bugün

Bu akşam gerçekleşecek olan konuşmadır. Sokağa çıkma yasaklarının hafta sonlarını kapsayacak şekilde olacağını açıklamasını da bekliyorum şahsen.
Bir hikaye zamanı.
gene ithalattan, ihracattan, uçuşlarda kdv nin düştüğünden, bay kemalden cehapeden, ekonomimizin ne kadar iyi olduğundan, bay kemalden cehapeden, sağlık sistemimizin ne kadar mükemmel olduğundan, bay kemalden ve cehapeden bahsedeceği konuşmadır.

söylemeyeceği şeyler ; cuma akşamı büyük bir hataya imza attık özür diliyoruz, 1 ay evlerinizden çıkmayın biz devlet olarak sizi mağdur etmeyeceğiz, işçiler işten çıkartılamaz yasasına ücretsiz izne çıkartılamaz maddesini de ekleyip düzgün bir şey yapacağız sonunda gibi şeyler.
ey korona,

sen kimsin ya?
istifa tantanasıyla yine muhalefete, pkk ya, dış mihraklara sallayacağı konuşma olacaktır cb nın. Belki koronaya da biraz değinir arada.
Bizden olmayan Fetöcüdür. Ama biz milletçek biriz. Ama yine de bizden olmayan Fetöcüdür. Bizim kardeşliğimizi kimse bozamaz. Ama bizden olmayan Fetöcüdür. Bu şekilde geçecek konuşmadır. Birazda para isteyebilir.
- dış mihraplara maske ve tıbbi malzeme gönderdik

- biz bize yeteriz kampanyasına destek.

- bilim kurulu.

- bay kemal.

kapanış.
Keywords:

Onlar, en düşük emekli maaşı 1500 tl, devlet içinde devlet, dua, iban...

Bonus: hafta sonları sokağa çıkmak yasak.
her ne derse desin dinleyenlerin arka planda yazan ibareden dikkatlerini kaçırmaması gerek:

herşeyin tek sorumlusu tek adamdır

bu cümleyi göremiyorsanız tebrikler, beyniniz a.k. partisi'nin varlığına armağan olmuştur...
istifa etse ben bu ülkeyi yönetemiyor vs dese ne güzel olur da nerdeeee o bunlarda?Anca hikaye anlatır.Ben zaten izlemiyorum bunları,izlemem de.Midem Kaldırmıyor.
(bkz: iban)
görsel
Keșke yetkileri korona geçene kadar bir doktora verilse.
Şahsı ve milleti adına süleyman soylu beyi yedirmeyeceğini,

Dost düşman Herkeslere yardım edildiğini,

Virüsle mücadelede En iyisinin biz olduğumuzu,

Tüm olumsuzlukların sorumluluğunun cehape ve birtakım muhalif zihniyetlerde olduğunu,

Biz bize yeteriz kampanyasına katılım miktarlarının en üst seviyede olduğunu,

izolasyonun önemli olduğunu ancak üretimin de aksatılmaması gerektiğini,

Vatandaşları en kalbi duygularla selamladığını söyleyecektir muhtemelen.
iç işleri bakanının istifasının suçunu muhalefete yükleyip iç işleri bakanımızı yedirmeyiz demesin de...
Biz de iç işleri bakanı muhalefete mi bağlı, ülkeyi muhalefet mi yönetiyor ki iç işleri bakanı böyle iş olmaz diyerek çeketini alıp gidiyor diye sormayalım.

Öyle ya...
Sn. Cumhurbaşkanının konuşma metinlerini yazan, danışmanlar öyle şeylere imza atıyor ki...
En son konuşmasında 1920 ler Türkiye'si Kurtuluş savaşı yılları, at nalı için çivi bile üretemediğimiz yokluk işgal savaş yıllarını örnek göstererek şimdi ki Türkiye ile kıyaslama yapılmıştı.
Kısacası, kağnı ile şu an tonlarca harfiyat taşıyan kamyon kıyaslaması gibi.
Kimse de sn. Cumhurbaşkanı böyle açıklama yapmasın. Türkiye'nin geldiği nokta gelişme kağnılı yıllar ile karşılaştırıldığında bizi şimdiye kadar iş yapmamış üzerine bir şey koymamış gibi gösterir dememişti.
Bu adam haftada bir çıkıp boş yapmaya başladı.
gılışlaroğluna giydiriyor yine.
chp ye laf etmezse ölecek hastalığı.
Bari bu günde ayristirma, kutuplastirma.
CHP olmasa milleti kutuplaştırmak için kullanacağı argüman kalmaz. O yüzden yatıp kalkıp CHP’ye dua ediyordur. Sen nelere kadirsin ey CHP.
CHP’nin yapacağı en iyi şey, şu an için kendini feshetmektir.
Virusude mi Chp getirdi. Insaf yani.
Özel bankalar üzerine düşeni yapmıyor diyor. Yani borç erteleme konusunda sınıfta kalmışlar sanırım.
Sokağa çıkma yasağını 4 gün önce açıkladı. Ben az çok Türkiyeyi tanıyorsam o kuyruklar yeniden olacaktır. Çünkü son dakikaya bırakma bizim işimiz.
Günlerdir boş boş sallayacaklar sonra da cevap verince chp ye laf atmadan olmaz diyecekler.
Ben diyorum en çok troll.yobaz ve cahil burada mevcut.
Reis bana teşekkür etti, tarlada çalışan dedi
Eyvallah başkaann.
gene mi yaaa ?

bay kemal

yol yabdım

köbrü yabdım

az çok demeyin ibana 3-5 ateşleyin.

değişmez.
günün erken saatlerinde ve saat 16,30 civarında yaptığımız tahminleri tutturmuştur.

(#43164071)

ulan şu tahminleri iddiada tuttursam şimdiye 4 evim 2 arabam falan olurdu. mukadderat..