bugün

erkek kendini saklayabilmişse o kadına, kadın da kendini saklayabilmeli o erkeğe.
erkek saklamamışsa, saklanmışı beklememeli.
Helal olsundur dur cevabi.
kanlı çarşaf kontrolu toplumumuzda kadınlar tarafından yapılmaktadır. kadınların feminist söylemlerde bulunmadan önce bir öz denetim mekanizması kurarak ataerkil düzenin asıl kurucusu ve tekrar üreticisi olarak kendilerini suç üstü yakalamaları gerekir. sonra gelin konuşalım şu feminizm olayını.
zar değildir. şereftir. başka erkeklerle yatıp kalktıktan sonra artık sizin kadınınız değil herkesin kadını olmuştur.
erkek başkasının altına yatmış bir insana alıcı gözüyle bakamıyor.

bu fıtratı bozulmamış her bakir için aynıdır, değiştirilemez.
(bkz: düşeş)
bekaret ayrımcılığının kızların arasında daha çetin bir şekilde yaşandığına bizzat şahit olmuş biri olarak müstehak size dediğim.
paket açıldığında ürün hemen bozuluyorsa eğer, açılmış paket alınmaz.

misal sabun olsa bir şey olmaz. çünkü ürün bozulmaz. ama şayet o pakette ilaç varsa ve paket açıldıktan sonra er geç bozuluyorsa haliyle değeri düşer.

kadın bu yalancılıkla, bu sahtekarlıkla ve bu ahlak sapkınlığıyla içiçeyken elbette zardır değeri.
Tum dunyaya ilan edelimki Evet bir zardir. Sadece herseyiyle senin olan en cirkin kadin baskalariyla paylastigin(sadece bekaret degil her yonden) en guzel kadina yegdir. O senindir ve oyle kalacaktir. Dunyaya bir insan getirebilecek kadar serefli ve namusludur.

Not: neden bu kadar orospu cocugu var cevabi zar kelimesinin kullanildigi entrylerin %90inda.
Yeter ki karı olsun da ne olursa olsun diyen sozlukte ki kizlara yaranmaya çalışıp ben farklıyım kızlar mesajı vermeye çalışan kişi beyanıdır.
Bunun önemini ya da öenmsizliğini birbirimize kabul ettirmenin hiç bir manası yok. Senin için önemli değilse git seviş. Evleneceğin zaman da bunu dürüstçe önceden söyle(ya da onla da önceden seviş, anlasın). Onun için de önemli değilse, mutlu mesut yaşayın. Ama bırakın önem verenler de önem verenlerle olsun. Dürüst olun. insanları kandırmayın. Onun dışında kimden kime ne...
Nasil bir kadin dusunemezse kocasini baska bir kadinla erkekte dusunemez hemde abartir uykalari kacar kafasinda kurar daha oncekiyle napti yatakta nasildi falan erkekler boyle yatar kalkar olmadik kadinlarla ama karisi el degmemis olacak benim olcak paylasmayi sevmiyo erkekler o yuzdende bakire olmayan kiz evlendiginde sorun cikar mutlu olamaz gercekler onemli yani ne yazikki bu bir deger bu oyle bir degerki sevgilim sen kimseyle beraber olmamissin ben sana dokunamam ama seks olmadanda yapamam dedi ve beni terk etti simdi buldu bi oynas oynasiyo serefsiz iste erkegin degeri ne o zaman onuda erkekler dusunsun vicdanlariyla.
zara değer veren adam bakir olmalı. eğer bakir erkek değilsen ve sevdiğin birisi kişilik, insanlık bakımından iyi birisi ise kabullenmek lazım.
ne olacaktı ya amk gırtlağına kadar ağzına al ondan sonra.

bi zir mi digiri kidinin.
Kız tavlama yöntemleri.

Fakat lavuk çok gizli zar atmış.
yılların bitmeyen geyiği, bitmek bilmeyen sorunsalı. bir başka örneği için (bkz: tavuk mu yumurtadan çıkmıştır yumurta mı tavuktan)
Erkeklerin kadınları sadece zevk olarak görme durumudur . Kadına saygısızlık haksızlıktır .
Önemli olan zihniyettir, gerisi yalandır...
KADIN kendini para, prestij, konum, eğlence karşılığında erkeğe pazarlamayı bırakana kadar bir "meta" dır, ve her meta gibi bir değeri vardır. o da zar şu aralar. avantajsız erkeğe aşık olan kadın yok ey hanımlar? hepinizin ilgisini paralı veya kariyerli adamlar çekiyor?
Zar diyerek bahsetmek çok basittir. Tavla zarı mı oğlum bu? Şeref namus ar haya bunlardan haberdar olmak gerek.
1 gelirse benim.
2 '' ''.
3 '' ''.
4 '' ''.
5 '' ''.
6 '' ''.
Bakirelik önemli de asıl önemli olan namuslu olmasıdır. Yoksa ne yapalım öyle bakireyi. Söylemeyim diyorum ama zorla söylettireceksiniz. Belki kız analcı. Bilemezsin. Güven çok önemli vesselam.
Kadın için bir zardır, erkek içinse hiç öyle bir olay yoktur. Erkektir yapar. Normaldir. Değil mi? Kafanızı gondiklesinler sizin. Önemli olan ar namus diyen bu erkeklerin %90'ı 1den fazla kadınla yatmış olduğundan fikirlerini de çok sallamamalı
değildir. öyeyse bir zar dikimi 800 tl ciktir.
eğer karşınızdaki erkek size karşı sevgisini zarınızla ölçecek kadar alçaksa ona karşı dürüst olmanıza gerek yoktur en azından bu yükünüzü ortadan kaldırır.

kandırıp geçiniz.

ki bekaret çokta mühim değidir aslında oralı ve analı fasa fisosu seçeneği de bolca mevcuttur. ruhunda ırıspılık oan için.
aynı ruhunda ırıspıık oan erkek için ideal kızardır bunar. ki bu erkekler gözü sadece zara dikecek kadar cahil ve yoksundur.

hisleri duyguları istekleri ve zarından başka karşısındakinin ne haltlar yediği umrunda değidir. bu erkeğin.

zara değer vermeyenler de soru sormaz geçmişi kurcalamaz zaten karşısındakini yalan söyemek kandırmak zorunda bırakmamak yada gerçeklerin canını yakacağı ihtimalinden korktuğu için geçmiş iki ucu boku deynektir.

ya karşındakini yalanara içini rahatlatmasını sağamaya zorlamak yada kendini gerçeklerle bir ömür boyu cebeleşmek zorunda bırakmaktır.
genel olarak namus diyoruz biz ona. evet namus bacak arasında değildircileri bekliyoruz. bence de namus akciğerdedir.