bugün

entry'ler (42)

kim o numara sorgulama

faydalı beğendim

haydar dumensiz

(bkz: #4409571) nolu entrisi ile yarmış, yardırmış şahsiyet.*

tomas sivok

(bkz: takoz recep) gelişine, sert.

avrupa yakası

çok güzel bi dizi, usain bolt ile yarışır.

filip holosko

bir halk kahramanı tabi ki halkın kahramanı beşiktaş'tan yine. bu adam avrupa'nın en hızlı üç bej oyuncusundan biridir sorsanız siyah beyaz gözlüklü elemanlara. zira avrupa'nın önde gelen defans oyuncularından nemanja erdinç'e maçta attığı fark ne kadar hızlı koştuğunun sadece bir göstergesi. ama bu adam son günlerde yedek kalıyor beşiktaş'ın kadro genişliğinden dolayı. şampiyonluğa oynayan bir takım olmanın en büyük göstergesi yedek kulübesi değil mi zaten. bi de 5 milyon artı koray artı burak verildi bu adama. burak 2 falan ettiğine göre bu adam 7 falan artı koray. yani beşiktaş bektaşi kazığı yemiş gibi dursa da çok yerinde, mükemmel bi transfer. zaten kulübeye de cuk diye oturuyomuş.

rogerio da silva bobo

kumaşı kaliteli amma ve lakin yanlış takıma transfer olaraktan tüm kariyerini berbat etmiş oyuncudur. lan sen ronaldo olsan beşiktaş seni maldonado'ya çevirir. gerçi konuşmak için erken belki transfer olur kurtulur.

besiktas taraftarinin hakeme bahane bulmasi

başlık, beşiktaş taraftarının sürekli hakemlere bahane bulması olacakken 50 karakteri aştığı için bu hale gelmiştir.
beşiktaş taraftarının her giden puandan sonra hakeme bi iki giydirmesidir. gider liver8l sekiz atar federasyon suçlu olur yok yedeklerle çıkacaktık da öleydi de böyleydi de. sonra gider metalist 4 atar hakem şerefsizdir inceden kıymıştır beşiktaş'ı. neyse esprisi bi yana beşiktaş ligde tüm puanları hakemler yüzünden kaybeder ve bu bilerek yapılan bişeydir. kimse beşiktaş'ın şampiyon olmasını istemez.

bi ara pafla çıkacaklardı ama ne olduysa çıkamayıp göd oldu bu güzide kulüp. başka başka şeyler de var, çok var ama konuşmaya değmez. şampiyonluk yine mi yarınlara kaldı ne...

tomas zapotocny

-abi sen bize çek demiştin ama bu gökhan zan'ın ikizi çıktı.

matias emilio delgado

küçük maçların küçük adamı. ulan sen ne şanslı adamsın ki futbolcu olmuşsun daha da önemlisi beşiktaş'a gelmişsin ki hiç bişey yapmasan bile taraftar seni seviyo ulan siyah ulan, beyaz ulan, mor ulan *.

arog

sonunda nil ölünce benim de üzüntüden yığılıp kaldığım film. 2 seans daha oynamış da öyle kaldırdı görevli.

6 aralik 2008 besiktas ankaraspor maci

beşiktaşlı duruşunu gözler önüne seren bir maç daha. böylesiniz olm kabullenmesenizde. dışardan böyle gözüküyosunuz bu maç sadece bir örneği.

bir de bu maçta küfürler etmişler efendi taraftar. tamam ettiniz de bunu açmaya hakkınız var mı ya da geçen hafta fener maçında küfür edildi diye ağlamaya hakkınız var mı bi düşünün;

http://www.internetspor.c...lery.php?id=900&no=21

denizliyi kurtarıcı diye alan takım zaten bu hale düşer. sivok da güzel attı be geçen hafta türkiye liglerinin en iyi ön liberosu ilan edilen adamdan bahsediyoruz. ne yazık ki önümüzdeki maç yok izleyemeyecek türk seyircisi bu muhteşem yeteneği.

anca bağırsın beşiktaş taraftarı. tek başarısı da o değil mi zaten.

adana dan adam çıkmaz

çorum'dan adam çıkmazın değişik bir versiyonu. bahsi geçen iki ilin insanı da tuhaf oluyor önermeyi destekler nitelikte tavırları var. bi de adanalıyıkh allah'ın adamıyık demezler mi kıl oluyorum. övündükleri şeyler de hep pislik. yiğit özgür karikatürü vardır bi tane biz ilkokulda böyleydik, şöyleydik diye kesin en sağdaki adam adanalı. diğerleri de olabilir de.

cassio lincoln vs matias emilio delgado

lincoln pek iyi değildir ama delgado'dan kat kat iyidir.

alex de souza vs matias emilio delgado

alex kötüdür, delgado ondan da kötüdür.

gheorghe hagi vs matias emilio delgado

emrah koş delgado'yu zikiyolar...*

gheorghe hagi vs matias emilio delgado

galatasaray'ın 10 numaralı efsanesi hagi ile delgado'yu dövüştürmektir. hagi'nin yaptıkları çoktur. delgado'nun ise bişeyi yoktur. niye açtım bu başlığı öyleyse derseniz bejekeliler görsünler delgado'yu ona göre övsünler. neyse sözün bittiği yerdir hagi. unutmadan fenerliyim diyeyim de.

edit: direk 2 oy almış en eksisinden. yanlış bişey yazmıyo yukarda. ezikliğin alemi yok.

29 kasım 2008 fenerbahçe beşiktaş maçı

beşiktaş'ın kadıköy serisini 10 maça çıkardığı maç. adamlar bağırıyo lan onlar da öyle kazanıyo napsınlar.

beşiktaşlılar yine ağlar her maç sonrası olduğu gibi. ağlama melis.

beşiktaşlı duruşu

beşiktaş yenince rakip takımı da tribüne çağırabilen yenilince kendi oyuncusuna bile küfredebilen bir duruştur. durşunuzu sevsinler ortaya böyle saçma sapan şeyler atmasalar daha iyi duracak da.

13 mayıs 2007 bursaspor beşiktaş maçı

tek ihtimalli maç olacaktır. kesin olay çıkar.

üçüzlere verilebilecek isimler

1can, 2can, 3can.