bugün

Canı tatlı şeyler istiyor. Diyette olduğu için kuru üzüm yiyor ve bu yüzden kendisini 80 yaşında hissediyor. *
yorgun ve yalniz.
Aç gibi aç gibi de değil de tam olarak galiba canı sıkıldığı için sürekli yemek, çikolata vs. Yemek istiyor.
Cıbıldak.
Param var ama harcayacak yer yok.

Varlık içinde yokluk.

Erasmus oylemiydi. Ama bi istanbula gidiyim anasını aglatcam şehrin.
survivorun yeni bölümünü bekliyor.
battaniye sigara çay müzik ve sözlük.
öyle beylik cümleler yazmayacağım, ama lümpen toplantılarında, yarım kahkahalarla, Kafka'dan bahseden çakma entelektüellik var üzerimde. her söylenen cümleden sonra, elim gayri ihtiyari android telefonuma gidiyor. aceleyle google'yi açarak söylenen cümlelerin doğruluğunu test ediyor gibi bir hava var üzerimde.
Orman yürüşünden sonra insan ne halde oluyorsa o durumdayım.
aldığı radikal kararlarla kişisel gelirlerinde değişikliğe gidip karlılığı ikiye katlamayı amaçlamakta.
biyoloji dersi dinleyen mağdur liseli.
televizyonda 5 sn de bir televizyon kanalı degiştiriyorum.
ağlamak üzere.

bazı şeyler koyuyor be sözlük.
Kötü, melankolik, düşünceli, dalgın, boşlukta gibi. Depresyona mı giriyorum acaba?
7 saat uzun yolda araba kullanmış ve yorgun düşmüş haldedir.
biz insanlığımızı kaybetmişiz. çünkü insan olmak seçebilmeye muktedir olmak demektir. insan olmak düşünmeye, hareket etmeye, kendisi için karar vermeye ve kendisinin bağımsız bilince sahip olmasına muktedir olmaktır. fakat ne acıdır ki, biz irade gücümüzden, seçmek hak ve cesaretinden tecrit edilmişiz. bizler başkalarının merhametine terk edilmişiz. ve başkalarının görüş açılarıyla kendi sözlerimize hükmetmeye ve teslim olmaya meyletmişiz.
yurt yatağında kendi köşesinde.
Havuz başında canı sıkkın bir elinde sözlük bir elinde sigara.
http://i.hizliresim.com/djXXk4.png

(bkz: açlık)
(bkz: çaresizlik)
(bkz: sözlük bana beyti bul lan allahsız)

edit: tavuk döner veee mutlu son.
majör depresif bozukluk
motorla aşırı süratten biraz ellerim ağrıyor o yüzden evde biraz çay falan içiyorum. birazdan the wolf of wall street izleyeceğim. belki bir yudum white russian içerim.
Kaş dalışı sonrası yollarda, sefiling.
aç,sigarasız,fakir
finallere çalışmaya dineriyor haldedir.
Dikkatini toplamaya çalışırken daha çok dağıtıyor, yapması gereken şeyi yapmama konusunda diretiyor, pişman olmayacak, asla demek istemiyor ama asla pişman olmayacak.

(bkz: kafam çok karışık sözlük)