bugün

kast direktörlerinin nedense gizli eşcinsel rollere tercih etmeye başladığı parlak yüzlü sempatik oyuncu kişisi.

(bkz: çukur)
(bkz: azizler)
Aslında doğal komik bir tarafı var ama zorlama komik olmaya çalıştığı ya da zorlandığı sahnelerde de bir o kadar itici geliyor.
oyunculuğunu beğenirim. çukurdaki karakterini de beğendim. ağlama yar türküsünde henüz yeni kaybettiğim annemi hatırlatıp bu yaştan sonra beni ağlattı. başarılarının devamını diliyorum.
tanım: çok iyi bir oyuncu.

organize işler, yandım ali, iki aile, Üsküdar'a giderken, yalan dünya ve çukur gibi projelerde oyunculuk resitali sunmuştur.
sadece kafasının şekline bile gülünebilecek komedi oyuncusu, dramda falan oynayamaz zaten, korku filmi belki, aşk filmi imkansız olay.
yeteneğine laf söyletmeyeceğim sinema oyuncusu. özellikle komedi filmlerinin hemen hemen hepsinde izlemek isterim kendilerini.

çok sahnesi olmasa bile hacivat karagöz neden öldürüldü filminde fark ettirdi kendisini. organize işler deki silvio karakteri ise hala aklımda. özellikle bican günalansean connery'e benzetme sahnesi. o peltek ağzıyla yaptığı şive... bornova bornova filminde layık olduğu ödülü almıştır zaten. itirazım var filminde ise durağan bir oyunculuğu vardı. zaten rol gereği öyle olması gerekiyordu. iyi oyuncu vesselam , takip edilesi.
görsel
yeteneğine laf söyletmeyeceğim sinema oyuncusu. tıpkı ismail hacıoğlu gibi başarılıdır , sevilesidir. özellikle komedi filmlerinin hemen hemen hepsinde izlemek isterim kendilerini.

çok sahnesi olmasa bile hacivat karagöz neden öldürüldü filminde fark ettirdi kendisini. organize işler deki silvio karakteri ise hala aklımda. özellikle bican günalan ı sean connery e benzetme sahnesi. o peltek ağzıyla yaptığı şive... bornova bornova filminde layık olduğu ödülü almıştır zaten. itirazım var filminde ise durağan bir oyunculuğu vardı. zaten rol gereği öyle olması gerekiyordu. şu sıralar ise mutlu ol yeter dizisinde oynamakta.
ilk kez iki aile dizisinde görüp sevdiğim, sonra üsküdar a giderkende aşık olduğum kağıt filmi ile hayran kaldığım oyuncudur. yalan dünya öner e hiç yakışmıyor, yeteneklerini kısıtlıyor. çok tatlı ve sempatiktir, yinilesi bir tipi var.
yalan dünya'da aşırı sempatik tavırlarıyla dikkatimi çeken oyuncudur. iki aile'de oynarken de severdim.
Yetenekli oyuncu.bugün kendisini eskişehir de porsuk çayı nın oralarda gördüm.
babamın cesetleri isimli oyundaki performansıyla 2013 afife jale ödüllerinde yılın en başarılı erkek oyuncusu dalında aday gösterilmiştir.

izlemek şart oldu.
yakışıklı desen değil.
yakışıklı değil desen o da değil.
çok tanıdık geliyor desen değil.
yabancı geliyor desen o hiç değil.
ama su götürmeyen bir şey var çok sempatik.
üsküdar'a giderken dizisin de kendisini siyah converseleri ile zachary levi'ya benzettiğim başarılı oyuncu.
okumuş çocuktur.**
http://www.youtube.com/watch?v=5jBX9mZpTAk
vakıfbank'ın yeni reklam yüzü olmuştur kendileri, reklamlar henüz gösterilmedi televizyonda ama eli kulağındadır. acun'lu reklamlardan sonra çok iyi gelecek bence sempatikliğiyle.
sanılanın aksine dizi sektöründe patlamayı "üsküdara'a giderken" dizisinde yapmıştır. Kimsenin orada ki oyunculuğu hakkında fikir belirtmeyişi sözlüğün nasıl yapımları takip ettiğini göstermiştir.
dün gece gerçekleştirilen 39. altın kelebek ödül töreni sunumunda diğer iki sunucunun aksine susarak

"biliyorsan konuş ibret alsınlar bilmiyorsan sus adam sansınlar" sözünün gerçekliğini ispatladı.
Yalan Dünya'nın 19. bölümünde şapka çıkartılacak bir sesi olduğunu gösteren oyuncudur.
türkiye'nin günümüz en iyi erkek oyuncularındandır.
sesi de oyunu kadar güzel olan kişi. yalan dünya dizinde son bölümü ile yapmıştır yapacağını.

http://ulu.so/u12cct
yalan dünya adlı zırva dizide döktüremeyen usta oyuncudur.

öyle senaryoya böyle oyunculuk.
sarp apak ile, oynadığı karakterler açısından oldukça benzettiğim aktör. oynadıkları karakterler komik, dolandırıcı, muzip karakterler oluyor hep. en son yalan dünya'da bir araya gelmeleriyle de sevindirmiştir.
yinilesi insan. yirim.
paul gilbert ile olan benzerliği inanılmazdır.
görsel