1. 1.
  oyun atölyesinde "othello" oyununda izlediğimiz ardından "aşk her yaşta", "organize işler", "iki aile", "avrupa yakası" gibi yapımlarda görmekten gayet hoşnut olduğumuz, sempatik yetenekli oyuncu.
  1 ... csaz
 2. 2.
  organize işler filminde silvio rolünü oynayan genç yetenek.
  1 ... salca
 3. 3.
  arçelik reklamlarının sempatik, tatlı jönü. avrupa yakası'nda yaprakla dans edişi hala akıllarımızdan çıkmamıştır, hatırladıkça tebessüm ettirir. yolu açık olsun.
  ayrıca sarp apak ile yakın arkadaş olduğu söylenilmektedir. her ikisi de aynı üniversite, aynı bölümden mezunlardır. *
  1 ... peytonpeyton
 4. 4.
  son osmanlı yandım ali' de cerar'ı oynayan, mimiklerini çok iyi kullanabilen genç oyuncu.
  2 ... uieat
 5. 5.
  son osmanlı yandım ali' de jerar'ı oynayan üst düzeyde bir oyunculuk sergilemiş oyuncu...cambazlıkta kendisine çok yakışmıştır...bu şekilde giderse umarım ilerde daha çok ekranlarda göreceğiz...başarılar dilemekteyim kendisine...
  1 ... escobar
 6. 6.
  dağhan külegeçten sonra mimiklerine kurban olunası oyuncu.
  2 ... hermia
 7. 7.
  kaset tiyatro oyununda beni kendine bir kez daha hayran bırakmıştır. oyun başlamadan 20 dakika önce sahneye çıkıp sadece sigara ve bira içerek oyundaki psikolojisini başlatmıştır.bu sırada 3 birayı devirmesi oldukça şaşırtıcıdır. oyun sırasında da 2 tane rahat içmiştir. fakat bu oyunculuğunun mükemmelleşmesinde katkı sağlıyorsa hep içmeli hep içmeli... kesinlikle dizi oyunculuğ ile kıyaslanamayacak kadar başarılıdır ki dizilerde bile ne kadar başarılı olduğunu göstermiştir. atlanılan önemli oyunculardan sadece biridir.
  (bkz: duru tiyatrosu)
  1 ... pnar
 8. 8.
  46. antalya altın portakal film festivalinde en iyi erkek oyuncu ödülünü alan aktör.

  ödül aldığı filmi izleyemedik henüz ama hacivatla karagözde yardımcı rollerde oldukça iyiydi.
  1 ... gsvvn
 9. 9.
  Altın portakalı almasına çok sevindiğim yedi kocalı hürmüzde de oynayan oyun atölyesinde harikalar yaratan oyuncu. 46. Altın portakal ödül gecesindeki heyecanıyla çok şekerdi.
  1 ... babyl on girl
 10. 10.
  bugüne dek yaptığı az ve öz işlerle zaten gönülleri kazanmış olan aldığı altın portakalla da hak ettiğini bulan harika bir oyuncu. doğallığına sempatikliğine hayran kalmamak mümkün değildir kendisinin. yedi kocalı hürmüz filminin de en aklıkda kalan karakterlerinden biridir oldukça da başarılıdır.
  1 ... wxwy