bugün

Bunları sakın Suriyeli göçmenler ile karıştırmayın sevgili din kardeş sevicileri. Yanlış anlamayın ama kızınızı, karınızı kollayın sevgili din kardeş sevicileri. Bunlar o kuran'ı tersten okuyan ezanı da tersten dinleyenlerdir. Ama siz sevebilirsiniz sevgili din kardeş sevicileri.

- sevin.. Onlarda sizi çok sevecek, emin olabilirsiniz..
Milleti şu an paniğe sevk etmenin bir anlamı yok. Dur, eksilemeden oku.

1 milyon Afgan ülkeye giremez çünkü milletin sabrının taştığını, bunun çok korkunç toplumsal olaylara yol açacağını ve bundan iktidarın zararlı çıkacağını iyi biliyorlar. Muhacir ensar zırvaları artık tutmuyor. Millet Suriyelileri boğacak raddeye gelmiş. Ev araba yakıyor.

ikincisi, ülke ekonomik olarak bu yükü asla taşıyamaz. Zaten bombok olan ekonomi batar ve bu yine toplumsal infiale neden olur.

iktidar artık Suriyelileri geri postalamayı düşünecek çünkü vatandaşlık verse veya burada tutmaya devam etse elinde patlayacağını iyi biliyor.

Afganistan açısından bakıldığında ise ABD çekilme numarasıyla ortalığın karışmasını bekliyor. Tekrar müdahale edip bu sefer Taliban'ı bitirecek ve Afganistan diye bir şey kalmayacak. Dört beş parçaya ayrılmış küçük devletler olacak. Türkiye'den Şibirgan, kunduz, herat gibi Türk çoğunluğun olduğu güney Türkistan bölgesinin devletleşmesi için Raşid Dostum'a destek verilir, o kadar.

Yani şu an iktidar tam olarak şunu düşünüyor: "Suriyeliler girdi, bunu çıkarmazsak iş kötü. Afganlar da gelirse iktidar gider " o nedenle ard arda "Türkiye yol geçen hanı değildir" açıklaması yapılıyor.
Sınır kapısında mermiyi kafalarına basmazsak bunlar karımızı kızımızın kafasını taşlarla ezecek tecavüz edecek videolarını çekecek. Çünkü bu orosbu çocuklarının yaşama dair bir ideali gelecek öngörüsü yok, istilacı orosbu çocuklarından bahsediyoruz.
toplam 3 milyon olacaklar

ümmed power hamdolsun

afkan kardeşlerimizi aptülamitin

yalnızlığına terk etmeyeceğiz

ümmed power.