bugün

faydalı beğendim
görsel
Bir suru saçma sapan izin isteyen ve oturum açmanızı bekleyen uygulama.
çikolatam diye kaydedeni merak etmedim değil
denedim bir sorun göremedim. baya güzel sonuç veriyor
(bkz: şimdi reklamlar)
Elinize sağlık güzel uygulama işte kullanacağım.
arkadaşımın telefon numarasını girdim fotoğrafı çıktı
getcontactan sonra böylesine denk gelmemiştim.
harika.

tik tik.
kim o?
anan.
pardon boyle degildi bu.

e: hesabimi kullanmayi birakirsam eger her seyi silip supurup gidecegim. canim kedili hesabimi boyle seylerde kullanmasinlar.
ilerde lazım olur belki indirdim.
faydalı bir uygulama teşekkürler.
baya iyi lan
7 numara sorguladım 5inde sonuç aldım.
görsel
Balon uygulamadir insanlarin medya bilgilerini almak icin bir arac. Keyloggerdan farki yok indirmeyin. Sonra balon gibi patlarsiniz.
Sizin için ücretsiz yayına verilmiş bir uygulama. Fakat işin perde arkası daha farklı. Bütün bilgilerinize tam erişim sağlar. Sosyal medya profillerinizde kayıtlı kişilere de. Fakat bunlar için en önemlisi data diye tabir edilen telefon numaralarıdır. Bu uygulamaları indiren herkes numarasını girer ve rehberine erişimi kabul eder. Böylelikle siz farkında olmadan numaranız ve sizde kayıtlı kişiler bu uygulama geliştiricilerin veri tabanına işlenir. Bu numaralar onların ne işine mi yarayacak. Bu numaralar hep paradır. Güncel aktif datalar ciddi rakamlara satılır. SMS firmalarından ilgisiz alakasız SMS’ler geliyorsa sebebi bu dur. SMS firmaları da kendi aralarında data paylaşır. Dolayısıyla numaranız kısa bir sürede bir çok SMS firması tarafından istemediğiniz her çeşit tanıtım yağmuruna tutulacaktır. Geçmiş olsun.
Sözlükte bu kadar bot mu vardı?
Adamlar bizden iyi destekçi. Artılar falan veriyorlar. Bir dk lan.

Mükemmel bir uygulama. Çok kolay kullanımı olan bir uygulama. Beğendim.
aynı entryi giren yazarları gösteren uygulama *

reklamınız batsın.
virale bak virale abooowww yazıklar olsun 30 tl vermişlerdir anca.
Ulan ben de reklamcıları yakalayıp teeek tek ihbarlıyordum vay kafama sokayım vay. Meğer zall salıyormuş bunları içimize. Harbiden oturup 2600 küsür ihbar yapmışım. Evet çünkü malım ki sözlüğü toparlamaya çalışıyorum.
Telefonu biraz kasıyor ama güzel.bu arada izinsiz kayıt aldığınız için adli mecralarda kullanılamaz ama düşünsenize tlf çalıyor ve kim arıyor kısmında dolandırıcı yazıyor.süper ötesi tavsiye ederim.