden önce toplandığımız asmaaltı'nda dogum günümü browni ile kutlamış can yazar... eşek değiliz ya bize de kutlamak düşer...

nice güzel ve mutlu yıllara... hayal et browni üstü bir mum üfle ve hayat güzelleşsin sonsuza kadar... *
doğum gününü en dıştan dileklerimle kutladığım yazar.* happy birthday lan !*
doğum gününü en içten dileklerimnle kutladığım yazar arkadaşım. mutlu olması ümidiyle...
doğum gününü en içten dileklerimle kutladığım yazar.
dogum günü kutlanası yazar. * * *
komik yazar. gulumseten entryleri vardir muhakkak.. lakin bana hep kahkaha attiran entry leri denk gelmekte ne zamandir.
bursalı olduğumu duyunca yakama yapışan ve tüm bursalı yazarlara duyduğu kini ve nefreti üzerime kusan kişi.*

şaka bir yana; kendisi biraz kırgınmış bursalı yazarlara. bir daha yolu buralara düşerse krallar gibi ağırlanacağı kendisine bildirilir.
hakkında burdan bizim köye yol olacak derecede methiyeler düzüldüğüne bakılırsa bayan ve güzel bir şahıs olduğu anlaşılmaktadır muhterem şahsın. işin ironik tarafı bu denli benimsenmek neye hikmettir diye sormak isterim sevgi pıtırcığı yazardaşlarıma ?
nick sahibi arkadaşima da hoş gelmiş deyip kolaylıklar diliyorum.
zirvede kafasına kafasına vurdum. pek sessizdi bu zirvede hayırdır inşallah.