bugün

görsel

biricik aşkımla geçirdik bu günü. allah, bana bakmayan kızlara vicdan versin.
görsel
Ne bok yapacagimi bilmedigim saçma bi gün.
13-14 şubat arası nişanlımı 24 saatliğine kaçıracağım sevgililer günü. Kadınlar sever böyle günleri. Bütçeniz doğrultusunda keyfini çıkarın derim.
14 şubat jay jay johanson biletimi satıyorum isteyen bana ulaşabilir.
(istanbul-zorlu)
Nişanlımla geçireceğim, gram önemsemediğim,diğer günlerden farklı hiçbirşey yapmayacağımız saçma bir gün..bu kadın O yüzden nişanlım zaten,diğer kadınlar gibi koyun sürüsünün bir parçası değil kendisi,siklemez 14 şubatı, yılbaşını falan.. sadece ikimize özel olan günleri kutluyoruz..allah(eğer varsa) hepinize böyle bir kadın nasip etsin gençler..
yurtdışına kaçacağıma sevindiğim gündür, olmayan sevgilimin aq.
Çooook saçma günlerden biri. Yılbaşı 14 Şubat doğum günü evlilik yıl dönümü bilmem ne ne ne. Çok anlamsizca. Sadece eşimle tanıştığım günü önemsiyorum o kadar . Allah tan kocam sa aynı düşüncede.
Tek başıma farklı bir şehire kaçarak tüm günümü yiyip, içip,gezerek değerlendirip gecesinde ana yurduma geri döneceğim gündür *
Sevgilisi olmayanlar için alternatif olarak james cook'un ölüm yıldönümüdür.

Malum rahmetli 14 şubat 1779 günü hawaii'de öldürüldü. Rahmetle anıyoruz.
gerizekalı turnusolu gün, keriz silkeleme günü.
Gelmese de olur. Evde oturup günün bitmesi beklenmelidir.
kapitalistlerin en sevdiği gün. zira 14 şubatda satışlarda patlama yaşanıyor.
Bu sene de yalnız geçireceğim gün. olsun alıştım.
sevgimin tezahurata ihtiyacı olmadığından; şu ana kadar hiç kutlamadığım, hiç de kutlamayacağım gündür.

çok anlam da veremiyorum açıkçası bu günü kutlayanlara.

bana yapmacık ve çok ergence geliyor sevgililer gününün kutlanması.

bir tek bana mı öyle geliyor yoksa nan? yaşlandım mı ne oldu şimdi.
Her türlü aksiyonun ve para harcamanın er kişilerden beklenildiği gündür.

Resmen pozitif ayrımcılığın dibine vuruyorlar amk.*
Abartılan balon gün.

Sevgiliyi alıp dışarı çıkarmaktan başka numarası yok.
keriz silkeleme günü.
Saçmalığın daniskası gün. Bir diğer adıda (bkz: milleti silkme yöntemi)
her yerin oyuncak ayılar, uçan balonlar, kırmızı güller ve kalpli çikolatalarla dolmasından mütevellit rahatsız olduğum gün.

hayır bana alan yok diye rahatsız olmuyorum. var olmasına var da sevgilisinin bu kadar dandik şeylere dandik bir gün diye para harcamasına müsaade eden insanlar hakkında kötü konuşmak istemiyorum lakin kötü düşünüyorum.

bence hediye içinden gelir de alınırsa güzel olur. mesela rastgele bir şey görürsünüz "aa tam sevgilime göre, onun çok seveceği bir şey"der ve alırsınız. veya uzun zamandır istediği bir şeyi bir gün paraya kıyıp alırsınız. ama sırf 14 şubat diye deliler gibi para harcamanın da hiçbir esprisi olmayan bir günü de bu kadar önemlileştirmenin anlamı olmadığını düşünüyorum.
Birincisi hiç bir sevgililer gününü sevgiliyle gecirmemis bir insan olarak çok da bir şey ifade etmeyen gün. ikincisi de sevgilisi olan kişilerin de birbirine küçük hediyeler alıp az biraz mutlu ettiği gülümsettigi de bir gün. Bu günü neden bu kadar konuşuyoruz abartiyoruz ki iyidir kötüdür falandır filandir diye. Sevgilisi olanlar ve kutlamak isteyenler kutlayıp bir şekilde mutlu oluyor. Sırf sevgiliniz yok diye mi çamur atıyorsunuz anlamadim gitti. Esprisi yapılır tamam da yanı bu kadar da taşlamayin. Gönlünden kopan alır hediyesini bunun kızı erkeği de yok. Mutlu etmek isteyen de oturup bunun üzerine tartışmaz zaten.
hristiyan adeti.
overrated bir tarih.
Şimdi yarın olunca seyyar satıcılar fırsattan istifade el ele yürüyen tüm sevgililere gül uzatacak.

Tüm cafeler ve restoranlar, rezervasyon edilmiş masalarla dolacak.

Birileri manevi olarak haz alacak.

Diğerleri para kazanıp ceplerini dolduracak..

Ben ise her zamanki gibi yalnız bir kimlikte kulağımda müzikle uzunca yürüyüşler yapacağım.

Bu durum günün birinde değişir mi bilmiyorum.
Hala sevgili yapmak için 1 saatim var.