bugün

entry'ler (37)

dostoyevski adam mıdır

adamın hasidir.2 yazar da muhtesem dir seçim yapılmaz.

sözlük yazarlarının yaşadığı şehirler

istanbul-kirklareli-bursa-tekirdag.

kızların aşk acısını daha kolay atlatması

kızlar aşk açısı cekmezler cektiklerine ve o kişiyi sevdiklerine inandırmak isterler. cem yılmaz kadinlarla ilgili ne güzel tespit yapmis . kadınlar kendi yalanlarini bile kendine inandirirlar.

hoşlanılan kızı etkilemek için yapılanlar

kendine güven ve gercek den ıstedikden sonra elde edemiyecegin kız yoktur.

üzülmemek için aşık olmamak

aşık olmuyorsan sevmiyorsan sarilmiyorsan opmuyorsan kusura bakma ama sen yaşama. Üzüntü su de güzel sevinci de aşk çok güzel.

ekmeleddin mehmet ihsanoğlu

siyaseti bilmeyen. kim bilir kimin kutlasi bir insanoglu.

yazarlar seri katil olsa cesete bırakacakları iz

ağzının içine gül koyardım başka gelmiyor aklıma.

aşık olamayacak kadar zeki olmak

öyle bir insan yok her haydar bir kezbana vurulur.

birini sevmeye üşenmek

Çok severim ama kim uğraşacak. havasında olan kişiye denir.

bunu okuyacağını bilsen ona ne söylerdin

koskoca yıllarımı teoman gibi yaşadım. bir kadına alıştım boku yedik dedim ama devam ettim sözde sevmiyorduk başlarda sonradan ağzıma sictin. yine teoman olmak istiyorum . Saol sayende orhan baba gibiyim

hayatın anlamsız olduğunu anladığın o an

çocukluk arkadaşimi kaybettiğim an. görüştüğümüz akşamın sabahında morgda gördüğümde hayattaki tüm isteklerin bitti. hayat anlamsız ama yaşamak güzel .

kavgadan kaçan erkek

asıl erkeklik odur. her erkek kolay kolay kaçmaz. kendini gelistirmis biridir. eğitimsiz insan kavgayla halleder işlerini. soylediklerim doğru ama yaptıklarım yanlış biliyorum.

kıskanmayan erkek patmayan mısır gibidir

sevmediğin kızı bile kiskanirsin. türk erkeği kıskanır.

saçlarını sarıya boyatan erkek

Onun erkekligine sıcayim. O bizden değildir.

sözlük yazarlarının itirafları

Hayatı çok sevdiğimi söylerim herkesin umudu dağıtırım ama aslında hep tam tersini düşünürüm ve bunu kimseye söylemem.

kızların ayağı kokar mı sorunsalı

belki kokuyordur ama hiç rastlamadim rastlamakda istemem .

birini çok özlemek

çok Bokdan bir durumdur. teninin kokusunu sarilisini onunla gulmeyi kısaca herşeyi yine beklersin ama yok dur. ve bir daha ne sen olabilirsin ne de o .

sözlüğü 1 yıl önce bıraktığın gibi bulmak

bütün arkadaşlar düşündük taşındık sözlüğün duvarlarını kırıp olimpik havuz yaptiricagiz. Ne bekliyordun ki burası gerçek hayat değil.

hoşlanılan kızın sizden hoşlanmaması

öyle bir ihtimal mi varmış? istenilince herşey olur kendinize güveniniz tamsa . önemli olan hangi gözle baktığınız. ya adamsindir ya madam. Ama ayarlanmayak kız yok dur.

istanbul da yaşayan yazarlar

ıstanbul un neresinden bakiyorsun ona göre fikir beyan edelim.