bugün

He amk hazırız gel sen de. Gelişinden belli herifin bi boklar yiyeceği.

Edit: ahahaha direkt eksiledi herif ya. Olm alınma lan bu kadar ahahahıfzısıhha!.
görsel
Sözlüğe her geldiğimde benden birkaç gün sonra gelen, acaba bilinçsiz bir şekilde bağımız mı var diye düşündüğüm yazar.
Gerçekten yaratıcı bir nick olmuş. Şahsen benim aklıma gelmezdi. Gethere s şeklinde gelirdim galiba. Nasıl bi yazardı hatırlamıyorum ama hoş gelmiş.
Bu versiyonu Açık eksiliyor. Seni sevmedim s.k oğlan. Eski versiyonlarını da sevmezdim.
Açık eksileyen tek hücre.
müptezel yazar.

donuzlayın.
1000. Takipçim oluşunun sebebiyle 1 değil 2 değil 3 değil tam 4 kavanoz tırşığı hediye ediyorum. Afiyet olsun. Yesin güzelleşsin.

görsel
tam bi mikser lavuk.
Arkadaşlar bu adam şerefsizin önde gidenidir. Sayın moderatörler lütfen kızmadan önce okuyup da karar verin. Bu hesabı ve beni incelemeye alın. ip adresinden göreceksinizdir zaten kimin gerçek olduğunu. Nickimi çalan bu soysuz üstüne üstlük özel mesajda da pişkinlik yapabiliyor.

Bu sözlükte iyi kötü zaman geçirdik, insanlar tanıdık, kendimizi tanıttık. Genel olarak kötü bir izlenim bırakmış olsak da hiç mi iyi şeyler yazmadık. Yazdık elbet, bilen biliyor. Beni bu alçağın entryleri ile yargılamaya kalkmaz böyle bilinçli olanlar. Çünkü son derece basit, taklidin bile en ucuzu, aptal saptal şeyler yazıyor. Kim olduğunu ah bir bilebilsem. Entrylerinden üç beş ipucu yakalayabilirim mesela beşiktaş'lı oluşu gibi ama daha önce bu özelliklerde kim vardı diye düşünecek hatta böyle bir kişiyi hatırlayacak kadar işsiz değilim. Bilen varsa söylesin. Bu iti umursamayın dikkat çekmeye çalışıyor. Başkasının adını kullanacak kadar zavallı ve egosuz. Vah zavallım ego olmayınca gurur da olmuyor tabii.
yarak kürek insanlar listesinde dünya zirvesini zorlayacak şahıs. bak yazar demedim. yazarlık böyle klavyede 3-5 tuşa boş basmak değil amk.
gaz vereceğim de petrauskas yarın bunu da ağzından öper diye susuyorum.
Sürekli yazarlar ile ilgili başlık açıp Sözlüğü karıştırmaya çalışan kullanıcı.
Sabah ders zili kaçta? Gidip yatsana sen.
iyi adamdır.
son girdiği entryler;
(bkz: essy vs tengir budun/#40455763)
(bkz: sözlüğün en güzel ve alımlı kızları listesi/#40455711)
(bkz: tengir budun un yetkili olması/#40455534)
(bkz: kedilerinbabasi/#40455507)
(bkz: 1 station insanının sözlüğe vedası/#40455685)
(bkz: alkolik oldum ve essy kavgası/#40453871)
(bkz: sözlük yazarlarından şampiyonlar ligi torbaları/#40455632)
(bkz: sözlüğün en muhteşem yazarları sıralı liste/#40455460)

daha da bakmaya üşendim, bunun gibi sürekli sözlük içi, nickli başlık entryleri...

kendisi henüz sözlüğün amacını, anlamını ve hedefini kavrayamamış, onbinlerce insanın gelip okuduğu bir siteyi sözlük içi konularla çöpe çevirme amacıyla yazıyor.

bu yukarıdaki entrylerin benzerlerini istisnasız her gün giriyor.
her gün aynı şeyleri tekrar ediyor.
tengir budun, alkolik oldum, essy, sözlük yazarlarının x leri y leri z leri..

ehhhh, bıkmadın mı be abicim? miden bulanmıyor mu?

bak sözlük formatı senin gibiler için ne diyor?

sözlük formatı m bendi:
sürekli aynı konuya ilişkin entry girmek çaylaklık sebebidir. yazarlık amacı yalnızca futbol/siyaset/din konuları olan kullanıcılar, konulara ilişkin yazarlarla polemiğe girdiklerinde çaylak olurlar. ek olarak yine aynı konuyla alakalı başlıkları sol frame'e taşıyarak, sol frame'i tekdüze hale getiren yazarlara işlem uygulanır. tematik mod kullananlar işleme alınmaz. bahsi geçen aynı konuyu bir güne değil de günlere yayan yazarlara da işlem yapılmaz. kıstas, sol frame'in tekdüze olup olmamasıdır.

sözlük formatı ş bendi:
oto-çaylak sistemimiz gereği sürekli sözlük içi entry giren yazarlar belirli bir oran hesabıyla öncelikle sistem tarafından uyarılır, devamı halinde sistem tarafından otomatik olarak çaylak olursunuz, çaylaklık bitiminde sözlük içi entry girmeleri diğer kategorilerdeki başlıklara oranla düşene kadar engellenir.

ama sen de haklısın tabi.
çobansız köyü bulmuşsun eğleniyorsun kendi çapında...
anket yapmak, saçma sıralamalar yapmak ve 2 günde bir "sözlüğe veda" temalı başlık açmak dışında bir numarası olmayan, boş beleş ergen örneğidir.
Gerçek bir şizofren.
Bu çocuk Da Rus kekosu'nun anketçi versiyonu. Malum ruskekosu'na günde 50 nickaltı girip istediği ilgiyi gösterir bizim ahali...
Bu çocuğa da Sürekli anket açıyor diye küfrediyorlar, sonra da her anketine 150-200 oy verip, anket başlığına 40-50 entry giriyorlar. Senelerdir bilfiil içiyorum bizim yazarların linç ettikleri yazarların dibinden ayrılmamaları kafasına erişemiyorum, gerçekten farklı bir kafa.
troll üzerinden prim kasmak diye bir sektör var çünkü.

nasıl ki pavlov'un köpeği zili duyunca yemeğin geleceğini öğrenebilmişse bizim 80 iq'lu loser yazarlarımız da troll başlığını görünce artı oy geleceğini öğrenmişler bir şekilde. artık sözlük yetkilileri olarak burunlarına gazeteyle vurarak mı öğrettiniz yoksa kendi kendilerine deneyimleyip mi öğrendiler bilemiyorum.

troll başlığına saçma sapan sözde ayar entryleri gir, artı oyları topla, sonra kenara çekil.

troll mutlu, prim kasan beyinsiz ezikler mutlu, lerzan mutlu, hüseyin avni mutlu.

güzel tezgah.
Anketör...
Göt kaldırıcı..
Sözlüğü toplam 10 kişiden oluşuyor zanneden yazar ..
Gölgem gibi beni takip ediyor Entryi girmemin üzerinden 10 saniye geçmeden beni eksiliyor mk.
Ben de kendimi özel hissetmiştim oysa ki...
şurda toplasan 100 150 kişiyiz. açık eski atmalar.

troll olma çabaları.

çok ilginç. gerçekten.

al istediğin primi verdim.

süpersin herkes seni konuşuyooo.

hadi şimdi siktir git *
Gerçek şu ki: benim nickimi çalmış, hayır cidden basbayağı ele geçirip içine sıçmış olan şeref yoksunudur. Şimdi nasıl ispatlarsın ki ben de insanları allah bir desem inanmayacakları bir kıvama getirmiştim. Onlar da haklılar. Ama bu kişi ben değilim arkadaşlar. Belki bazılarınız anlamıştır. Bu benim daha salak versiyonum. Bir sahtekar. Ama taklitler aslını yaşatır. Bıraktım artık o nicki.
18579 ayrı başlığa konu olmuş listesi;

(bkz: 1 station insani)
(bkz: zall)
(bkz: tengir budun)
(bkz: essy)
(bkz: alkolik oldum)
(bkz: lilith)
(bkz: son feci kedi)
(bkz: tibb)