bugün

içinde bulunduğum ve efsane olmaktan çok bahtsız olduğunu düşündüğüm nesildir.
Bunlar harbiden efsane nesil. Emre mor ve Enes Ünal 97 doğumlu.

Ben 1988 ve 1991 doğumlulardan da çok umutluydum ama hepsi yanılttı beni. Şimdi bu 97 jenerasyonundan hepsinden daha çok umutluyum.
Benden 4 sene sonra gelen hepsinin ipe sapa gelmez olduğu nesil.
Ben de ben de.

Efsaneyiz. Net.
iki yılla kaçırdığım efsane(!) nesildir.

efsane neydi efsane emekti yemekti iki yıl büyük olmak mıydı?

(bkz: 1999 luların muhteşemliği)
Sizi kim efsane yaptı çocuğum? Siz gazoz olursunuz ancak efsane falan olamazsınız. Hayatta ki en büyük basarisi beyin hücresi öldürmek olan hergelelere bak sen te allahım ya. Ustunuzu iyi ortmemisler sizin g.t bas açık yatarsaniz böyle rüyalar görürsünüz. Hadi evladım kalk yerine yat uyku vaktin geldi bak.
bir efsaneydi efsaneydi 97li olmak.
97 de askerliğimi tecil ettirmiştim vay amk ben moruklamışım lan.
97 li kimse tanımıyorum lan. arkadaşlarım ya 96 lı ya da 98 li. çok saçma biliyorum ama henüz 97 li biriyle tanışmadım var mı öyle birileri ondan da emin değilim.
Saygım yok 98 liyim.
Ölünce efsane olunmuyor muydu bunlar daha yeni doğmuş ama dedirten nesil.
pek de efsane olduğumu düşündürtmeyen önerme.
15 gün ile zar zor tutunmuşum 97 ye dımxjde.
içlerinde bulunduğum nesil. 98 lerden sonra bozmaya basladı bence. 99-2000 derken sıça sıça gidiyor.

Efsane değil de ucundan kurtarmış nesil diyelim.
bir şeyin efsane olması için canlı ise ölmüş olma, cansız ise tükenmiş nadir bulunma özelliği taşıması gerektiğinden bihaber ve 97li olması muhtemel bir yurdum insanı düşüncesi.
araba modeli gibi.
Bombok nesildir. Tamam 96lıyım ama sınıfımdaki çoğunluk 97 ve sınıfta mallıktan geçilmiyor, o 1 yıl var ya baya değerliymiş beyin gelişimi için aq.
Buna 87 yi dahil edebilir miyiz? Bizde efsane idik kendi capimizda.
Bir kismi agir sikintili ve cocuk diger kismi 95lilere tas cikartir.

Sonuc olarak 96liyim taliplerimi bekliyorum*
yaptığı kaka henüz denize karışmamış olan yaş grubunun dahil olduğu nesildir.