bugün

--spoiler--

bu fenerbahçe kadar taraftarını sinir hastası etmeyi başaran başka takım yok türkiye de.

--spoiler--

olm bal porsuğuna döndük yıllardır kobra gelip soksa 3-5 dakikaya kendisi ölür. zehir falan işlemiyor artık bize..
bu fenerbahçe kadar taraftarını sinir hastası etmeyi başaran başka takım yok türkiye de. beşiktaş bile bu seviyede değil. yani hocasından oyuncusuna kadar hepsi resmen taraftarı ekran başında çileden çıkarmak için çaba sarfediyor.
fenerbahçe iyi oynamıyor bu arada. umarım toparlarız.
haklı bir penaltı ve haklı 2 kırmızı kart ile tamamlanmış maçtır. asıl haksızlık pendiğe 2 kırmızı daha gösterilmemesi idi. bu arada bize de yedekler dahil 7 sarı kart gösterildi. gs li fanatik dombililer ondan hiç bahsetmezler mesela haftaya trabzon maçı var ve 7 sarı kart gösterildi bize..

pendik takım halinde kendisinden tiksindirdi dün akşam. ilk yarı yere düşen kalkmak bilmedi. faul yokken bile kendilerini yerlere atıp durdular. sürekli bizim futbolculara dirsek, diz temasında bulunup sinirlendirmeye çalıştılar. başardılarda kırmızı kartlara kadar bizim takım daha fazla sarı kart görmüştü bile. hakem zaten felaketti sıçtı batırdı oyunu. bu gs li avarellere aldanmasın kimse hakem bildiğin içine sıçtı oyunun verdiği kararların 4 de 3 ü yanlıştı ilk yarı boyunca. bizim futbolcularda bu oyuna düştüler ilk yarı. ikinci yarı sakin kalınca maçı da rahatça çevirdiler.

şimdi bu gs li tosunlara 2 milyonuncu kez bilale anlatır gibi anlatmak lazım pozisyonları ama gene anlamazlar. anlayacak olsalar zaten anlatmaya çalışmaya bile gerek yok ama maalesef eldeki mal bu. bunlara bir şeyi anlatmaya çalışacağına al karşına kütüğü okuma yazma öğretmeye çalış daha mantıklı hareket olur..

son olarak ismail kartal.. ne yapmaya çalışıyorsun bilemiyorum ama yolun yol değil. zamanında aykut kocaman senin gibi inat etti son maçta alexi oynatmadı avuçlarımızdaki şampiyonluk gitti. sendeki bu inat ile bu senede şampiyonluk giderse bir daha kadıköye giremezsin haberin olsun. dzekonun pestili çıktı 70.dakikalarda ısrarla sahada tuttun.. tadiç hiçbir şey yapmıyordu ısrarla sahada tuttun.. cengiz ilk yarı saçmalayıp durdu mecbur kalmasan onuda çıkarmayacaktın.. gittiğin yol yol değil her hafta aynı şeyleri yapıyorsun vazgeç artık.
Yendik diye arada kaynamasin
Krunic’i oyunda tutmakla bu macin hakemi olmak arasinda fark yoktu…
penaltı pozisyonunda, irfancan' ın müdahale edilen ayağının ceza sahası çizgisine bile belli bir mesafede uzak olduğu, dolayısıyla kararın penaltı değil serbest vuruş olmasının gerektiği maç. tabi '' getir galatasaray maçı adalet arayacağım '' fenerlileri görmüyor bunu. tey tey !
Hakeme, krunic’e ve ismail kartal’a ragmen kazandik… ben uzun suredir bu kdar sinirlenmedim
Omrumden omur gitti ya.
ya Allah aşkına biri şunlardan çekinmeden oynasın ya. biraz zorlansınlar bizim zorlandığımız gibi. sürekli penaltı kullanmasınlar. yeter ya !
fenerimin tartışmalı penaltıyla öne geçtiği maç. cidden sıktı artık.
inşallah trabzon fark atar şunlara.
irfan can koydu 4 oldu. kudurun haramisaraylı beyoğlu yosmaları köpüşünüzü. hoplatıyoruz.
görsel
Baktılar Pendik geliyor ikinci kırmızı verildi Pendik e.

Ulan emek hırsızı fener. Yatacak yerin yok AMK.
Haksız bir penaltı ve kırmızı kart ile haklı bir galibiyet alacak.
Fener’ in yine penaltı kazandığı maç. Yeter ya !
Sike sike vereceksiniz o penaltıyı. Osterwolde’ye içerde yapılan penaltı atlanmıştı kasımpaşa maçında,, bunu verdi ibneler neyse ki.
iddiaları açıyorum beyler, Fenerbahçe penaltı alır oranı: 1,05
Alamaz:10
Ndiaye’ye ikinci kere ikinci sarı çıkması allah belanızı versin.
Takimin temposu artmiyor cunku krunic
Ve cikarmqdi gitti macin adamini cikardi
Utanmaz herif seni
Yaziklar olsun sana.
Macin adamini cikardi
Krunic’i tuttu
Senin abv
Senin abv
Su hakemden farkin yok allah belani versin.
Kankalar Liverpool maçından geldim, maçı bı açtım kırmızı gördü Pendik. Saçma sapan bı kırmızı kart bence ama bizim ligde veriyolar amk.
Hakem Vermesin mi kartları ibneler ne istiyorsunuz? Size de 2 senedir sadece 90+6’da çıkan kırmızı var onu ne yapacağız?

Bi de abber’a bak ahahahaha. Hangi oosterwolde’nin kırmızı amk hayal mi görüyorsun? Ndiaye’ye çıkmayan ikinci sarı kartı neden konuşmuyorsun?
Galatasaray karşısında rize’ ye ve bugün oosterwolde’ ye çıkmamış kırmızı kartın fenerbahçe karşısında pendik’ e çıktığı maç. Bıktım artık ya.
Rakibi asla 11 kişi tamamlayamiyor oyunları.
Bölüm sonu canavarı irfancan giriyor.
Böyle yeteneksiz eyyamcı tetikçi hakemlere ne zaman düdük astırılacak arkadaş ?
Irfan, simansky, bats iceri
Krunic, cengiz, ceko denen efendiligini sktimin iti disari.
Mert hakan malum camianın boynuna dola. Helal len.