bugün

cok istedigin seylerin bazen elde edince bosuna ugrasmisim duygusu hissettirmesi.
rıhtımda kimseyi beklemeyeceksin haydarpaşa manzaralı fotoğraf çektirmek isteyenlerin şipşakçısı oluyorsun yoksa.
Bunca yıldır asosyal diye geçinirdim ama anladım ki insanlar benden kaçıyormuş.
"Farkettikleri" yazilirken etmek fiili bitisik olunca ne kadar itici durdugunu fark ettim. (bkz: biri buna son vermeliydi)
Bu dünya merhamet dünyası değil, sevgi aşk dünyası hiç değil. Acımasız olacaksın, bencil olacaksın.
yalnızlıktan ölmüşüm.
Hayat gerçekten çok güzel mınakoyim..
Bugünün tarihi; 14.01 2014 ve ben bu entryi 46 gün önce girmişim. Düşündüm de acaba ne yaşamışım da bu cümleyi kurmuşum.
Ergenlikte yapılan hataların su yüzüne çıkmaması gerektiği... Sevilen çocuğun ergenlikteki sosyal paylaşım hesaplarını görmek yıkıma eşittir.
otobüslerle uzun yolculuğa çıkılmaz. bunu daha iyi anladım bugün.
bazen sadece calismaya calisirsin.
kasnak yuvarlandı elek oldu eski orospular melek oldu.
gezici festival.
bacaklarım cidden güzelmiş he. bir de vücut yaparsam iyi bir manken olur benden.
her zaman onu sevmiyorum, onsuz da yapabilirim diye atıp tutan ben.. bugün onun yokluğunda öyle bir çaresiz öyle bi yalnız hissettim ki kendimi söylediğim lafları geri yutmak zorunda kaldım olmuyomuş sensiz.
Dokununca büyüyor.
Hayat ne garip vapurlar falan...
aslinda onu bu kadar buyuten benim gozumde.
Samimi gözüken samimiyetsizlerin bol olduğu .
Ben olmadan da yapabiliyormuş ve ben o olmadan yapamıyormuşum.
uykunun verdiği huzur başka birşey de yok.
Küçükken kuzenlerim benden ne çekmiş be.. çok yaramazmışım.
Evet insan morali bozuk olduğu zaman en sevdiğini ararmış yanında.
üniversite ortamına giderek alıştığım gerçeği.
Hayat cok anlamsiz bunu bugun farkettim ama yarin dusuncem degisebilir.
Senden önce Milyarlarca kişi farketmiş olsa da kafana dank edince fark etmiş oluyor, 'ana böyleymiş bu' diyorsun.
Benimkisi:
"kadınlar zekayı seviyor ama güçlüyü arzuluyor yalnızca."