süper lig 29.hafta karşılaşması. saat 19.00'da başlayacaktır.
vurduğun gol olsun fenerbahçem başarılar.
Fenerin Avrupa faciası yaşayıp bu maçta da amel defteri kapanacaktır.
Pendikspor sahaya çıkmazsa kestirmeden 3-0 mağlup olacağı maç.
Eğer sahaya çıkarsa fener 7-8 lik yapar.
fenerbahçe as kadroyla çıkmazsa 8-9'luk olabilir. *
Pendikspor’ un hafife alınmaması gereken maç. Umut nayır, mame thiam, midtjsö zor oyuncular, çantada keklik bir maç değil…
galatasaray' a karşı, gaziantep futbol kulübü, karagümrük ve antalyaspor' un rams arena' da sergilediği ısıran ve hırslı futbolun pendikspor' dan kadıköy' de beklendiği maç. 6-2' lik skora aldanmayın, rizespor bile feci hırslı ve agresifti bize karşı. işte aynı hırsı, mücadeleyi, ısıran futbolu pendikspor' dan fenerbahçe karşısında da istiyorum. gol yiyebilirler, mağlup olabilirler, ama öyle bir mücadele sergilesinler ki '' helal olsun '' diyelim. hatayspor karşısında fener' in hem asist hem son vuruş konusunda elini kolunu sallarcasına rahat bulduğu gibi bir gol yemesinler. fark da yiyebilirler ama öyle bir oynasınlar ki '' her takım bize karşı canavar kesilmiyormuş demek ki '' diyelim. artık rakiplerimizin de bizim gibi daha çok zorlandığını görmek istiyorum. hiçbir şey ima etmiyorum, sadece biz maçlarda canavarlaşan takımlarla oynarken ezeli rakibimizin de aynı canavarlaşan rakiplerle karşılaşmasını daha adil buluyorum.
son olarak hakem yönetiminin iki gün önce hem galatasaray hem rize aleyhine gerçekleşenlerki gibi hatalı kararlardan arınmasını ve keyifli bir maç izlememizi diliyorum.
avrupa kupalarında desteklesem de ligde pendikspor' a fenerbahçe karşısında başarılar dilerim. özellikle midtsjo, umut nayır ve mame thiam' ın gerçek formlarını sahaya yansıtmasını umuyorum.
--spoiler--

artık rakiplerimizin de bizim gibi daha çok zorlandığını görmek istiyorum. hiçbir şey ima etmiyorum, sadece biz maçlarda canavarlaşan takımlarla oynarken ezeli rakibimizin de aynı canavarlaşan rakiplerle karşılaşmasını daha adil buluyorum.

--spoiler--

misal kadıköyde sanki kazanamazlarsa tecavüze uğrayacaklarmış gibi oynayıp kendi evinde sizden 5 yiyen trabzon gibi mi ? maçtan sonra uğurcan ve abdullah avcının bir üçlü çektirmediği kaldı hepsi şen şakrak çıkıyordu sahadan nedense.. veya gene kadıköyde ölümüne koşup mücadele verip daha 80.dakikalarda koşmaktan ayaklarına kramplar girecek kadar mücadele edip sizin maçta 15 dakikada 0-2 olan samsun gibi mi ? ya da kupada bize karşı canhıraş oynayıp size karşı gene 0-3 olan ankaragücü gibi mi ?

oğlum sizin çok kirli çok kötü bir zihniyetiniz var. kendinize bir hayal dünyası yaratmışsınız orada yaşıyorsunuz. daha 2 gün önce rizeye 6 tane atmışlar diyorlar ki rize mücadele etti ama.. etmese demek 12 falan olacakmış maç. daha size yatacak çok takım var kadıköy kaplanları alanya mesela. bize karşı oynadığının 10 da 1 ini oynamayacak size gene 15 dakikada 0-2 olacak maç. hani insan şu yukarıdakileri yazarken utanır diyecem ama mevzu galatasaraylılar ise utanma denen bir şey olmuyor.. samsun takımının başkanı bile utancından "yeaeaea kafaları samsunda ama kalpleri galatasaraydaydı herhalde" falan diyor düşün bunlar hala tüm takımlar fenere yatıyor bize aslan kesiliyor diyorlar. insanda biraz utanma olur be kardeşim..
bazı fanatik panpaların eleştirilemez los galacticosunun pendikspor' u ağırlayacağı maç.
düşman galatasaraylıların hain entrylerini fenerli asil fanatik panpaların yaldır yaldır eksilediği maç.
pendikspor' un istanbul derbisi ciddiyetinde görüp hırslı ve ısırarak oynaması umudu heyecanlandıran maçtır.
pendikspor' a başarılar diliyorum.
Ben hiçbir maçtan önce cincon'un rakibi için "böyle yatar, böyle kalkar" demedim. Bu cinconlular'a ne oluyor böyle? Kendi maçınızla ilgilenin. Biz daha 7 sene şampiyon olamaz isek; sizin rekoru anca kırıyoruz. Rahatız yani. Tarihimiz yeter.
iki sıradan Anadolu takımının maçı.
Akşam siktiğimizde ve “pendik’e sokup florya’dan çıkardık, geselilere koyduk, noldu lan göt oldunuz mu, hadi siktirin gidin şimdi” tarzında entryler girdiğimde, “bizle ne alakası var yiaa, biz naptık, sevinin bizimkilere niye sataşıyorsunuz hüü” tarzında cevap veren olursa kalp kırarız. Yukarıda sıraya giren maklubecileri maç sonu sikertmek hakkımız.
Bize 4 atmıştı pendik.umarim Fenerbahçe fark atar.
Fener yener bunları be hiç gerek yok o yüzden öküz altına buzağı sokmaya çalışmaya. Fenerin işi haftaya trabzonda daha zor.
Fener cakip gecer. Rahat olun.

Umarim farkli galibiyet olur.
Tadic, cengiz, szymanski kart sınırında. Beklemedeyiz, bakalım nasıl yalandan kart çıkarıp Trabzon maçında önemli oyuncularımızı eksik bırakacaklar izleyeceğiz..
Geseye antrenman maçına çıkmış gibi oynayan anadolu takımları, bizle yine sahada kavga ediyor puhahaha. Pendik’e bak tamam hırslı ol da kavga edip itiş kakışlar falan. Hadi onu da yapın tamam da geseye niye yapmıyorsunuz amk?
Patır patır sarı çıkıyor yine bize puhahaha. Yatacak yeriniz yok. Aynı kartları cömertçe malum camiaya da çıkarsanıza götünüz mü yemiyor korktuğunuz yerler mi var amın oğulları?
Ya bu fenerliler ne utanmaz amk. Bu sene tüm Anadolu takımları yattı bunlara, aksine cimboma kök söktürdü hala ters algı pesindeler.
Pendik önde 1-0 .maç ikiden bir olur.
Fener 3-1 alir. Rahat olun.
Genelevdeki karılar bu kadar yatmıyor..
Efendi adamlar defolup gitsin tenis oynasin, tenis kulubu yonetsin…
Hakem vs vs ayri ama
Crespo yollayip Krunic alanlar ayri hain.