bugün

(#1782341) entrysiyle ılk kez okudugum yazardır. hosgelmıstır.
piskolojik danışmanlık okuyan bu yazar arkadaşımızın acilen gidip birilerine danışması gerekmektedir. durum çok ciddidir.*
sempatik, espiritüel, yerine göre ciddi olan bu yazar, son derece karizmatikdir de.
piskoloji bölümüne geçmeni hepimiz umut ediyoruz. topluca.
efendim zor açılmış sonra kaçmıştır zirveden kendileri..
4. nesilden ilk tanıştığım yazar arkadaş. kendisi kızlar dayanışmasını bozmamıştır efendim. bir de benim gibi uzaklardan geldiği için de ayrı bir kanım kaynamıştır. nice zirvelerde görüşmek dileğimizdir. vesairedir..
sözlüğün yeni yüzlerinden birisi. çekingenim ben falan dedi ama allahtan çekingen yani!!! dikkat et düşme!*
zirve boyu yanımdan ayırmadığım, ben ilk geldiğim ortamlara çabuk alışamam deyip sonra objektife en artistlik pozları verendir...şirindir bide bu tatlıdır..ilk izlenimler böyle efendim...
pek lakirdi edemesekte zat-i alimde fevkalade tesirler birakan yazardir.
tam hakkında iyi bir entry girmiştim ki zirve başlığının altına girdiği entry nin son bakınızında bana biraz kıl olduğunu belirttiğini gördüğüm yazardır...zirve boyu yanında muhabbet dödürdüğü insan bendim halbuki... küstüm ulan oynamıyorum yukarıda yazdıklarımı da geri alıyorum...* *
karalar içinde geldi zirveye.. hiçbir seye benzemiyordu.. ama bizi kendisine benzetti..

süper sac stili ile beni benden alan yazar degildi. oturma konumu ile grup konusmaların hiçbirine dahil degildi. sarıldıgı sigarasi tek dostu idi. kutu gibi oturması melankoligin bunyesi dahilinde hayli hazımsız bir olaydı ve sacma sorularla bu yazarı hareketlendirmeye calisiyordu. * * * * *

lakin gerçekten cok tatlı ve yeni bir yüz. hosgelmiştir, sefa getirmiştir. nice güzel zirveleredir.
konuşmak için yaklaşık bir saat beklemiş sonrada susmamış kişi... *
şirinlik muskası yazar. siyahlar içinde o güzel saçlarıyla tam bir şirine.* önceleri pek konuşmadı ama africa ile ben müdehale edince başladı döktürmeye. hep konuşsun hiç susmasın yazarı.

(bkz: sen neymişsin be abi)
4. nesil olarak ezıldığımız zırvede benımle aynı kaderı yaşayan yazar. çok şeker bı yazar.
şirin, şipşirin insan. **
nesildaşlarını ayrı bir seven yazar. *
(bkz: alternatif cem uzan vaatleri)
tükürük ve balgama karşı ayrı bir alerjisi olan yazar. bir de bahçelievleri çok severmiş kendileri..
makina zirvesinin hiç şüphesiz en hiperaktif en deli yazarı idi. herkes uyku modunda iken yaptığı pogo'ya benzer dansı ve kahkahaları ile ekşi sözlüğü kendisine hayran bırakmıştır..
nicki ayrı bir güzel, hoş kendisi de pek bir tatlı olan uuser kişisi.
kendisini makinada tanıdıgım sanırım paşalı yazardır.
iki zirvedir gördüğüm durup durup espiri yapan yaptığı espiri ile taşı gediğine oturtan muhabbeti sağlam arkadaş. boğaziçiliymiş kendisi... makinada gecenin bi vakti break dansı ile beni kırıp geçirmiştir. eski bir sigara tiryakiksi olarak sigara tiryakisi olarak sigarayı eline yakıştırmadığım bir an önce bıraksa diye temenni ettiğim yazardır. *ben inanıyorum sigarayı bırakacak.
eli ayağı durmayan 4. nesil. kıkır kıkır gülüyor birde. susturmak ,durdumak mümkün değil. * *
muhasebeye giris'in kendisine "ya ben seni erkek sanıyordum" demesiyle biraz şaşırmış olan * yazar.
zaten geleceğini bildiklerimi saymazsak zirveye geleceğine en garanti baktığım insandı...fena satışa getirmiştir...satmıştır..bu da böyle bir anımdır...* *
dogum günümü makina zirvesi öncesi toparlaştığımız asmaaltı'nda browni üstü mum ile kutlama nezaketini göstermiş yazar... * *
Temizlikten bunalan bir adet Hermianın yüzüne gülücük oturtmuş yazar.*