bugün

insanın basına gelebilecek kötü olaylardan biridir. siz onun kapısına gül dökmeye hazırsınızdır ama o size bakmaz bile...
kısmet değilmiş deyip yola devm edilmelidir. çok da fazla büyütülcek bir durum değildir.
dünyanın başa yıkılması, başından aşağı kaynar sular dökülme vb.felaketlerin yaşanmasına sebep olacak durum.
siz onun için sadece basit bir kankasınızdır ya, en çok o koyar adama...
hatta koymaz, deler geçer
aşıksan, dünyan başına yıkılır. ama hoşlanıyorsan, koy götüne rahvan gitsin.
Hüzün kaynağıdır. Boğazdaki yumrudur, yutkundurmaz.
murphy'e göre ihtimali çok yüksektir.
sadece, sizden hoşlanan bir kızdan hoşlanmadığınızda anlayabileceğiniz ve normal karşılayabileceğiniz durumdur. bunu yaşamadıysanız sürekli aklınızı meşgul edecektir.
kimseden hoşlanmayın
sevmeyin kimseyi
çünki lanet kadınlar asla mutluluk vermezler size
size asla o hayal edilen perili böcekli günleri vermeyecekler
onlar masal lan!
can sıkar tabi...
ağzınızla değil kuş afedersiniz at yarrağı bile tutsanız bi faydası olmayan durumdur. çok can yakar.
hiç takamam kafama dersem yalan söylemiş olurum. can sıkar, özgüven yok olur, ouf kötü bişey .
öyle bir ihtimal mi varmış? istenilince herşey olur kendinize güveniniz tamsa . önemli olan hangi gözle baktığınız. ya adamsindir ya madam. Ama ayarlanmayak kız yok dur.
normaldir. anormal olan için; hoşlanılan kızın sizden hoşlanması. şahsen artık ben bir kız benden hoşlanınca kaçıyorum ortamdan.
Eğer gerçekten samimi ve hesapsız şekilde hoşlanıyor ve karşılığını bu şekilde alıyorsan çok fena canın yanar. Kimse düşmesin bu duruma.
yapıcak fazla birşey yoktur. zamana bırakılmalı yada hemen yeni hedefler belirlenmeli.
çok normal bir şey bana hep olur size olmadı mı hiç. Hatta filmlerdeki kötü adamların yaşadıkları klişe olaydır.
üzen durumdur. ama canı sağolsundur, zorla güzellik olmuyor malesef.
K*rtlerin töresinde kızın ölüm sebebidir. Nasıl olur da hoşlanmaz foşik kız?
ondan vazgeçmenize sebep olur. sanırım vazgeçtim sözlük. aynen. bilmiyorum. neyse.
koyandır. ama o en son orta ikide falan koyuyordu be, ergenlik dönemleriydi, geçti dediğimdir.
Sizde vardır bir ibnelik.
Kuvvetle muhtemeldir.
etki tepki teorisinin çürümesine sebep olan durum.

sahi fizik kuralları nanay mı oldu şimdi?
Çoğu güzel kızın erkeklerde piçliğe barzoluğa kroluğa ve şekilciliğe önem verdiğini düşünürsek efendi bir erkekseniz başınıza gelmesi kuvvetle muhtemeldir.