bugün

(bkz: hayalle yasayan kazurat icinde ölür)
-fındık sobasından uzay mekiği yapıp bursa kılıç kalkan ekibiyle aya gitmek.
-erkek başıma kendi çocuğumu tek başıma doğurmak.
-kocaman bir ev alıp bahçesine çarpışan araba platformu kurup ufak çocuğu komşulara yollayıp müsaitseniz babam sizi bu akşam çarpışmaya çağrıyo dedirtmek.
-sözlük formatını bulan insan olmak.
-makinaya çıkmak orda bir kaç ünlüye ayar verip programı terk etmelerini sağlamak sonrada bu programın en güzel yanı konuk sıkıntısı olmaması demek.
-yunan resmi web sitesini ya da benzeri bir şeyleri ele geçirip sabahtan akşama kadar youtubedaki tüm 1453,istanbul,izmir,denize dökmek videolarını izletmek.
-avrupa insan hakları mahkemesi'ne suçlu olarak katılmak hakimin tazminat cezası vermesi durumunda taksit olur mu? indirim yap ayağımız alışsın, bu benim bir yıllık sakız param gibi iğrenç cümleler söylemek sonra aynı suçu bir daha işleyip hakime parasıyla değil mi kardeşim sanane demek.
(bkz: sozlugu ele gecirmek)
(bkz: seat leon cupra)
libertadores'te final oynayan bir takımda futbolcu olarak sahaya çıkmak.
bir hayalimin olması.
- en az üç çocuk yapmak
- küçük bir cafe açmak, kek ve kahve satmak
- kocaman bahçesinde türlü ağaçları olan; domates, biber yetişen tek katlı bir ev yapmak*
- evin önüne bentley çekmek
kitap yazmak... *
seri eksi veren ibne'yi bulmak.sonrasında...*
bu sözlükte yazan yazarcanların düşleri, gece kafalarını yastığa koyunca aklında geçenlerdir.

hangimiz hayal kurmadık pofuduk bir yastığı kollarımızın arasında sıkarken,
benimse aklımdan geçen, hayalim olan tek şey var;
verdiğim linkin çalışması.

bir de bu; http://img153.imageshack.us/img153/8241/uuuuev1.png
hostes olmak ve tüm dünyayı gezmek. ya da çok zengin olmak ve tüm dünyayı gezmek. ama ilkinin gerçekleşmesi daha muhtemel.
türklerin, dünyanın abisi olduğu günleri görmek.
noel babanın gelmesi. 5-16 yaşlarım arasında istediğim bütün hediyeleri aynı anda getirmesi.
heyt be.. neler istemiştim..
arkadaşlarla rock grubu kurup ünlü olmak ve dünya turnesine çıkmak.

zamanın gerisinden gelen edit: ne oldu, kıskandınız da eksilediniz di mi? *
şu ana kadar yakalanamamış bir seri katili yakalamak ve hikayesini jean christophe grange ile uyarlamak.
bencil olmadan dürüstçe tüm içtenliğimle:

(bkz: memleket isterim)
paraya ne diyeceğimi düşünmek.
- seveceğim ve beni sevebilecek kişiyi bulabilmek..

- dublex, müstakil bir evde yaşamak..

- yılda on gün yurt dışında kalabilecek imkanı sağlayacak kadar para kazandıran bi poliklinik açmak..

- fenerbahçe'nin maçlarını locadan izlemek..

- babamları alıp hacca gidebilemek..

- sigarayı bırakmak..

- bi de ülkemi dış politikada boynunu büktürmeden temsil edebilecek bi lider..

bunlar işte.. ne çok mütevazi ne çok abartı..
yazar olarak hayalim moderatör olmaktır. *
annemi mısıra götürüp orada bırakmak, vancouver da yaşamak ,hazırlığı geçebilmek ,kasılmadan entry girebilmek ,tim burton gibi bir yönetmen olabilmek istiyorum ayrıca ,kapımın çalmasını ,evimin sigarası kokmasını ,kül tablalarının hiç dolmamasını ,evimde koltuk yerine minder olmasını istiyorum
, ha bi de tüm çinlileri aynı anda zıplayarak yaşatacağı bir depremi yaşamak ,arabanın sıcak kaportosu üstünde serin bir gece, uyuyup kalmak istiyorum...*
(bkz: büyük adam olmak)
(bkz: warbeast wmd)
gazeteci olup köşeyi dönmek*

edit: 11 yıl sonra gelen güncelleme. Oldum. Zengin olamıyormuşsunuz.
sessiz ve sakin bir yere gidip orada sevdiği adamla yaşlanmaktır.
sadece hayallerde kalmıştır kimininki. artık biliyordur asla gerçekleşmeyeceğini... hayali bile güzeldi lan deyip geçilmektedir...

herostratos olarak bir hukukçu olmak(tı).