1. 1.
  bazı spiker ve yorumcuların ısrarla babo dediği beşiktaşlı futbolcu
  4 ... ozush
 2. 2.
  Tam ismi Deivson Rogerio da Silva'dir .. Lakabi Bobo'dur.. Bobo portekizcede ''aptal'' manasina gelmektedir.. Allah Allah'tir..Hayrettir..
  5 ... ucankacan
 3. 3.
  16 nisan gaziantepspor besiktas macindada 90. dakikada attığı golle beşiktaş'ı son anda mağlubiyetten kurtaran ve oynadığı maçlarda etkili olan gökhan güleç'le süper bir ikili oluşturan futbolcu.
  2 ... salca
 4. 4.
  Ara transfer'de corinthias dan Beşiktaş'a gelen 22 yasındaki brezilyalı forvet.ilk geldiğinde beğenilmese de seneye daha iyi olacak ,gelişme kaydeden forvet oyuncusu.kanımca daha iyi olmalıdır Beşiktaş forvet oyuncusu ama ümitliyiz yine de. Bu yıl geçti ancak önümüzdeki sezon en kötü hali bundan iyi olmalıdır büyük hedefler için. Fifa 2006 oyununda 100 üzerinden 60 puana sahip ST'dur.Mevcut oyuncular içinde bu oyuna dahil tek Beşiktaşlı oyuncudur.şampiyonluk için daha iyi olmalıdır.
  2 ... esteban
 5. 5.
  gün itibariyle beşiktaşın corinthians ile anlaşması sonucu kiralık olarak 1 yıl daha beşiktaş'ta kalması kesinleşen futbolcu
  2 ... city walk
 6. 6.
  şimdilik hiç bir şey yapamayacak ama bir galatasaraylı olarak 3-4 sene içinde dünyanın sayılı golcülerinden biri olacağına inandığım gölcü. *
  2 -2 ... juansebastianveron
 7. 7.
  2 milyon avro karşılığında beşiktaş'ın bonservisini aldığı, akabinde 4 yıllık sözleşme imzaladığı brezilyalı forvet oyuncusu.
  1 ... altan
 8. 8.
  uzun boylu olmasına rağmen hantal olmayan,çabuk,çok iyi top saklayan bitiricilik konusundaki sorunlarını da çözerse gayet iyi bir oyuncu olacak futbolcudur.
  3 ... monolith
 9. 9.
  ailton dan çok daha kötü ve çok daha genç olan bir futbolcu.bunun yanında bu adam corinthians ta yedekti ve beşiktaş gibi şampiyonluğa oynayan;hemde iki sezondur ligi başarısız pozisyonlarla bitirmiş bir takımın belki tutar diyerek futbolcu transfer etmesini yanlış bulmaktayım.ayrıca kendisini washington a çok benzetmekteyim.
  1 -3 ... disco inferno
 10. 10.
  beşiktaşın tarihine ya en iyi transfer ya da en büyük kazık olarak geçecek olan topçudur.
  2 -1 ... kahroldüşmanalsanabomba
 11. rogerio da silva bobo Başlığındaki Önemli Entry'ler