bugün

entry'ler (32)

zeki alasya masonsa ne olmuş yani

Masonluk bir din yada bir inanış HEdeğildir. Sadece belirli bir zümrenin bulunduğu topluluktur. Başta ATATÜRK olmak üzere nerde ne kadar kaliteli insan varsa mason diye iftira atarak insanları karalma amacı gütmüşleridir bu insanlar. Zeki Alasya çok kaliteli bir sanatçımızıdı, Başımız sağolsun...

zeki alasya

O güzel sanatçılar o güzel atlara binip gittiler demirin tuncuna sanatçının yalakasına kaldık.
#ZekiAlasya (bkz: sanatçı dediğin)

zeki alasya

O güzel sanatçılar o güzel atlara binip gittiler demirin tuncuna sanatçının yalakasına kaldık.
#ZekiAlasya

akp seçmeninin akıllı olmaması

Klasikleşmiş bir durumdur. AKP seçmeni partisinin hangi yılda iktidar olduğunu bile bilmeyip miting alanlarında kendini rezil etmekte de üstüne yoktur.

ak it

AKiT adı üstünde olduğu gibi AK itlerin bulunduğu zümre, gurup, topluluk vb. Diğer bi anlamı ise beyaz tenli köpek anlamına gelir fakat ilk anlamı daha çok kullanılır...

7 haziran 2015 te kime vereceksin

(bkz: iktidara yürüyorum sonra konuşalım) Çare halkın partisi Cumhuriyet Halk Partisi!

tayyipçiğim

dalga geçme amacı da olabilir .

akp dininin kader tanımı

Akp de din Ankara'da deniz...
Akp de din işçi'de para...
Akp de din Madenlerde cinayet...

milliyetçi hareket partisi

MHP bu yaptığı basit siyaset ve oturduğu yerden oy bekleyerek nasıl barajı geçiyor anlamıyorum...

instagram da bikinili fotoğraflarını paylaşan kız

2 tane attıysa Ben tatil yapıyom fakirler demektir
5 tane attıysa Vucudum harika demktir
10 tane attıysa iş başka yere kayıyor arkadaşım...

erdoğan defolunca ak saray nasıl kullanılsın

Eğer yine de seçimi AKP alırsa, iki olasılık vardır:
Ya o meçhul seçim hilesi yine yapıldı…
Ya da herkes tiyatrocu…

*

Ankara’dan, Manisa’dan, izmir’den, Urfa’ya kadar dolandık… Kızgın olmayan, yaka silkmeyen, nefretini dile getirmeyen, pişmanlığını itiraf etmeyen, ağzı köpürmeyen bir tek kişiye olsun rastlamaz mı insan?..
Türkiye başına geleni yeni anladı sanki…
Bence nihayet Anadolu’nun vicdanı sızlar gibi…

*

insanlarla uzun konuşmalara gerek yok…
Tek kelime yetiyor açmaya…
“Saray” deyip susun mesela…
Köpürüyor ağızları…
Kızgınlık dökülüyor dudaklardan…
Bilmediğiniz şeyleri de duyuyorsunuz “Sarayın altından hava alanına kaçmak için iki tane tünel var” gibi…

siyaset dürüstlük ister

Siyaset dürüstlük isterse, o zaman siyaset Kemal Kılıçdaroğlu'nu ister. Nadir dürüst siyasetçilerden ülkemde

erdoğan defolunca ak saray nasıl kullanılsın

ODTÜ'ye verilmesi uygulanacak en uygun karardır!

duyulmamış deyim ve atasözleri

sıçtı cafer bez getir. (bkz: atasözleri)

toplu taşıma araçlarına bebekler alınmasın

Çocukların annesinin bak abi sana kızıyor seni dövecek diyerek çocuğu korkutuyorlar. Kendimi zebani gibi hissediyorum sonra

suriyelileri esad zalimine teslim eder miyiz

Duygu sömürüsü yapan şahıslar etmiyor gibi görünürler, fakat suriyede kardeşi kardeşe vurdurtmak için tırlar dolusu, silah, muhimmat gönderirler!

suriyelileri esad zalimine teslim eder miyiz

Duygu sömürüsü yapan şahıslar etmiyor gibi görünürler, fakat suriyede kardeşi kardeşe vurdurtmak için tırlar dolusu, silah, muhimmat gönderirler!

akp nin yüzde 40 oy alacağını sanan mallar

mallardır yani diyecek bişey yok .

okul dönüşü

Yorgunluğun zirve yaptığı noktada gelen umut ışığı...

işçi emekçi köylü hakkını alsın

işçi, Emekçi ve Köylü için ÇARE CHP !