entry'ler (161)

biterken yavaşlanan şeyler

banyo yapmak. hele ki en sonda kaln o kovadaki suyu dökerken öyle bir his kaplarki insanı zaman yavaşlar sanki.

allah a inanmanın tek sebebi

sadece 4 hak meshebi sayıp öncekileri bile saymasak bu kadar insan aptal olamaz. Bilim her siki açıklamaz. 100 yıl önce doğru dediklerini bugun yalanlıyorlar. Hata yapmışız , bu kadar basit. Allah'a inanmamın sebebine gelince , sevgi ve kimse dahi olmasa seni sevicek karsılıksız bir hoşgörü.

memesini erkek yazarlardan sakınmayan sözlük kızı

üstüne bir de gelip sevişmeyen kızları aşşağılayıp sevişin çok güzel diye telkin eder. Zaten bir sex telkini modasıdır gidiyor ortamda ya hayırdır inş. Ben zarı önemsemem versin , kadın dediğin sevişicek versin , sevgililik yataktan da geçer versin. eeaa tamam sen verdin de ben niye veriyorum amk. için rahat değilse beni neden bu yola çekiyorsun.. Ulan atarlandım yine yetişş hafize ana bana bir şeyler oluyor. *

yırtmaçlı elbise ile sokağa çıkan kız

çıkmasın efendim zira bizim insanımız dinine düşkün olduğu kadar da bacaklara da düşkündür. Bu onlara yapılamamalı. nihooo. laf koydum la admin , yetiş. *

arabesk rap dinleyen ergenlerin sorunları

vay arkadaş ülkede ne de çok müzik kulağına sahip adam varmış dedirtendir..

Efendim bundan yarım asır hatta yarım asır bile değil dekad yıl önce Türk sanat musikisi vardı ve herkes dinler meyhanelik olurdu. Türküler var , hep varlar insanlar dinler yine hüzünlenir. Sonra pop muzik var bazı şarkı sözleri o kadar anlamsızdır ki yinede dinleyeni olur. Evet genç nesil arabesk rap dinliyor daha öncekilerden farksız değiller. cengizciler , müslümcüler , jilet atanlar ayyaş gezenler , intihar edenler falanlar filanlar. kendi zamanlarında çıkan'a ayak uyduruyorlar. zira zaten bizim ülkemizde gelişip her daim göte dar kot giymekle doğru endeksli olduğundan zamanenin çoçukları da biraz abartıyorlar... Bir çoklarına göre bunlar ergen. fakat zaman görecelibir kavram. Sen o ergene kulak vermiyor sürekli eleştiriyorsun. Sonrada istiyorsun ki doğruyu bulsun. Siker atarlar adamım ya.. Kime ne anlatıyorum , sağ duyusu geberik aşırı sanatsallar sizi. *

arabesk rap dinleyen ergenlerin sorunları

bir dönemden ibarettir gelip geçer.

--spoiler--
freud zaten kimsenin altına yatmadı ki şeklinde cevaplanabilir.
--spoiler--

sözlük yazarlarını şu an mutlu edecek tek cümle

senin daşşanı gezdiren yesin yeeğenim.*

jeux d enfants

çoluk çoçuğun diline düşmüş fransızların minik serçe olarak nitelendirdiği edith piaf'ın la vie an rose eseriyle bütünleşmiş filmdir. zira sadece bir filmdir. sonra filmlerde ki gibi aşk isteyip göt üstü çakozluyorsunuz.

bir kadının en güzel bölgesi

görmediğim yeridir.

başka gezegende hayat var mı sorunsalı

"he amk her kuşu siktin bir leylek kaldı" şeklinde cevap verilmesi gereken soru. "Kişi kendinden bilir işi" yani önce bulunduğun dünyayı bir kurtarda diğerlerine salça ol.

türk olmanın dezavantajları

dez avantajı yoktur. Zira bir ulus düşünün ki kendisiyle direkt olarak savaşa girilemiyor. ve yine bir ulus düşünün ki en zor durumlarda eteğine sığınılıyor. Böyle bir ulus dünya üzerinde mevcut değildir. araştırılıp bakılabilir. Türk olmanın dez avantajını oluşturan türklük sıfatı altında yaşayan hoş görüsüz , aşırı muhafazakar , aşırı anti muhafazakar bireylerden kaynaklı davranışlardır. Nitekim bu tip olaylar her devlette görülür.

sevişmek yerine ölmeyi tercih eden türk erkeği

sevişmek yerine ölmeyi tercih eden demeyelim zira kimse kimse için ölmüyor. ha sikinin derdine düşüp öleni var , yangınını söndürmeye çalışıp kafasına sıkılanı var ama kimse sevgi uğruna ölmüyor. sadece sevişmek istemek de sevginin bir yan ürünüdür , kırmızı jelatinle kaplanmış erotik bir ürün. hani kızlar da hep bunu hayal ediyor ama onlarda sevişmek istiyor hacı. Ne yapcaz ? Kesip atalım en iyisi .

ben bu yazıyı sana yazdım

beni bu kadar çok sevme..
alışık değilim..
beni bu kadar seveme çünkü senin sevdiğin kadar sevemeyebilirim.
üzülürsün.

babasının dudağından öpen küçük kız

kız babası olmak ayrıcalıktır. ama " kızını dövmeyen dizini döver " lafını hatırlatırım. " zira kızın var derdin var " şeklinde bir söylemde mevcut. Yani atalarımız çok önceden görmüşler tünelin ucundaki ışığı..

akşama sevişeceğini bilerek yaşamak

sevişmek için yaşamak gibi bir eylem olsa gerek. Var evet bunlardan .

erkek ve kadının eşit olduğunu iddia eden cahil

farklılığı ve eşitsizliği kötü manada getiren insanlardır. Her iki cinsinde kendine göre yaradılıştan gelen ve sonradan geliştirilen yanları mevcut. Mesele hak'da gizli. insanlara eşitlikten bahsedenler pozitif ayrımcılıktan bahsedenler öncelikle hakkını versinler. insana insan olduğu için değer verip , herkesin emeğininin karşılığını verseler böyle olmuyacak bir çok şey. Yaradılıştan mutluyuz eşitlik istemiyoruz. Kadın kadın , erkek de erkek olsun yeter.

bir kızla tanışmak için kurulan ilk cümle

* selamun aleyküm hanfendi tanışabilir miyiz ?

% 50 şansınız var diyorum. bana güvenin.

sözlük yazarlarının itirafları

son bir kaç dakikadır burda okuduğum bir entry ile gülme krizine girdim. uçan adam sabri modunda fırladım yerimden.

buyrun : (#16088864)

sabah sabah iyi giden şarkılar

http://www.youtube.com/watch?v=diPv3DZptpo&feature=related
Mavi Sakal-Al Beni

kanuni sultan sinan

uzun süredir isteyerek uzak kaldığım bu ortamda , sebebi bile belli olmadan herkeslere sataşmaya çalışan genç arkadaşımız. velakin sağdan soldan bir kaç büyük adamın yazılarını yazarak büyük olunmaz. Kul kuldan büyük de olamaz. istisnalar da kaideyi bozmaz. sözlük denilen bu ortam ayar yeri değil entellektüel bilginin ve bakış açısının konuşulduğu yerlerdir. Kendisinden istirhamım bir laf yazarken önce baksın o laf laf mı diye bir de kendine baksın adem mi diye.
(bkz: sesimle döver bilgimle gömerim)