bugün

entry'ler (21)

en yakındaki kitabın yazarı

Yigit Okur.

evlenmek

Aslinda..
evlenmek isterdim,
Super bir düğünüm olsun,
bembeyaz, sirti açık bir gelinliğim olsun,
annem sevincinden ağlasın diye,
Kıvırcık saçli bir kız çocugum olsun
ve bana anneler gununde
çarpuk çurpuk yazisiyla
okulda yaptikları kartı getirsin diye..
Geceleri gok gurleyip firtina ciktiginda
korkarak yastigima sarılmayayim diye..
sevdigim erkek bana
canim karicim desin diye..
Artık yemek yapmayi ögreneyim
devamli
yumurta ve makarna pişirmeyeyim diye..
Ama
EVLENMIYORUM:
Sevdigim erkegin
kirli çamaşırları,
lavabodaki sakal artiklari,
kaprisleri,küfürleri,
Vurdumduymazliklari ve
yalanlari arasinda onu neden sevdigimi unutmayayim diye..
Isin icine para ve cikar hesaplari girdigi zaman buyuk aşklarin nasil kuculdugunu gormeyeyim diye..
Aldatilmanin dayanilmaz hafifligiyle tanismayayim diye..

sevgilinin ne mal olduğunu anlamak

Eşşekten düşmek gibi gibi.

gecenin dileği

Hafizami kaybedip tum gecmisimi unutmak istiyorum.

sözlük yazarlarının bugün farkettikleri

Hayat cok anlamsiz bunu bugun farkettim ama yarin dusuncem degisebilir.

gece 1 de akla düşen kokoreç

Gece gece caninin bagirsak cekmesi yaninda ayran ve tursu olursa bagirsak tadindan yenmez.

gecenin şarkısı

Ahmet kaya-seviyorum seni bende anlami buyuk.

örgü ile uyumak

Saciniz yipranmasin diye maşa kullanmak istemiyorsaniz iyi yontemdir tavsiye ediyorum.

arkadaşı olmayan genç insan

Dogru insandir yanlisa tahamulu yoktur insanlarin kaprisini cekmez adamdir oldugu gibidir arkadasi napcan at çöpe.

sözlük yazarlarının hayalleri

Caba gostermeden zengin olayim yani yanlisda anlasilmasin memuruz allaha sukur yetiyo aldigimiz para amma velakin cok calis yorul yipraniyo insan zengin olsam iyi olur ya yoruldum artik nolur zengin olim noluur nolur noluuuuuuur.

hayatımda kimseyle çıkmadım

Keske kimseyle cikmasaydim en guzeli miss cikiyon noluyo yani guzel hatiralar kaliyo gulumseyerek hatirliyosun ama sonu husran olunca insanin kalbinde cok derin yaralar aciliyo guzel hatiralar acinin yaninda akla gelmez oluyo er yada gec herkesin cikiyo karsina biri onemli olan dogru insan olsun bi kere sevsin tam sevsin bir kisi girsin hayatina omurluk olsun.

bir zar mı değeri kadının

Nasil bir kadin dusunemezse kocasini baska bir kadinla erkekte dusunemez hemde abartir uykalari kacar kafasinda kurar daha oncekiyle napti yatakta nasildi falan erkekler boyle yatar kalkar olmadik kadinlarla ama karisi el degmemis olacak benim olcak paylasmayi sevmiyo erkekler o yuzdende bakire olmayan kiz evlendiginde sorun cikar mutlu olamaz gercekler onemli yani ne yazikki bu bir deger bu oyle bir degerki sevgilim sen kimseyle beraber olmamissin ben sana dokunamam ama seks olmadanda yapamam dedi ve beni terk etti simdi buldu bi oynas oynasiyo serefsiz iste erkegin degeri ne o zaman onuda erkekler dusunsun vicdanlariyla.

yazarların doğduğu tarihte olan olaylar

Ümit besen dogmus daha ne olsun. Haa bide fransiz anaşist haydut jules bennett de dogmus her yil birlikte kutluyoruz bu gunu umit besende var tabi ucumuz.

pazartesi sendromu

Pazardan sonraki salidan onceki gun nefffret edersin. O zaman kaldirsak pazartesi gununu pazardan sonra sali gelse olmazmi.

pilot kalem niçin uçmuyor

Pilot kalem ilk kez hava kuvvetlerinde kullanilmis ondan pilot kalem deniyor. Ayrica pilotlar ucmaz yani pilot ucagi kullanir ucak ucar pilot kalemdende ayni performansi bekliyorruz madem pilot ucursun bu neyin kafasi.

sözlük yazarlarının şu anki durumları

Pazartesi sendromunda ümitsiz ama umutlu. Yahu sanirim bunalimdayim ben bi kutu cikolata yedim banamisin demedi lan napsam ki bi kutu dahami yesemm ki.

tekrar üniversiteye gidilse okumak istenen bölüm

Çikolata ve şekerleme teknolojisi sanırım.

bu tarz benim

Açlik oyunlari geliyor aklima bu programi izleyince.

aşkım demeyen sevgili

Birine aşık olmak güzel ya birinde "aşk olmak"? Aşk ağızdan çıkan basit bir kelime degil aşk yürekte hissedilir..

sözlük yazarlarını şu an mutsuz eden şeyler

Sevgilinizin size yalanlar soyleyip, sonrada sen iyi birisin seni haketmiyorum diyip sizi bu koca dunyada yanlız bırakmasından mutsuzluk verici ne olabilir ki..