bugün

sevdiği entry'ler

taytla spor yapan türbanlı

Ben ortada bir tesettür göremedim. Sadece bir bez parçası başına örtmüş o kadar. Kesin moda için örtmüştür. Her başı örtülü olan Allah rızası için örttüğünü düşünmek andavallıktır.

giden gider

" melek olup uçar " dediğimiz bu hanım yazarımız çaylak olup uçmuş. taş yağacak taş !..

anneyle konuşmak

o kadın da biliyor senin saçmaladığını ama ana yüreği işte, "tenete doğuracağıma taş doğursaydım" diyemiyor, "9 ay 10 gün buşey için mi çektim ben onca eziyeti" diyemiyor, "ha bi sus artık eşşoleşşek, babannene çekmişsin, saçma sapan konuşuyon" diyemiyor, ciddi ciddi dinliyormuş gibi görünüyor.

sözlük meriçleri

kahrından ölecek.*

sabahları sadece şeker yazarların çevrimiçi olması

Kuşkusuz uzun yıllar süren gözlemle sabitlenen ve noter nezaretinde gerçekleştirilen tespit. Sadece komik, tatlı ve şaşkın yazarlar çevrimiçi sabah.

sabah sabah favlayan sözlük kızı

Kuşkusuz ne yapmaya çalıştığı anlaşılmayan kişidir. Bir şeyler anlatmaya çalışıyor olabilir.

sezai karakoç

Allah rahmet eylesin. Türkiye, büyük bir şair ve düşünce adamını kaybetti. Kendi ekseninde mücadele etmeye çalıştı. Gayretliydi. Kendisiyle kısa bir tanışmamız oldu ve hayal kırıklığı ile sonuçlandı. Karşımda o büyük şair ve fikir adamını bulamadım. Genellikle böyle olur zaten. Konumuz o değil tabi. Sezai Karakoç'u eleştirmekten ziyade yerden yere vuran birkaç habere istinaden bu yazıyı oluşturuyorum; şairin ideolojisi bizi ürkütmemeli; o iyi bir şair ve fikir adamıydı. En önemlisi kimseden medet ummadı. Bugün, muhalif kesim ikiye ayrılır; ya ak parti tandanslı ya da sol tandanslı... Karakoç ise, hiçbir yapıya dahil olmadan kendi çözüm önerilerini ve düşüncelerini bizimle paylaştı. onu büyük ve değerli yapan şeyde bu. Kaldı ki, akçeli ve çetrefilli hiçbir işe adını yazdırmadı, anılmasına müsaade etmedi. isteseydi çok rahat milyonlar kazanabilirdi. işte bu yüzden o büyük bir şair ve fikir adamı.

bir akplinin başarısızlığı kabul etme eşiği

hoca talkın verirken mevta demiş ki ;

- aboooo lan, ölen ben mişim meğer !....

yeni tasarım

beğenmediyseniz gelişmeler butonundaki linkten eskisine dönebiliyorsunuz. ben öyle yaptım, mutluyum şahsen. Alışkanlıklarından çabuk vazgeçemiyor insan.

hangi yazar gözünde nasıl canlanıyor

(img:#2196390)

(bkz: giden gider)

yazarın nickini her gördüğümde nedensizce aklıma bu karikatür geliyor. "giden gider" aga çok doğru bir nick. ya çekip gider ya sami gibi dolmuşa biner gider *

ekrem imamoğlu nun çocuğa kar topu atması

evvelden pek çok vahşice icraati olan imamoğlunun yeni skendalıdır.

görsel

görsel

görsel

binali bey başgan olacaktı ki ahh ahh oğluşu ile beraber istanbulu "toz" beyaz amaan pembe yapacaklardı ne güzel..

sen çok iyi birisin

Yol yapıyordur size. Bunu duyuyorsanız cümlenin geri kalanından hayır beklemeyin.

giden gider

teflon'un akıllı yeğeni .

entry ve nick uyumu

Valla Allah korusun ama hahahaha...

(#45181195)

bakkala ilk gidiş

bakkala ilk gidişimde para üstü vermişti bakkal amca. ikinci gidişimde annem tam para vermiş. haliyle bakkal para üstü vermedi. ben de illa para üstü alacağım diye yaygara koparmıştım.

günümüz erkeklerinden koca olmayacağı gerçeği

abi eskilerin gözü açık değilmiş bir kız bulup everirlermiş, şimdi açık büfe gibi hangisini tabağa koyacağını şaşıran tatilci gibiyim. bir ona alev bir ona alev o kız bana iltifat ediyor bir diğer kız aşkım diyor.

kız arkadaşım var diyorum banane banane onu alma beni al diyor. napalım bir de ekonomi sıkıntı eskiler çok mütevazi yaşamış şimdiki kızlar ya prenses ya bir dükün kızı.

geceye bir şarkı bırak

ben o yâre dağlar kadar güvendim.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.