bugün

(bkz: 19d 98g benzerliği)
amerikada artık internet kullanmak, evde wi-finin olması bir lüks halinden çıkmıştır.

oradaki metalci ergenler ''bizim evde internet var, bilgisayarımda tanışma sitelerine girip online konuşabiliyorum'' havalarından çıkmıştır.

çünkü herkeste vardır hatta okullarda bile.
görsel
2 kardeş iett otobüs hattının başındaki numaraların birleşiminden oluşan yıl.

(bkz: 19d)
(bkz: 98g)
Fransa’ nın dünya kupası şampiyonu olduğu yıl.
paul van dyk remixi zamanında kasıp kavurmuş binary finary parçası.

https://www.youtube.com/watch?v=yznCKILQoTI
milli piyango yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiyenin 600 milyar lira olduğu yıl.
akıllara dünya kupasını getirir. aaaah ah izmir sahilinde dev ekranda maç izlediğimiz o güzel zamanlar.
Milenyum ile önceki bin yılın harmanladığı sene olarak düşünüyorum. O nedenle eskiyle yeninin karışımı güzel zevkli bir yılmıştır.
internet hızının 56/33.6 kbps olduğu yıl.
ilkokul 3 de olduğum yıl.
görsel
doların bugünün parasıyla 0.26 tl olduğu yıl.
Pipimi kestirdiğim yıl evet geç kestirdim o yüzden balta ile aldılar. Şüphesiz balikesirlide kestirdikçe gür çıktı.
yüksek lisansımı tamamlayıp almanya'ya kaçak olarak gitmeye çalıştığım yıl. çok saçma bir yıl. en saçma yıl.
fransa 98' dünya kupası yılıydı ricky martin un dos tres falan diyordu he şu var şimdikinden daha iyi bir türkiye'de yaşıyorduk, herkes ileri giderken bizim sürekli geriye gitmemiz çok acayip.
hepimiz saçlarımızı ronaldo gibi kestiriyorduk.

Ronaldo derken bizim için gerçek ronaldo
http://4.bp.blogspot.com/...hlx16SNOZA/s1600/rrrr.jpg
otto bariçin yüzünden şampiyonluk gitti.
elimde 98 model renault europe vardı göbekten dönerken istop ediyodu.
istanbul'da yaşadığım yıllar, lise zamanları, güzel günler.
98 dünya kupasını tüplü televizyonla izlemek. gaza gelip arkadaşlar arasında kupa finali düzenlemek.
ilk araba,ilk askerlik maaşım.
1 amcamı, 1 dayımı, 3 halamı ve babaannemi toprağa verdiğim sene. dayım kalp ameliyatına gitti masadan kalkamadı. vefatından 1 ay sonra annem kalp ameliyatına girdi.
Paranın para olduğu Zaman .şimdi hep vergi.
Avuç içimi kızgın ateşte yaktığım yıl.
Sobaya yüzümü çarpmıştım.
güncel Önemli Başlıklar