bugün

o tarihte bursa'da olacaklar düşünülmeden yapılması tasarlanmış zirvedir. ayıptır, bu kadar güzel bir zirveyi 15 günle kaçıranlar bir zirve daha ister sonra aynı yerde. şaka bir yana, eylül sonunda pek çok yazar öğrenimi için istanbul'a dönecektir, göz önünde bulundurulsundur.
hep destek tam destek verdiğim zirve.
sehr-i istanbul'un nadide köşelerinden olan ve unutulmuş es geçilmiş inci gibi olan altın boynuz mahlasina maruf haliç'te yapilacak olan zirvedir. aylarin bastaci olan eylulde mevsimlerin en hüzünlüsü ve güzeli olan sonbaharda yapilacak olan bu zirve, zat-i sahaneme göre fevkalade güzel olacaktir. felekten bir gün çalmak isteyenlerin arz-i endam edeceği bir zirvedir bence bu zirve. ulan burada ne zamandir eyup'e gidemiyordum firsat bu firsat eyup'u de tavaf ederim hem.
yapın gelmeyen ne olsun zirvesi.
EYÜP MEZARLIĞINDAKi RAHMETLiLERiN ZiRVE HAKKINDAKi DÜŞÜNCELERiNi MERAK ETTiĞiMiZ ORGANiZASYONDUR.
daha cok vakit olmasına rağmen gelmek isteyenlerin deeplomatt ve imitasyon a msj atabilirler uyarısını yapmıs bulunuyorum. hayırlı olsun.
büyük bir zevkle katılacağım zirve olacaktır.
bırakın çayı bir türk kahvesi söyleyinde kahve nasıl olurmuş görün tavsiyesi benden. biraz tuzlu ona göre..
tahta iskemlerde oturup kallavi bir kahve içerken haliçi seyre dalmak güzeldir hoştur.
genler 9 unda yapmayın. ben de geleyim. biz de gelelim dediğim zirvedir. dokuzu sakat bir tarihtir çünkü. açık öğretim sınavı vardır.* dostumun düğünü vardır. vardır yani...
ankara'da da yapilmasi icin talepte bulundugum zirve. yok telaslanmayin sizden degil. melih'ten..
sevistikten hemen sonra keyif sigarami yakmaya gelecegim zirve. **
pazar günleri sık sık gittiğim bir yer ve evime çok yakın. katılmasak ayıp olur.
deeplomatt abim isterde gelmezmiyim? *
mükemmel manzarası olan bir mekanda gerçekleşecek olan zirvedir. velakin istanbulda yaşamayanların imrenerek takip edeceği zirvede olacaktır.
haliçi izlemek mecburi değil dir inşallah.
mükemmel öngörülmüş zirvedir.. aksilik olmadan gerçekleşmesini dilemekteyim.
yalnız saat kaçta toplanılacaktır,orası söylenmemiştir..
katilim istesinde 16 kisi gorunen zirve.

allah arttirsin, 50'yi de bulursunuz iki gune kalmaz.

not: "bir allahin kulunun cikip da, limon uzulmee, laptop ve kamera gotururuz, sen de msnden bize katilirsin." diye teselli etmedigi zirve.
insallah yagmur yagar da islanirsiniz. * *
katılabilirim dediğim ama net birşey söyleyemediğim zirve.**
deeplomatt insanının caylak olmasından mütevellit organizasyona tek basıma el koyduğum zirvedir.

de hayde dediğim zirvedir.
katılımların ve katılım oncesi yazılanların net olması gereken zirve. lakin ne zirveler gordu bu yurek, ne katılırım diyip uzaktan bakancılar. hayır 35 kişi yazar başlıga 10 kişiyi zor toplarsın, cıldırası gelir insanın.

özellikle bir konuda yazar arkadasları aydınlatmak isterim. bu sozluk; bir zirve içerisinde adam dovulen bir ortama sahit olmamıstır. *

muhtesem pierre loti manzarasında bir çay içmek isteyen yurdum insanlarının beklendigi zirvedir. ramazan oncesi son soluklanmaların yapıldıgı ve nefslerin terbiyeye girecegi o gunlere guzel bir sekilde girmek için, yolu sevgiden gecen * her insan evladının katılımının gerektigi zirvedir.

aklı olanın kacırmaması gereken zirvedir.

haa ben geliyor muyum? valla kesin degil. * *
katılamayacağım zirvedir. ama yine de kalbim orada sizinle beraber haliç'i izliyor olacaktır. büyüklerin ellerinden, küçüklerin gözlerinden öper, içilen çayların ve manzaranın dayanılmaz güzelliği içinde aranızda ruhumun dolaşacak olmasından haberdar olmanızı diliyorum. ben varmış gibi davranın.
deeplomatt - muhakkak orada bulunacak yazar... e bırak ta olsun
imitasyon - deeplomatt gelirse ben gelmem
eagle is free - oradayım
SHASHKIN - programımı kontrol ettim zirve saatinde wc'deyim.
desifreolmusdisiuuser - kesin o gün bi işim çıkar ama maksat katılım artsı
Mendakkadukka - evime yakın ve pazar günleri genelde ordayım.
tosun burada da hizmetinizde - ilk zirvem olabilir... çok heyecanlıyım:)
iktidarsiz jigolo - gelıorum. gumbur gumbur
tigra - bende bende
annemin sigaralari - yaz için işe başladım umarım izin günüme gelir...
trixx - evden taksi ile alırsanız gelirim.
junior -
zerdustu dinlemeyen berdust - not falan yok!
selc - not derken?
swalyangoz - haliçi izlemek mecburi olmasa gelirdim
panic adak - nasip belki gelirim
zekzen - ölmezsem inşallah
fishandcips - evet evet geliyorummmm.
dusunenadam - ammada manzara be arkadaşım...
jakopaydin - oralarda bir yerlerde nargile keyfi de yapılsın...
fatal - bık bık bık
kasgarli tost - celebrity olarak katılacağım zirve.

katılan yazarlar ve katılma sebepleri yukardaki gibidir. an itibariyle sayı 22 dir.